wojtek880

Impreza firmowa

Recommended Posts

Cześć. Za niedługo będę organizował imprezę firmową dla moich pracowników. Szukam jakiejś ciekawej atrakcji. W grę wchodzą różnego rodzaju pokazy itp. Czy macie może jakieś pomysły ? Może byliście na jakiejś imprezie firmowej i było na niej coś ciekawego. Podzielcie się waszymi pomysłami :)

Ja widziałam, że można zrobić taką z warsztatami kulinarnymi w Warszawskim Śnie Gesslera, ale nie ukrywam, że za koszt takiej imprezy to pewnie byś rolexa kupił P:/ Niemniej ciekawe...

Jeśli ktoś chce organizować  dla pracowników imprezę,powinien się sam zorientować jak to ma wyglądać.Wskazane są twórcze inwencje . :) 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• Carolcia334
      By Carolcia334
      Witajcie, organizuje 18-stke w swoim ogrodzie. Myślę o grillu oraz przekąskach typu kanapki, tortille, sałatki, ciasta i wiadomo jakieś chipsy,paluszki. Nie chcę żeby wszyscy chodzili głodni więc przydałby się jakiś ciepły posiłek jeszcze w trakcie. Macie jakiś pomysł na dania na taką okoliczność? Chętnie też się dowiem ciekawych pomysłów na temat przekąsek zarówno słonych jak i słodkich, a także jakieś ciekawe pomysly jak urozmaicić jedzonko z ogniska.
      PS będzie około 50 osób.
    • Klimkos
      By Klimkos
      Witam. Mam ponad 17 lat, w tym roku 18. Mam przyjaciela od ponad 5 lat, kiedyś byliśmy jak tzw. papuszki nierozłączki, lecz od jakiegoś pół roku to się zmieniło, a mianowicie ma on dziewczynę i zaczął mnie olewać. Ja również mam dziewczynę, lecz potrafię pogodzić czas dla nich obojga. Lecz teraz historia wlasciwa. Moja dziewczyna jest dla mnie mega ważna, jest moim oczkiem w głowie, widzimy się często, jestem dla niej mega dobry ona dla mnie tak samo, lecz tu rodzi się problem bo mi również podobają się panowie i ona o tym wie i wie że kiedyś podobał mi się mój wyżej wspomniany przyjaciel. Tak kiedyś. On również o tym wie, przyjął to normalnie i dalej się przyjaźnimy. Niestety ja jestem o niego strasznie zazdrosny, o wszystko co robi beze mnie. Ostatnio była impreza, na którą byłem zaproszony m.in. ja, on i jego dziewczyna. Ona jest osobą specyficzną i żeby się pokazać przychodziła i często się z nim całowała na oczach innych. A mnie po prostu to bolało, nie mogłem na to patrzeć, to tak jakbym coś do niego czuł. Jesteśmy przyjaciółmi i często podkręcamy bardzo (ostatnio u niego nocowałem to ja leżałem a on usiadł obok i mnie klepal po tyłku albo różne podkretki jak spaliśmy razem), lecz ja tego nie lubię, bo to działa na mnie podobnie jak moja dziewczyna. I tu podsumowanie, bo ja nie mam pojęcia co robić, bo chce się z nim przyjaźnić (wiem, że on nic nie czuję do chłopaków, bo rozmawiałem z nim o tym), lecz czuje, że rani mnie to tak jakby, a zależy mi bardzo na mojej dziewczynie. Zaznaczam, że ja, moja dziewczyna i on jesteśmy razem w klasie. Nie mam pojęcia co dalej robić, udawać, że wszystko jest okej i być dalej z nią, a próbować olać to co "czuję" czy coś innego. 
    • asia-joanna
      By asia-joanna
      Macie jakiś pomysł na ciekawe spędzenie weekendu? Polecicie miejsca w Warszawie, które można odwiedzić? Łazienki, Zamek i tego typu mainstreamowe atrakcje odpadają, bo już widziałam
    • lewantorski
      By lewantorski
      Witam. W ostatnim czasie byłem na imprezie urodzinowej swojej kuzynki wraz z pewną dziewczyną. Oficjalnie nie jesteśmy razem, ale bardzo chciałbym żeby tak było. Jestem jednak cierpliwy. Gdy siedzieliśmy przy stole podszedł do nas pewien chłopak i zapytał tejże dziewczyny czy z nim zatańczy. Zapytał również mnie. Zgodziłem się bez żadnych wątów żeby nie wyjść na zazdrośnika. W pewnym momencie chłopak zaczął sobie, moim zdaniem, na zbyt wiele pozwalać. Wówczas do niego wstałem i powiedziałem kilka słów żeby się nie rozpędzał. Co sądzicie o te reakcji? 
      PS
      Darujcie sobie głupie komentarze.
    • PawelKali
      By PawelKali
      Mam problem w Lipcu będę przez 5 dni w Kołobrzegu i okolicach. Tylko nie mam pojęcia gdzie się wybrać na imprezę? Zrobić coś szalonego? Czy dzieję się coś w ty Kołobrzegu czy to typowe miasto dla emerytów w sanatoriach. Czekam na jakieś propozycje, jak miło spędzić czas  
  • Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Borowy

Do lasu grzybów szukać! 
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  mw2

Dawaj koty do wyprzytulania! ♥
      · 12 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tu jakaś cywilizacja? 
      · 8 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 3 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 14 replies
  • Popular Now

• Asamix
      4
    • Anarchist
      O czym teraz myślisz?
      Przy zapalonej świecy zaczyna się odczyt...
    • Kerosine
      O czym teraz myślisz?
      I jest tylko to jedno... taki mały szczegół, który może zrobić tak wielką różnicę. Tylko z tego powodu, że nie wie o nim nikt. Zabawne, zawsze myślałam o "tym" jako o swoim największym przekleństwie, a wychodzi na to, że może okazać się czymś wręcz przeciwnym ^^
    • Shady-Lane90
      On piszę z inną
      Jeśli zauważyłaś zmianę w jego zachowaniu wobec Ciebie, to porozmawiaj z nim. To chyba najlepsze wyjście. Inaczej będziesz się zadręczać cały czas. 
    • xckcd
      On piszę z inną
      Witam, jestem z moim chłopakiem już od ponad 2 lat. Ostatnio zobaczyłam, że od kilku dni piszę ze swoją koleżanką z pracy. Nie są to wiadomości typu : hej , jak tam ? itp. Ona pisze do niego,że się o niego troszczy wysyłają buziaki itp. Zawsze mu ufałam, choć jest małomównym człowiekiem. Ostatnio zrobił się trochę inny chodził bardziej zamyślony cały czas z telefonem.  Nie wiem co powinnam w takiej sytuacji zrobić, powiedzieć mu o tym że wiem że z nią pisze czy dać sobie spokój i się nie martwić
    • Shady-Lane90
      Co Ci sprawiło dzisiaj radość?
      Szukałam pewnego filmu kilka dni. Wiedziałam kto może mi pomóc! Dla @Kalafior_Grozy nie ma rzeczy niemożliwych! ♥  Thank You Bro! ♥