Bloody.

Urodziny Nineku.

6 postów w tym temacie

Uśmiechu na twarzy, dużo kasy, zdrowia i pogody ducha ;)

Spoiler

PS. Fajny masz instagram :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Borowy
  • Ostatnie aktualizacje statusu

• Popularny

• Lilla Weneda
      Nie wkurzają was polskie stacje radiowe??
      Tak naprawdę i rzeczywiście dogłębnie jedynie Eska. Jej hity, choć pozornie niewiele różniące się od wałkowanych po kilkanaście razy dziennie najnowszych przebojów Zetki i RMF-u mają w sobie coś tak podskórnie irytującego, do bólu sztucznego i agresywnego [a jazgotliwi i wyluzowani już naprawdę na 200% prowadzący sprawiają wrażenie, jakby nigdy nie schodzili z wyżyn ekstatycznego haju], że dłuższe słuchanie tej stacji wywołuje u mnie nieuniknioną ku*wicę. Już miks - skądinąd znakomitej - muzyki tanecznej sprzed paru dekad z disco polo Voxa jest bardziej strawny. Owszem, słucham dużo radia - w pracy.
    • duce
    • TheSonglessBird
      Ilość dziewczyn
      Po prostu - jeśli nie możesz czegoś zmienić, zaakceptuj to. Już nie mam tylko 1,70 wzrostu, mam aż 1,70. Już nie jestem szkieletem z wystającymi obojczykami - po prostu mam szczupłą sylwetkę (swoją drogą nie każda dziewczyna lubi napakowanych gości  ) Nie mam, co nie oznacza, że jestem nimi otoczony - jestem introwertykiem, który rzadko nawiązuje bliższe relacje. Czy byłem odrzucany, hmm raczej mogę stwierdzić, że nie, bo przecież z reguły po pierwszym spotkaniu jeśli coś jest nie tak, to obydwie osoby mogą dojść do wniosku, że nie tego szukają i ciężko to nazwać odrzuceniem, gdy obie osoby widzą, że straciły tylko czas. Ktoś wyżej wspominał, że warto mieć jakieś hobby, o tak, jeśli jest coś co Cię kręci, a druga osoba podłapie temat, to już jest dobry punkt zaczepienia pod rozmowę. A portale randkowe, cóż to nie jest najlepszy sposób na poznanie drugiej połówki - oczywiście są wyjątki, ale zdecydowanie łatwiej poznać tam kogoś na one night stand, a rozumiem, że nie tego szukasz. Nie wiem, w jakim jesteś wieku, ale o dziwo często można kogoś poznać w pracy, oczywiście również poprzez znajomych, mam wrażenie, że to zdecydowanie łatwiejsze niż poznanie kogoś przez takiego tindera, czy inną apkę randkową, bo tu od razu poznajesz człowieka, a tam kierujesz się tylko i wyłącznie wyglądem. 
    • plus.osiemnaście
      O czym teraz myślisz?
      Nie wiem kim jestem.
    • TheSonglessBird
      Jakim typem człowieka jesteś?
      Introwertyk.  Jestem samotnikiem, który nie powinien być sam. 
  • Aktywni użytkownicy

1. 1
      AdorableMe
      AdorableMe
      6
    2. 2
      Bloody.
      Bloody.
      5
    3. 3
      yiliyane
      yiliyane