Jump to content

Chyba się uzależniłam

Nira

Recommended Posts

Posted

Hej, 

Mam 17 lat , 2 lata temu po raz pierwszy spróbowałam "masturbacji" z początku było dziwnie , ale coś mnie do tego ciągnęło więc robiłam to dalej. Zaczęłam to robić regularnie, z każdym razem jednak czułam się coraz gorzej, coraz bardziej winna. Próbowałam z tym skończyć , ale zawsze gdy w tv idzie jakiś lekko erotyczny fragment odczuwam pożądanie. Zanim jeszcze zacznę wiem , że będę tego później żałować ,ale to jest silniejsze ode mnie. Co mam zrobić ? Nie chce tak dalej. Wyczytałam gdzieś, że takie coś może wywołać brak zainteresowania seksualnego innymi osobami , zauważyłam to u siebie , ale wcześniej nie wiedziałam , dlaczego tak jest .? Pomożecie ? :( Jak przestać na stałe ? Miałam kiedyś 2-3 miesięczną przerwę ,ale pewnego dnia mi się strasznie nudziło i znowu zaczęłam...:(  Pomóżcie !

Posted

Musiałabyś zacząć pracować nad sobą, nauczyć się myśli na inny tor kierować, kiedy coś zaczyna podniecać Cię. Masturbacja nie jest zła, powinna być jednak formą zaspokojenia się, przyjemności, a nie wzbudzać niezdrowe poczucie winy czy być wymówką dla nie radzenia sobie z problemami.

Problemem jest uzależnienie od niej czy fakt, że łatwo podniecasz się?

Posted

Dlaczego czujesz się winna?

Posted

Dlaczego myślisz, że uzależniłaś się od masturbacji? Czy odczuwasz wewnętrzny przymus robienia tego kilka razy dziennie, i te myśli przesłaniają Ci wszystko inne, i nie możesz prowadzić przez to normalnego życia?

Czy po prostu chodzi o to, że łatwo się podniecasz?

Jeśli to drugie, to: nie jest to żaden problem. Wręcz przeciwnie: odznacza to, że odczuwasz popęd seksualny i że nie jesteś oziębła. Więc nie ma się czym martwić ani niepokoić.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• monikap
      4
  • Najnowsze posty

• qbixowy
      Rewiński - Mleko vs Piwo [4K] REMASTERED http://www.youtube.com/watch?v=HSanWYpzI-Q
    • Gloria
      Z perspektywy mężczyzny widzę to tak, że skoro już para decyduje się na seks bez gumki, to bierze pod uwagę to, że kobieta może zajść w ciążę (chociaż tak jak @Martusiaaaaaa92 napisała, nawet tabletki nie mają 100% skuteczności co do zabezpieczenia). Czy już rozmawiałaś z chłopakiem, jakby widział się ewentualnie w roli ojca i czy bierze to w ogóle pod uwagę... ? Jak Ty do tego podchodzisz? Jeżeli nie macie na razie w planach dziecka, to poszedłbym za radą @yiliyane oraz @Martusiaaaaaa92 . Co do zabraniania chłopakom dochodzenia w środku, to jeżeli chodzi o mnie to bardzo dziwnie bym się z tym czuł i mogłoby to rzutować na seks, ale może zależy to od danej osoby. Myślę, że istotne jest, aby każda ze stron była usatysfakcjonowana ze współżycia.
    • monikap
      Dziękuję Wam za odpowiedzi. Też jestem tego zdania ale też jestem ciekawa co sądzą o tym moje rówieśniczki, które się zdecydowały na taką formę. Czy są takie na forum?
    • Martusiaaaaaa92
      Nie ma środka antykoncepcyjnego o 100% skuteczności, pamiętajcie o tym. Ja zaszłam w jedną z ciąż pomimo brania tabsów. I pamiętajcie o chorobach (tu miałam więcej szczęścia niż rozumu i mimo polegania tylko na tabsach nie złapałam niczego). Tu też nie ma 100% środków, ale lepiej mieć 99% ochrony niż 0%. Dlatego moja rada jest taka, żeby z prezerwatyw zrezygnować tylko, jeśli będziecie już dostatecznie sobie oboje ufali, by wiedzieć, że jesteście zdrowi i wierni. Warto zrobić obydwoje badania pod kątem HIV, HBV, HCV i innych chorób. Najlepiej zapytajcie lekarza, on Was pokieruje, na co się przebadać.
    • yiliyane
      Absolutnie się na to nie zgadzaj. Jeżeli facet myśli tylko o swojej przyjemności, to jak sądzisz, jak postąpi, jeśli zajdziesz w ciążę albo złapiesz jakąś chorobę? Rezygnacja z antykoncepcji to poważny błąd, tym bardziej, że to Ty będziesz ponosić konsekwencje. Nie oszukuj się, tylko Ty, nie on. Argument "większość kolegów" to żaden argument. Jeśli "większość kolegów" skoczy w ogień, też skoczysz? Musisz w tej sytuacji myśleć o sobie. Na jednej szali jest jego wygoda, a na drugiej Twoje zdrowie i Twoja przyszłość. Uwierz mi, że gdyby to mężczyźni mogli zachodzić w ciążę, nawet do głowy by im nie przyszło rezygnować z antykoncepcji.
  • Recent Status Updates

• Borowy

Borowy  »  mw2

Ej, robimy coś?
      · 0 replies
    • Gerda

Gerda  »  Martusiaaaaaa92

Masz rangę "cichy pierdobójca" hahahaha sikam
      · 2 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92  »  Gerda

O, nowy nick!
      · 1 reply
    • Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      4
    2. 2
      Kerosine
      Kerosine
      1
    3. 3
      Martusiaaaaaa92