Bloody.

#metoo

Recommended Posts

https://kobieta.onet.pl/zdrowie/seks/prof-zbigniew-lew-starowicz-to-bedzie-koniec-flirtu/d9w0cjc

Cały ten "kult" kobiety wcale mnie nie dziwi, że doprowadził do #metoo, to tylko daje większą podstawę kobiecie do myślenia jaką to ona jest ofiarą. Kobiety takie rzeczy będą wykorzystywać. Mają kolejny pretekst do męczennictwa. Taka kolejna moda, jeżeli któraś rzuci takim hasłem to druga jak zobaczy, że z tego są korzyści to czemu ona ma tak nie robić, skoro też może mieć korzyści. Tragedia.

Święto kobiet, 8 marca, też ktoś chciał mieć z tego korzyści. To jest brak koncepcji pożytecznej/ pozytywnej dla życia.

 

 

https://www.wprost.pl/kraj/10089733/korwin-mikke-molestowalem-w-zyciu-setki-kobiet.html

Koniec adoracji i atencji.

 

 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/dymek-po-publikacji-codziennika-feministycznego-bylem-szantazowany-i-zastraszany/sw31tqd

 

 

 

Share this post


Link to post

Śmieszy mnie ta cała afera. Zgniłe środowisko Holiłudu tak już funkcjonuje że dupa jest walutą i za szansę wypłynięcia trzeba płacić w barterze. Biedne aktoreczki po 20 latach sobie przypominają że były molestowane.

Żeby była jasność, ktoś dopuszczający się molestowania drugiej osoby niezaleznie od tego czy jest facetem czy babką jest zwykłą gnidą. Ale z drugiej strony godzenie się na to w zamian za karierę, wieloletnie cykanie sobie selfików i po latach nagłe oburzenie tym faktem wali schizofrenią na kilometr.

Ogólnie molestowanie to śliski temat. Seksistowskie żarty pod adresem kogoś, kto sobie tego nie życzy są dośc niskie. Co innego gdy obie strony się znają i lubią sobie tak żartować akceptując to w pełni (zwykle jest tak w związkach). Jednak ostatnimi czasy kolejne granice absurdu są przekraczane. Na przykład ta baba z partii Razem, którą rzekomo molestował Jakubiak w studiu telewizyjnym. Come on, facet nie jest ślepy. Odnoszę wrażenie że sama to molestowanie sobie wkręca tylko po to, żeby uwierzyć w to, że ktoś by mógł sie nią zainteresować. Wyjdź z domu, przejdź się od jednych świateł do drugich i założę się że znajdziesz kilka Kobiet o wiele atrakcyjniejszych. Wszystko to zmierza w złym kierunku. Niedługo strach będzie przepuścić Kobiete w drzwiach lub powiedzieć "dzień dobry" bo może trafi się na femino-atencjuszkę, która zwykłą uprzejmość odbierze jako molestowanie.

Co za czasy.

Spoiler

Aha i można już hejtować, pozwalam :)

EDIT: Jakubiak złozył pozew i marksistce pipka zmiękła. Juz nie "molestowanie" tylko "głupia gadka" i bagatelizowanie sprawy :) Mam nadzieje że Jakubiak puści ją w tęczowych skarpetkach. Zapomniało się bidulce że w świecie rzeczywistym bierze się odpowiedzialność za swoje słowa.

Share this post


Link to post

Dziennikarze Wybiórczej oraz Kretyniki Politycznej gwałcicielami? Eee spoko, przecież to nasi, niech se gwałcą, zostawić ich w spokoju, aj waj, hejt stop!

Ciekawe co by było gdyby hipotetycznie o gwałt został oskarżony dziennikarz np. z Gazety Polskiej albo Sieci. Pewnie piewcy tolerancji, obrońcy demokracji i "wolnesądów", bojownicy o prawa człowieka i równość wszystkich i wszystkiego by dostali "wściku pizdy" i pierwsi by nawoływali do publicznego linczu.

Spoiler

A teraz można hejcić. Pozwalam.

 

Share this post


Link to post
3 godziny temu, Kalafior_Grozy napisał:

Dziennikarze Wybiórczej oraz Kretyniki Politycznej gwałcicielami? Eee spoko, przecież to nasi, niech se gwałcą, zostawić ich w spokoju, aj waj, hejt stop!

Ciekawe co by było gdyby hipotetycznie o gwałt został oskarżony dziennikarz np. z Gazety Polskiej albo Sieci. Pewnie piewcy tolerancji, obrońcy demokracji i "wolnesądów", bojownicy o prawa człowieka i równość wszystkich i wszystkiego by dostali "wściku pizdy" i pierwsi by nawoływali do publicznego linczu.

  Ukryj zawartość

A teraz można hejcić. Pozwalam.

 

Przecież Wybieralski został zwolniony z Wyborczej po tym jak oskarżono go o molestowanie. Pudło.

Share this post


Link to post

#metoo w głównej mierze ma służyć celebrytom do uzyskania większego rozgłosu. Ludzie, o których było cicho w showbiznesie przez długi czas, w ten sposób znów znaleźli się w blasku fleszy. To prawda, że w Hollywood droga do kariery zwykle wiedzie przez łóżko, ale większość kobiet zgodziła się na wymianę sławy za seks. Myślę zresztą, że w przypadku molestowania czy gwałtu, ofiara nie chce, żeby ktokolwiek o tym wiedział, więc ci, którzy rzeczywiście zostali przez kogoś skrzywdzeni, nie afiszują się z tym w internecie. Odważniejsi idą ze sprawą na policję, ale znaczna część ofiar milczy całe życie, nie informując o tym nikogo. Większość kobiet używających hashtaga #metoo to zwykłe atencjuszki, które próbują wrobić i poniżyć mężczyznę, któremu same wskoczyły do łóżka.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  • Kerosine
  • rozalia
 • Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Recent Status Updates

  • Filip

   Filip

   Słoneczny Filip niczym Słoneczny Patrol 8-) 
   · 4 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90

   Rzadko o coś proszę.
   Ale dzisiaj - proszę Was o pomoc.
   https://zrzutka.pl/bf8wmk
   · 0 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Filip

   Fifi! Do lekcji! ;D 
   · 3 replies
  • Martusiaaaaaa92

   Martusiaaaaaa92

   Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
   · 3 replies
  • Filip

   Filip

   Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
   · 16 replies
 • Posts

  • rozalia
   Jak przyspieszyć wzrost włosów?
   Stosowałaś wcierki do skóry głowy? Np. Jantar lub inne
  • rozalia
   Hity i Kity Kosmetyczne
   Serum rozjaśniające Enilome Pro (kupuję na doz.pl). Zwykle nie mogę używać tego typu kosmetyków, bo są zbyt agresywne dla mojej skóry, która od razu robi się czerwona i podrażniona. To serum przeznaczone jest dla wrażliwej skóry i daje świetne efekty. Stosuję, kiedy widzę, że cera jest zmęczona i szara.
  • mw2
   Ateizm - Wasze opinie.
   Podpisuję się pod tym   Nie wartościuję ludzi pod kątem ich wiary. Wśród znajomych mam zarówno osoby wierzące, jak i ateistów, a ich wiara lub jej brak nie wpływa na moje postrzeganie ich. 
  • mw2
   Kucharki
   Lubię gotować. Niestety w ciągu tygodnia mam na to mało czasu, dlatego ograniczam gotowanie do 0,5-1h na dzień/dwa dni. Jest to zawsze jakiś akt kreacji, przy czym bardzo satysfakcjonujący, jeśli się uda  Oczywiście uwielbiam eksperymentować i nie trzymać się sztywnych ram przepisów, co czasem różnie się kończy  
  • mw2
   Jak zrozumieć zachowanie dziewczyny
   Zawsze w takich przypadkach jestem przeciwna generalizowaniu  To zupełnie zrozumiałe, że czujesz się obecnie źle i szukasz jakiegoś wytłumaczenia dla całej tej sytuacji, jednak dorosły człowiek sam podejmuje decyzje, jeśli jest w pełni świadomy, nie można zrzucać odpowiedzialności za jego czyny na innych. Wiadomo, że pewne okoliczności sprzyjają takim, a nie innym zachowaniom, ale nadal uważam, że każdy sam podejmuje decyzje i kształtuje swoje życie nimi, więc powinien w pełni wziąć za to odpowi