Signus

Nowy temat, nowe ja

4 posty w tym temacie

Witam,
Na pierwszym miejscu chciałabym/chciałbym przeprosić za ten beznadziejny tytuł, który ani trochę nie jest zgodny z prawdą. Nie ma nowej/nowego mnie, jestem tylko ja i nikt więcej.
Zawsze to byłam/byłem tylko ja.
Do tego miejsca pewnie już się zastanawiasz- kimkolwiek jesteś i to czytasz- dlaczego używam znaku "/" i podaje i formę żeńską, i formę męską, każdy już i tak wie, że to po to, aby nie wyjawiać mojej płci (bo nie jestem gender fluid ani nic takiego), ale dlaczego nie chcę odnieść się do swojej tożsamości biologicznej?
Może jestem przewrażliwiona/przewrażliwiony?
Może się wstydzę?
Może chcę być jak najbardziej anonimowa/anonimowy jak to możliwe?
A może jest inny powód?
 Prawda jest taka, że nikt mnie tu nie zna, a ja nie chcę pokazać swojego zewnętrznego wizerunku tylko wewnętrzny, dlatego piszę - anonimowo, za ekranem komputera i umieram z ciekawości, żeby poznać historię innych ludzi.
Widziałam/widziałem dzisiaj film, "Love, Simon" i dałam/dałem się porwać tej tajemniczej sytuacji, tej niepewności, skoro sama/sam skrywam pewien sekret.
Za słabo Cię znam, żeby go wyjawiać, ale skoro tu jestem to oczywiste jest, że chcę się zwierzyć - tylko nie w tak otwartym miejscu...
 Potrzebuję czegoś bardziej prywatnego i kogoś bardziej zaufanego niż wszechwidzący Wielki Brat, jakim jest internet. Może poznam tę osobę tutaj?
 Żałuję, że George Orwell nie napisze nic o XXI wieku, bo jestem przekonana/przekonany, że lepszej prawdy o tym świecie nie ukazałby nikt inny.

Signus

• - 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć, widzę, że lubisz teatralność i dramatyzm, jak również pociąga Cię oryginalność i tajemnice - plusik za to ode mnie, choć mimo wszystko nie jestem raczej (na pewno) osobą, jakiej poszukujesz. Jednak udało Ci się przykuć moją uwagę i wywrzeć całkiem pozytywne pierwsze wrażenie, nawet gdyby w późniejszych postach ewidentnie miał wychynąć z Ciebie troll.

2 godziny temu, Signus napisał:

Prawda jest taka, że nikt mnie tu nie zna, a ja nie chcę pokazać swojego zewnętrznego wizerunku tylko wewnętrzny, dlatego piszę - anonimowo, za ekranem komputera i umieram z ciekawości, żeby poznać historię innych ludzi.

Ludzie raczej nie podzielą się z Tobą swoimi historiami jeśli Ty nie przedstawisz im choć okruszka własnej ^_- Miej to na uwadze.

Baw się dobrze na forum!

• - 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz