LegalnyBrunet

Szukam przjaciela na dobre i złe

6 postów w tym temacie

Wiele razy sparzyłem sie na ludziach których uważałem za swoich przyjaciół którzy mnie zawiedli. Teraz boje sie komu kolwiek zaufać ale samotność jest do dupy. Szukam przyjaciela najlepiej faceta z którym mógłbym gadać codziennie nawet o byle czym który by mi pomagał w trudnych sytuacjach oczywiście ze wzajemnoscia. Który był by do końca na stale 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może zacznij się udzielać chociażby na forum, a z czasem być może znajdziesz bratnią duszę ;) Niemniej jednak powodzenia! 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale hej! szukasz, to już coś, jakiś krok do przodu, bo nie użalasz się, że nie pojawia Ci się skądś, znikąd, whatever jakiś "przyjaciel idealny", więc no jeśli sam wychodzisz do ludzi, szukasz znajomości to może prędzej czy później jakaś z tych znajomości okażę się, zamieni się, cokolwiek "się" w tą poszukiwaną przez Ciebie przyjaźń ;) bądź dobrej myśli

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście poznałam na tym forum dwójkę moich przyjaciół! :D I powiem Ci, że warto się tu udzielać, nawet popisać o bzdurach, a później wszystko samo się pięknie układa ;) Powodzenia życzę! ;) 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Forum tworzą ludzie, pełni swoich zalet i wad.

Każdy ma swoje hobby, dziwactwa, ale dzięki chęci podzieleniu się tu mała cząstką siebie z innymi, zacierają się granice i łatwiej jest znaleźć bratnią duszę. Tego życzę każdemu :).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O tak, a na tym forum każdy znajdzie swoje miejsce i wsparcie. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz