MrThor

Jak zacząć mówić grubym głosem podczas mutacji?

9 postów w tym temacie

Hej. Zwracam się do Was z pytaniem. Jak zacząć mówić grubym, męskim głosem? Mutacje zacząłem przechodzić ok. 2 lata temu i od tego czasu mam dwa głosy. Ten niski, który miałem przed mutacją i ten nowy, gruby. I teraz kompletnie nie wiem jak mam zacząć mówić tym drugim głosem. Przecież z dnia na dzień nie zmienię głosu. Bardzo mnie to krępuje i utrudnia życia. Proszę o rady. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na to po prostu trzeba czasu :), jedni pracują nad głosem paląc i pijąc, bezsensu rozwiązanie.

Trochę to musi potrwać, ale nie ma na to inszego wyjścia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko problem w tym, że ja mam ten gruby głos ale nie potrafię sie przestawić na niego, albo po prostu się wstydzę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gadaj, aż się przyzwyczaisz. Co więcej zrobisz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
O 1.06.2018 at 23:37, Borowy napisał:

Gadaj, aż się przyzwyczaisz. Co więcej zrobisz?

Tylko problem w tym, że ja nie muszę się przyzwyczajać tylko chodzi mi o to, że inni mogą dziwnie go odebrać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dalej nic nie zrobisz z tym fantem i zostaje tak mówić. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
24 minut temu, MrThor napisał:

chodzi mi o to, że inni mogą dziwnie go odebrać.

A co się chłopaku innymi przejmujesz? Pierwszego zarostu na twarzy też się będziesz bać "bo co inni powiedzą"? Come on, nie daj się zwariować. Sam przeszedłem mutację głosu bardzo wcześnie i jako jeden z pierwszych w klasie zacząłem mówić grubszym głosem. Z czasem każdy tak będzie mówić. Gardło samo się w końcu "przestawi" na ten bardziej dorosły głos a zdanie innych miej w dupie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
O 6.06.2018 at 21:02, Kalafior_Grozy napisał:

A co się chłopaku innymi przejmujesz? Pierwszego zarostu na twarzy też się będziesz bać "bo co inni powiedzą"? Come on, nie daj się zwariować. Sam przeszedłem mutację głosu bardzo wcześnie i jako jeden z pierwszych w klasie zacząłem mówić grubszym głosem. Z czasem każdy tak będzie mówić. Gardło samo się w końcu "przestawi" na ten bardziej dorosły głos a zdanie innych miej w dupie.

Zarost nie przychodzi z dnia na dzień. Jak mam zacząć nim mówić? Dzisiaj mówię pisklywym a jutro nagle zaczynam mówić grubym? Ogólnie postanowiłem sobie ze przez wakacje zmienie glos ale nie wiem jak sie za to zabrać..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nadeszła szkoła, a wraz z nią moja zmiana głosu. Zacząłem mówić grubym głosem po wakacjach i wszyscy to zaakceptowali, a nawet bardzo się im podoba mój nowy głos. Gorzej z kwestią rodziców. Przy nich nadal mówię starym głosem. Nie potrafię zmienić go z dnia na dzień. Tak jak w przypadku szkoły, a minęły wakacje i przez ten czas głos mógł mi się zmienić. A jak zmienić głos z dnia na dzień przy osobach z którymi widzę się codziennie? Według mnie to jest bardzo dziwne. Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość