asia-joanna

wypad na weekend

Recommended Posts

Macie jakiś pomysł na ciekawe spędzenie weekendu? Polecicie miejsca w Warszawie, które można odwiedzić? Łazienki, Zamek i tego typu mainstreamowe atrakcje odpadają, bo już widziałam :D

Share this post


Link to post

Ponoć niedawno w Warszawie powstało fajne muzeum ;) Tematyka jest niekonwencjonalna, bo chodzi o Wódkę ;) Nazwa się po prostu Muzeum Wódki czy cos takiego ;) Czytałam pozytywne opinie ;)

Share this post


Link to post

Escape Room, Muzeum Wódki j.w. koniecznie z biletem degustacyjnym, opuszczony tunel metra na Targówku... pytanie, w jakim kierunku chcesz iść?

Share this post


Link to post

Warszawa ma wiele atrakcji,od nas samych tylko zależy gdzie chcemy się udać ,co robić :) Łazienki są piękne,ale ileż można po nich spacerować,chociaż z drugiej strony zawsze tam można spotkać ciekawych ludzi,pobawić się z wiewórkami.Jest tam sympatyczna wiewiórka Basia,która je z ręki. Zresztą w Łazienkach można odpocząć.

Share this post


Link to post

Horror House (w dwóch miejscach), Escape Room (też więcej niż jeden), park na Saskiej Kępie. Z bardziej mainstreamowych, do Muzeum Narodowego zawsze można pójść na aktualną wystawę tymczasową. Nie wiem, jak chcecie spędzić ten czas - zabytki, parki, oryginalne kawiarnie, puby? - ani jaka część Warszawy wchodzi w grę.

Share this post


Link to post

Weekend spędziłam w Kotlinie Kłodzkiej. Wybraliśmy się z moim facetem do Adršpach, do którego z domu rodzinnego mego lubego mamy rzut beretem. W Skalnym Mieście jest po prostu CUDOWNIE! Polecam każdemu :)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Similar Content

  • Carolcia334
   By Carolcia334
   Witam. Organizuje swoją 18-stkę w ogródku w domu. Będzie około 50 osób. Szukam jakiś ciekawych inspiracji żeby urozmaicić imprezę. Nie chcę przy tym wydać fortuny, ale chciałabym, żeby każdy znalazł coś dla siebie poza alkoholem :) Macie jakieś pomysły?
  • Magiczne Miejsca
   By Magiczne Miejsca
   Cześć! Zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszego materiału, relacji wideo z pobytu na Zamku w Będzinie. Jest to wspaniałe miejsce i żaden miłośnik zamków (i nie tylko) na pewno nie będzie zawiedziony przyjeżdżając tam

    
  • wojtek880
   By wojtek880
   Cześć. Za niedługo będę organizował imprezę firmową dla moich pracowników. Szukam jakiejś ciekawej atrakcji. W grę wchodzą różnego rodzaju pokazy itp. Czy macie może jakieś pomysły ? Może byliście na jakiejś imprezie firmowej i było na niej coś ciekawego. Podzielcie się waszymi pomysłami
  • PawelKali
   By PawelKali
   Mam problem w Lipcu będę przez 5 dni w Kołobrzegu i okolicach. Tylko nie mam pojęcia gdzie się wybrać na imprezę? Zrobić coś szalonego? Czy dzieję się coś w ty Kołobrzegu czy to typowe miasto dla emerytów w sanatoriach. Czekam na jakieś propozycje, jak miło spędzić czas  
  • krokusik
   By krokusik
   Hejka!
   Znacie jakieś fajne restauracje w Warszawie? Ale chodzi mi to takie troszkę mniej popularne. Nie chcę ani tłoku, ani ścisku, ani oczekiwania godzinnego na jedzenie W tych najbardziej znanych poza tym już byłam, a raczej wolałabym pójść tam gdzie jest spokojniej, ale karmią równie dobrze. Poza tym trzeba odkrywać nowe miejsca, ile można w kółko to samo Dajcie znać jeśli coś przychodzi wam do głowy
 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 1 reply
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
  • Borowy

   Borowy

   Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
   Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
   · 3 replies
 • Posts