• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

heavy13

Cześć :)

Recommended Posts

Siema wszystkim!! Trafiłem na forum przypadkowo z powodów miłosnych hehe, ale tak przeglądam i chyba zostanę na dłużej :) zaraz napiszę pierwszy post w dziale, więc jak ktoś chętny, proszę o porady. Moje zainteresowania to klasyczna motoryzacja, sztuki walki/siłownia i przede wszystkim muzyka, szczególnie rock/metal, ale zasłuchuję się również np. w Kortezie, pozdrawiam :D 

Cześć, jestem nowa, ale w sumie z oszczędności miejsca nie chciałam olejnego wątku ruszać. Też uwielbiam Korteza, a poza tym podróże, wyjazdy, wędrówki itp. D;latego już czekam na wakacje, już niedługo!

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• Julcia8888
      By Julcia8888
      Witajcie, jestem nowa na forum i chciałabym się przedstawić i opowiedzieć coś o sobie. Mam na imię Julia, mam 17 lat. Pochodzę z Gdańska. Uczę się w drugiej klasie liceum. Chcę zdawać maturę z języka hiszpańskiego i studiować psychologię. Chciałabym Was bardziej poznać, jeśli chcecie opowiedzcie coś o sobie. pozdrowionka :)
    • MiloszX12
      By MiloszX12
      Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, mam na imię Miłosz, mam 15 lat, mieszkam w Andrychowie. Pasjonuję się starym, Polskim sprzętem elektronicznym z czasów PRL. Pozdrawiam!
    • Oksymoron
      By Oksymoron
      No cześć wszystkim,
      jestem nowa na tym forum i ogólnie nie mam prawie żadnego doświadczenia z forami. Jednak wydaje mi się, że się tu odnajdę   Jak pan Sapkowski powiedział (nie wiem, czemu akurat on mi się nasunął, bo etap na jego twórczość już mi się skończył no ale...) " Poglądy są jak du­pa, każdy ja­kieś ma, ale po co od ra­zu po­kazy­wać... ", ale jako że Internet zwykł rządzić się własnymi prawami, a ja uwielbiam dzielić się swoim zdaniem ... Tak oto tu jestem. Akceptuje dyskusje, im bardziej zażarte tym lepiej - ale bez zbędnego rzucania mięsem w siebie nawzajem (możemy uważać czyjeś poglądy za idiotyczne i je krytykować, a nie tą osobę). Dyskusja polega, dla mnie na wyrażeniu swojego uargumentowanego zdania, i przyjęcia do wiadomości zdania drugiej strony.
      Tak więc Drodzy Forumowicze oddaje się pod Waszą opiekę i mam nadzieję (nawet chętkę) na wiele zażartych dyskusji 
    • pealike
      By pealike
      Hej! Ja tu jestem nowy, szukałem forum o wszystkim. Czy dobrze trafiłem? Doradzcie mi! Chciałbym móc poruszyć jaki kolwiek temat jaki jest na świecie  Lubię gry, spać, robienie filmów, oglądanie filmików na internetach i tak dalej... No, także tyle.
  • Who's Online (See full list)

• Kerosine
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Filip

Filip

Słoneczny Filip niczym Słoneczny Patrol 8-) 
      · 4 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

Rzadko o coś proszę.
      Ale dzisiaj - proszę Was o pomoc.
      https://zrzutka.pl/bf8wmk
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Fifi! Do lekcji! ;D 
      · 3 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92

Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
      · 3 replies
    • Filip

Filip

Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
      · 16 replies
    • Slipknot87
      Jak zrozumieć zachowanie dziewczyny
      Do niej i tak pisac nie ma sensu dlatego juz zaprzestalem ponownie (wiem to stad ze kiedy mi odpisala zapytalem co slychac i nic juz nie odpisala) chociaz nie jestem typem czlowieka ktory nie zlozy zyczen urodzinowych a ona jak nie chce to odczytywac nie musi albo moze odczytac i to zlac. Nie odzywalem sie tyle czasu bo musialem sobie samemu dac czas na ogarniecie sie wiec musialem przestac sie odzywac i ograniczyc Internet. A do tego ludzie na forach troche mi pomogli. Ona sie nie odezwie bo du
    • Gloria
      Jak zrozumieć zachowanie dziewczyny
      @Shady-Lane90 Pozwól, że jeszcze pociągniemy temat...  @Slipknot87 Może poczytaj o zasadzie zero kontaktu (no contact rule)?  Fajnie, że wytrzymałeś ponad miesiąc. Dlaczego nie pociągniesz tego jeszcze dłużej? Bo chyba już zrozumiałeś, że nie możesz wpłynąć na jej zachowanie? Jeżeli będzie chciała się skontaktować, to sama zainicjuje rozmowę. Co do bycia dobrym... bądź przede wszystkim dobry dla siebie.  Są różni ludzi. Niektórzy wolą po prostu zamknąć temat. Te dw
    • Kerosine
      Co Ci sprawiło dzisiaj radość?
      Poprawa stanu zdrowia mojego dziadka ♥
    • Kerosine
      Zlepek słów w jednym.
      Coś, co według niejednej osoby zapewne mi grozi w bliższej lub dalszej przyszłości, czyli wątroby marskość = Mars + kość   Pierścień = pierś + cień
    • Shady-Lane90
      Zlepek słów w jednym.
      Moi mili. Zapraszam do zabawy. Piszcie jakie znacie słowa, które składają się z 2 innych słów. Przykładowo: Rajstopy - Raj-Stopy Poduszka - Pod-Uszka Jeleń - Je-Leń  Czekam na Waszą inwencję twórczą! ;D