Ariala

Kim jestem

24 postów w tym temacie

Hej wszystkim,

w sumie, nie lubie pisac o sobie, To takie nudne. 

Kazdy z nas sie kiedys zastanawia "Kim jestem?". Ludzie roznie mnie nazywaja. Wariatka, Najlepsza przyjaciolka, Kumpela, Psycholka, Idiotka, corka, starsza Siostra. Dla wielu jestem tez zwylka osoba na ulicy. 

Nie ma co pisac, przekonajcie sie sami :D

tenor.gif

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlaczego mówią idiotka?

Czy lubisz różowy kolor?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 13.11.2017 at 19:13, Ariala napisał:

Ludzie roznie mnie nazywaja.

A co Ty o sobie myślisz? ;) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Nineku To bardzo dobre pytanie :D Moze to osobowosc moja posuwa ich do tego toku myslenia, moze moj charakter :D Niezbadane sa drogi czlowieka ;) 

Rozowy jest faktycznie jedynym kolorem ktory lubie :) 

@mw2 Mysle, ze jestem czlowiekiem, jak kazdy inny :) Z malymi drobnostkami ktore mnie od innych dziela. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O jakich drobnostkach mówisz? :D 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, Nineku napisał:

W co wierzysz?

Wierze w sile i moc. 

W te dobre jak i te zle.

9 minut temu, mw2 napisał:

Na przyklad wyglad :D Styl podejscia do zycia, swiata :D Moze inni widza to inaczej lecz dla mnie sa to rzeczy pomniejsze, ba wrecz malo wazne. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20 godzin temu, Ariala napisał:
21 godzin temu, mw2 napisał:

Na przyklad wyglad :D Styl podejscia do zycia, swiata :D Moze inni widza to inaczej lecz dla mnie sa to rzeczy pomniejsze, ba wrecz malo wazne. 

...co, w takim razie, według Ciebie jest ważne?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ile masz lat?

Czym się interesujesz?

Jaką muzykę lubisz?

Posiadasz jakieś zwierzęta?

Grasz w gry?

Która godzina?

Jak spędzasz wolny czas?

Jakie filmy lubis oglądać?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 godzin temu, WszyscyZginiemy napisał:

...co, w takim razie, według Ciebie jest ważne?

charatker :)  

17 godzin temu, Kalafior_Grozy napisał:

Ile masz lat?

Czym się interesujesz?

Jaką muzykę lubisz?

Posiadasz jakieś zwierzęta?

Grasz w gry?

Która godzina?

Jak spędzasz wolny czas?

Jakie filmy lubis oglądać?

Mam 19 lat

Siadkowka i malowanie ;D 

Old Rock to dobra nuta :D Lub tylko rock :D

Mam dwa szczury :3 

Gram :D Najchetniej mmo ale tez gry jak thief czy Sc:Go, CoD, Borderland

Aktualnie 13:14 

W domu przed laptopem piszac ksiazke albo rysuje. Najczesciej jednak spie xd 

Moje ulubione filmy ? Dobry horror nie jest zly :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Ariala napisał:

charakter :)  

...a przypadkiem on nie wiąże się z stylem bycia, podejściem do życia/świata? Pesymista, optymista, czy realista to cechy charakteru ale jednak bezpośrednio wiążą się z tym jak podchodzi do życia i do innych dana osoba. Za "podejście do świata" można też uznać takie postawy jak tolerancja lub jej brak, bo jednak jako świat głównie widzimy ludzi, albo jakąś chęć ochrony przyrody/zwierząt, bycia eko, bo obok ludzi jednak na świat składają się inne organizmy żyjące i miejsca, w których żyjemy - czy to też nie wiąże się zupełnie z charakterem?  Może się nie wiązać, mogę się mylić, jeśli tak jest to mi wytłumacz to proszę. ;)

przed laptopem piszac ksiazke

...o czym piszesz? dużo piszesz? publikujesz gdzieś? :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 godzin temu, Ariala napisał:

gry jak thief

Ale dwie pierwsze części też czy tylko ten najnowszy? Bo dwie pierwsze części szanuję jak cholera, jedne z lepszych skradanek, w jakie grałem.

21 godzin temu, Ariala napisał:

Lub tylko rock :D

A jacyś ulubieni wykonawcy? Coś?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 godzin temu, WszyscyZginiemy napisał:

...a przypadkiem on nie wiąże się z stylem bycia, podejściem do życia/świata? Pesymista, optymista, czy realista to cechy charakteru ale jednak bezpośrednio wiążą się z tym jak podchodzi do życia i do innych dana osoba. Za "podejście do świata" można też uznać takie postawy jak tolerancja lub jej brak, bo jednak jako świat głównie widzimy ludzi, albo jakąś chęć ochrony przyrody/zwierząt, bycia eko, bo obok ludzi jednak na świat składają się inne organizmy żyjące i miejsca, w których żyjemy - czy to też nie wiąże się zupełnie z charakterem?  Może się nie wiązać, mogę się mylić, jeśli tak jest to mi wytłumacz to proszę. ;)

...o czym piszesz? dużo piszesz? publikujesz gdzieś? :D

hm, wedlug mnie optymizm, Pesymizm itd to nie cechy. To  pogląd filozoficzny, a poglad nie ma raczej nic do czynienia z charatkerem, bo nigdy nie wiemy co takiej osobie siedzi w glowie. To raczej nie sa cechy charakterystyczne. Podejscie do swiata tez raczej wiaze sie z umyslem, pogladami. Co mam na mysli: Charatkter to zachowanie, sposob w jaki chodzimy, mowimy, oraz oczywiscie uczucia. Rzeczy na ktore nie ma sie wplywu ( tak wiem na pesymizm itd tez nie ). 

O czym pisze ? Moj zyciorys. Wiele jego zagadnien opublikowalam juz tu. Mysli, Marzenia, Przeszlosc :D 

2 godziny temu, Kalafior_Grozy napisał:

Ale dwie pierwsze części też czy tylko ten najnowszy? Bo dwie pierwsze części szanuję jak cholera, jedne z lepszych skradanek, w jakie grałem.

A jacyś ulubieni wykonawcy? Coś?

Haha, szczerze mowiac to pierwsza czesc jest moja ulubiona :D Kocham fabule tej czesci :P  

Ulubieni ? AC/DC, Metallica, Nirvana, Flogging Molly, Hatebreed, Limp Bizkit, Marilyn Manson, Papa Roach, Rage Against The Machine, Slipknot i System of a Down slucham najczesciej

O 17.11.2017 at 10:56, Bloody. napisał:

Siema

Czemu szpital psychiatryczny?

Hej. 

Bo jest on aktualnie moim domem :)  

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to nie cechy.

...faktycznie to NIE TYLKO cechy. Jeśli natrafiłaś na moje wypowiedzi w jakiś dyskusjach pewnie zauważyłaś, że lubię definicje, więc! Według słownikowej definicji w pierwszej kolejności są one skłonnościami(które zaś słownikowo to «cechy, która się może ujawnić») a potem dopiero poglądami filozoficznymi. :D

pogląd nie ma raczej nic do czynienia z charakterem

hmmm, no to na przykładzie! Kosmopolityzm funkcjonuje jako pogląd, podobnie jak rasizm jako zespół poglądów. Nie uważasz, że jednak pewne cechy charakteru będą wykluczać przyjęcie jednej z tych postaw, inne mogą dać im dobry grunt do rozwoju i vice versa osoba, która będzie sympatyzować z jednym z dwóch w rezultacie może nabyć pewne cechy charakteru, mogące się z nim wiązać? Nie tylko mają one ze sobą do czynienia co jeszcze mogą na siebie wzajemnie oddziaływać.

3 godziny temu, Ariala napisał:

To raczej nie są cechy charakterystyczne.

a to, moim zdaniem, zależy od człowieka - przecież są osoby silnie utożsamiające się z jakimś konkretnym poglądem czy stylem bycia, nie? ;)

3 godziny temu, Ariala napisał:

Charatkter to zachowanie, sposob w jaki chodzimy, mowimy, oraz oczywiscie uczucia. Rzeczy na ktore nie ma sie wplywu

sposobem mówienia, gestami, językiem ciała można manipulować. Można przecież pozować na kogoś, kim się nie jest. Zachowujemy się inaczej w innych kręgach, czasem mamy na to wpływ czasem nie. To jednak pewnie wiesz ale biorąc to pod uwagę jednak ma się wpływ na te rzeczy.

Na uczucia raczej nie ale nawet tutaj chyba spotkałam się z kimś, kto miał przeciwne zdanie.

och, no i spóźnione witamy na forum i do zobaczenia w tematach! :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, WszyscyZginiemy napisał:

sposobem mówienia, gestami, językiem ciała można manipulować. Można przecież pozować na kogoś, kim się nie jest. Zachowujemy się inaczej w innych kręgach, czasem mamy na to wpływ czasem nie.

Ale czy takie osoby, ktore wlasnie manipuluja, nie maja charakteru ? Lub inaczej mowiac, maja podwojny charakter? Nie sadze wtedy ze sa to ludzie warci znajomosci. Z mojego punktu widzenia jest to falszywe. Nie warte wrecz uwagi, bo znaczy to wtedy dla mnie ze dopasowuja sie one to towarzysta albo otoczenia. Moze nazwanie tego "Dwulicowosc" to przesada, ale cos w tym stylu moze to byc. 

Kazdy ma wplyw na swoje zachowanie. W koncu wszyscy posiadamy mozg ktory jest naszym napedem. Kazde slowo, ruch, gest ma tam wlasnie swoj poczatek, wiec tez i wladze. 

No i dziekuje za przywitanie :D Widze ze ze bedziesz dla mnie jedna z osob z ktorymi bede duzo dyskutowac, czy milej to ujmujac prowadzic glebokie konwersacje :D  

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
40 minut temu, Ariala napisał:

glebokie konwersacje :D

...głębokości brodzika znając mnie! :P

41 minut temu, Ariala napisał:

Ale czy takie osoby, ktore wlasnie manipuluja, nie maja charakteru ? Lub inaczej mowiac, maja podwojny charakter? Nie sadze wtedy ze sa to ludzie warci znajomosci. Z mojego punktu widzenia jest to falszywe.

Początku, przyznam się bez bicia, nie rozumiem ale nie bierz tego do siebie! Ostatnio często mi się zdarza, że nie łapię co rozmówca miał na myśli... ale, ale! nie to chciałam. Z jednej strony fałszywe, z drugiej w pewien sposób imponujące, jeśli potrafi się nadać takiej pozie wiarygodności. Jeśli zaś chodzi o różne zachowania(minimalnie), w różnych kręgach, to chyba normalne? Nie powiesz mi, że identyczna jesteś przy rodzicach, znajomych, crushu, czy best psiapsi(XD)? Innego języka używa się przy różnych ludziach, mamy z nimi różne relacje, w różnym stopniu bliskie. Wiesz, dla jednego znajomka możesz być dajmy na to historycznym nerdem, który potrafi poważnie podyskutować i ma sporą wiedzę, dla innego otaku błaznem z dziecinnymi jazdami. To wciąż Ty ale różne cechy dawkuje się, różnym ludziom - bo jednak ten znający Cię od poważniejszej strony, nie zniósłby wersji dziecinniejszej. Litaaania. Wybacz. ;) ale, ale! uznajmy to już za zamknięcie dyskusji, a jeśli jeszcze coś jednak nie do końca PW, zapraszam :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 godzin temu, WszyscyZginiemy napisał:

Nie powiesz mi, że identyczna jesteś przy rodzicach, znajomych, crushu, czy best psiapsi(XD)?

Wierz mi lub nie, ale faktycznie jestem przy wszystkich taka sama. Czy to szkola czy jakies imprezy, czy tez nawet czas wolny haha :D 

Napewno Cie jeszcze na PW "podenerwuje" haha >:D  

Dziekuje @Bloody. :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Bloody. można by ale gdyby tak pogrzebać to są już jakieś, które zahaczają o różne tu napomknięte zagadnienia, a w takim jednym do wszystkiego zrobiłby się chaos(a może nie?). Ogarnie się coś, gdzieś, kiedyś ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć!

Jestem młody :D tzn. Adam, tak mam na imię :)
Mam 22 lata.
Fajnie, że tutaj jesteście.
Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hejo @mlody95 :D 

Jakie masz hobby ? 

Ulubiona gra ? Film? Ksiazka ? 

(ps. eeejjjj to moj temat haha xDD ) 

0