Jump to content

Celt


Bloody.

Recommended Posts

Posted

Przez tydzień zadajemy pytania @Celt. Czas start :)

Link to comment
WszyscyZginiemy
Posted

1) Masz lub/i miałeś jakieś fobie? Jeśli tak to jakie?

2) W jakim przedziale wiekowym mieszczą się Twoi znajomi? Jest jakaś zależność, że na przykład lepiej dogadujesz się albo z młodszymi, albo ze starszymi od siebie czy nie można mówić o czymś takim w Twoim przypadku?

3) Jeśli miałbyś być jakimś zwierzątkiem to jakim?

Link to comment
Posted

Z tego co kojarzę zarejestrowałes się na forum parę ładnych lat temu. 1). Czemu wciąż tu wracasz? Czemu nie zostajesz na dłużej.

Ogólnie to Cię nie znam/ nie kojarzę/ nie pamiętam i nie miałabym nic przeciwko gdybyś założył temat przywitalny :)

Link to comment
Kalafior_Grozy
Posted

1) Jakie są Twoje poglądy polityczne?

2) Na kogo zagłosowałbyś, gdyby wybory parlamentarne odbyły się za tydzień?

3) Imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu - szansa czy zagrożenie?

4) Na jakim kraju (europejskim bądź nie) powinna wzorować się Polska?

5) Jakiej muzyki najbardziej nie lubisz i dlaczego?

6) Oglądasz telewizję? Jeśli tak, to jakie kanały?

7) Wymień 5 swoich ulubionych muzycznych wykonawców.

8) Udzielasz się na innych forach dyskusyjnych?

9) Jaki jest Twój stosunek do kary śmierci?

10) Masz jakieś ulubione piwo?

Link to comment
Posted

Co denerwuje Cię na tym etapie życia, na jakim teraz jesteś?

Link to comment
Posted

1. Czego nie lubisz w ludziach?
2. Jak spędzasz czas w wolnych chwilach?
3. Czym się zajmujesz? 

Link to comment
Posted

@WszyscyZginiemy:

1. Żadnej konkretnej fobii nie mam, choć pewne typy ludzi i zwierząt (w tym domowych) mnie naprawdę drażnią.

2. Między 20 a 35 lat, w większości. Nie ma zależności - nieraz młodszy potrafi być dojrzalszy i mądrzejszy od starszego.

3. Krukiem albo sroką, zawsze coś mnie fascynowało w krukowatych.

@Bloody.: Czasami mam tak, że lubię wrócić na jakieś forum po miesiącach czy nawet latach.

@Kalafior_Grozy:

1. Najogólniej mówiąc, liberalne. Nie uznaję podziału na prawicę i lewicę, bo te pojęcia nic dla mnie nie znaczą. To, co dla jednych jest postępem i nowoczesnością, dla innych jest powrotem do korzeni i tradycją.

2. Nie jestem pewien, ale na pewno ani na PiS, ani na PO.

3. Zależy którzy i zależy w jakich ilościach. Jedni na pewno mają potencjał, by być dobrymi pracownikami, inni mogliby próbował urządzić się na socjalu (choć raczej nie w Polsce), a jakiś mały odsetek pewnie jest zagrożeniem kryminalnym/terrorystycznym. Choć ogólnie jestem zdania, że lepszą opcją jest przyjmowanie imigrantów z Dalekiego Wschodu (Korea, Chiny, Wietnam, Laos, Kambodża, Tajlandia), którzy częściej są pracowici niż mieszkańcy Bliskiego Wschodu.

4. Zależy w jakich aspektach. Jeśli chodzi o politykę fiskalną, to ideałem są dla mnie ZEA, niestety polskie realia i warunki są całkiem inne (brak ropy). W każdym razie jestem za jak najniższymi podatkami, i pod tym względem najlepiej by było, gdyby jak najwięcej krajów wzorowało się na Emiratach. Jeśli chodzi o prawną ochronę własności prywatnej, to Szwecja jest całkiem dobrym wzorcem. Jeśli chodzi o politykę socjalną, gospodarczą i wyznaniową, to moim zdaniem Czechy są dobrym wzorcem. Jeśli chodzi o politykę wobec środków psychoaktywnych, to dobrymi wzorcami są Holandia, Portugalia i Urugwaj.

5. Disco polo, hardstyle, polski rap to gatunki, których sam bym sobie nie włączył. Prymitywny rytm i melodia, agresywne brzmienie, bardzo głupie i przaśne teksty, w dodatku śpiewane barwą głosu, która mi się naprawdę nie podoba - to odrzuca mnie od tych gatunków.

6. Czasami oglądam. Najbardziej lubię Nat Geo Wild, Planete+, National Geographic, TVN 24 BiS, TMT (dawne TCM), Ale Kino+, Stopklatkę.tv, MEZZO i Stars.tv.

7. Trudno wymienić akurat 5, bo sporo byłoby egzekwo, ale może być np. Iron Maiden, The Beatles, Michael Jackson, Enya i Dire Straits.

8. Tak.

9. Moim zdaniem w skrajnych przypadkach, jak zbrodnie wojenne, zbrodnie przeciwko ludzkości, wywołanie wojny czy wielokrotne zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem, powinna być orzekana kara śmierci.

10. Nie. Bo nie piję piwa ani w ogóle alkoholu. Nie smakują mi napoje alkoholowe.

@Nineku: Zbyt ogólne pytanie. Ale generalnie, to zawsze na swój sposób denerwujący jest zastój.

@mw2:

1. Hipokryzji, bezrefleksyjności, agresji, głupoty, nienawiści, negatywnego nastawienia, uprzedzeń, fanatyzmu, wąskich horyzontów myślowych, konformizmu, protekcjonalnego traktowania innych, wyciągania pochopnych wniosków, przedwczesnego uogólniania, przedwczesnego oceniania, pozerstwa, pretensjonalności, niekulturalności, częstego używania wulgaryzmów, używania wulgaryzmów przy małych dzieciach, postrzegania świata przez pryzmat stereotypów, celowego wywoływania w ludziach negatywnych emocji, podejścia do działania przez pryzmat "Co ludzie powiedzą", niechęci do wysłuchania racji drugiej strony, odmowy przyjmowania wiedzy, nieumiejętności racjonalnego podejścia do jakiegoś zagadnienia, braku wrażliwości na piękno - dużo by jeszcze wymieniać.

2. Lubię jeździć na rowerze, pływać, czytać książki, znajdować ciekawostki w internecie, słuchać muzyki, obserwować przyrodę, karmić wiewiórki, podróżować i poznawać inne kraje.

3. Aktualnie szukam pracy. Ostatnio pracowałem w muzeum. Z wykształcenia jestem historykiem.

Link to comment
WszyscyZginiemy
Posted

Nieźle się rozpisałeś na temat tego, czego w ludziach nie lubisz, to może teraz w drugą stronę - co w nich lubisz? ;)

Link to comment
Posted

@WszyscyZginiemy: lubię i cenię w ludziach uczciwość, inteligencję, rozsądek, bogaty zasób słów, mądrość, nonkonformizm, naturalność, skłonność do refleksji, szerokie horyzonty myślowe, cierpliwość, uprzejmość, pozytywne nastawienie, poczucie humoru, głód wiedzy, łagodność, miłość, wrażliwość na piękno, opanowanie, otwartość, tolerancję, erudycję, dystans do siebie i świata, umiłowanie przyrody i sztuki, kulturalne zachowanie, przyjacielskość, kierowanie się racjonalnymi argumentami, odporność na uprzedzenia i stereotypy, gotowość do zmiany poglądów w obliczu dowodów, szacunek do siebie i innych, brak nałogów.

Link to comment
Posted
9 godzin temu, Celt napisał:

Michael Jackson

:rolleyes: 1. Masz jakiś ulubiony utwór Michael'a? Skoro Michael jednak znalazł miejsce w piątce domniemam, że jesteś jego fanem? Czy mimo wszystko sporadycznie go słuchasz? 

2. Co myślisz o współczesnej muzyce?

3. Czy jest jakiś film który obrazowałby Ciebie/Twoje życie?

Link to comment
Posted

4. Za co cenisz siebie? :P
5. Czego najbardziej nie lubisz robić w codziennym życiu?

Link to comment
Posted

Co byś zmienił na forum?

Link to comment
Posted

@michaelowax3: 1. "Thriller". Poza tym "Don't stop 'til you get enough", "Rock with you", "Billie Jean", "Smooth Criminal", "Beat It", "Human Nature", "Bad", "The way you make me feel", "Liberian Girl", "Dirty Diana", "Man in the mirror" i "Black or white". Lubię też twórczość The Jacksons, zwłaszcza "Blame it on the Boogie".

2. Zależy o jakiej. Lubię Annę Marię Jopek, Kayah, Kasię Kowalską, Tymona Tymańskiego, Monikę Brodkę, Mrozu, Bednarka, Kings of Leon, Jake'a Bugga, Arcade Fire, Radiohead, The Black Keys, Asking Alexandria, Paramore, Vampire Weekend, Tonight Alive, Mumford & Sons, Coldplay.

Natomiast nie trawię sieczki obecnej w stacjach radiowych typu Eska, Radio Gra itd. Pitbull i podobni mu wykonawcy to jak dla mnie totalny syf, którym nie warto się interesować, i najtańsza z tanich rozrywek.

3. Nie znam takiego, a w każdym razie żaden nie przychodzi mi do głowy.

@mw2: 4. Za wiedzę, zamiłowanie do książek, filmów, muzyki, przyrody i ciągły głód wiedzy.

5. Patrzeć na brzydotę mojej dzielnicy zbudowanej w czasach Gierka i ogólnie na skutki wieloletnich rządów komunistycznych i pozostawania po gorszej stronie żelaznej kurtyny.

@Nineku: poprawiłbym kodowanie podczas cytowania. Bo obecnie często po wpisaniu frazy quote razem z ramką i zamknięciu ramki, forum automatycznie zalicza mi do cytatu również moją wypowiedź będącą odpowiedzią na cytat, umieszczoną poza ramką quote.

Link to comment
Posted

Jak/gdzie widzisz siebie za 10 lat? 

Link to comment
Posted

Jadasz śmieciowe jedzenie?

Link to comment
Posted

@Shady-Lane90: nie wybiegam myślami w tak daleką przyszłość. Panta rei. Już prędzej mam wyobrażenia o technologii przyszłości na świecie niż o sobie.

@Nineku: staram się zdrowo odżywiać i unikać śmieciowego jedzenia. W sumie najbardziej niezdrowymi rzeczami, które jadam, są różne słodycze - batony, wafelki, masła czekoladowe itp., bo zawsze miałem słabość do tego, co słodkie. Jem dużo warzyw, nabiałów, owoców.

Soli kuchennej unikam jak ognia. Nie jem chipsów, chrupek ani frytek. Nie cierpię majonezu, który uważam za obrzydlistwo. Poza tym od jakiegoś czasu nie jem mięsa.

Link to comment
 • Bloody. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • Hsbxbxb
   Siema, Doradzi ktoś w sprawie miłosnej? Otóż od 2 miesięcy jestem z laską która chyba nie jest w 100% dojrzała, od początku związku spotkaliśmy może 2 razy sam na sam i 3 razy z jej koleżankami . Ostatni raz kiedy spotkaliśmy się sam na sam był chyba 4 tyg temu. Akutalnie próbuje z nią się umówić na kolejne spotkanie ale ona tak samo jak wcześniej mówi mi coś typu "Nie chcę mi się" lub "Nie mam ochoty". Ona twierdzi że 1-2 razy w tyg to jest za dużo dla niej bo ona jest prawie aspołeczna i jeszcze do tego twierdzi że ma depresje. Według niej 2-3 razy w miesiącu to jest wystarczająco i jak mi nie pasuje to moge zerwać. Po tym zaczęła się gatka o takim jej byłym znajomym z ukrainy z którym się zadawała pare tyg temu, to się spytałem czemu tak za nim tęskni(aktualnie jest na ukrainie), a ona odparła że się przywiązuje szybko do ludzi, no to się spytałem to ile razy się spotkali, a ona mi dopierdoliła że prawie codziennie i generalnie pamiętam że ona go często odwiedzała to się zagotowałem że dla mnie nie ma czasu i chęci żeby się spotkać 2 razy w tyg, a z jakimś ukraińcem ma to ona mi odpowiedziała że nie chcę jej się tego tłumaczyć i do teraz nie dostałem odpowidzi bo śpi. Mam wrażenie że ona nie traktuje tego związku jakby miał trwać dłużej niż jeszcze miesiąc. Od pewnego czasu zauważyłem że za każdym razem jak wspominam o innych dziewczynach to ona na mnie się obraża, przy czym ona ciągle pisze z takim jednymi i chyba na złość mi mówi jaki to on nie jest super i wgl. chociaż wiem że go nie kocha to się wściekam, kiedyś nawet przez to z nią się tak pokłóciłem że byłem bliski zerwania ale ona mnie przeprosiła i obiecała że przestanie. Pare razy ją nakryłem na kłamaniu ale w mało ważnych sprawach. Dodam że w zeszły piątek byłem z nią umówiony ale ona 5 godz przed odwołała bo jej stary nie pozwolił. Powiedziała mi że jej się nie chcę spotykać i najlepiej by spała cały dzień ale czasami mi wysyła filmy ze szkoły jak się bawi ze znajomymi(normalnie się śmieje i gada) więc nie wiem czy ona też tego nie wymyśla. Najgorsze jest to że znam ją od pół roku to od momentu bycia razem zaczęło jej odwalać. Jestem osobą która potrzebuje spotkań żeby czuć się kochana więc nie wiem czy jest sens to dalej ciągnąć.
  • Martusiaaaaaa92
   Masz dziewczynę i szukasz nowej na Sympatii zamiast najpierw zakończyć związek, a potem szukać nowej? Po co Ty wciąż z nią jesteś, skoro Ci tak niedobrze w tym związku?
  • fotograf1981
   Witam. Mam na imię Michał, w tym roku skończę 41 lat. Mieszkam w małej miejscowości gdzieś pomiędzy Wrocławiem a Jelenią Górą (nie chcę podawać dokładnej lokalizacji) we własnym własnościowym mieszkaniu w którym także zamieszkuje mój brat oraz 83-letnia babcia. Od 15 lat pracuję w ochronie z orzeczeniem o niepełnosprawności P-02. Przez długie lata nie miałem dziewczyny, poznałem ją w wieku 30 lat, ale w ogóle nie jestem z tego powodu szczęśliwy. Ona nigdy nie pracowała!!! A jej zachowanie jest po prostu żałosne! Utrzymuje się z tego co dostanie od Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej czyli z jakichś około 400 PLN miesięcznie plus 215 PLN zasiłku pielęgnacyjnego. Nie chce mieć dzieci, nie chce iść do pracy, po prostu ręce opadają. Ubiera się w ciuchy które mają przynajmniej 15 lat!!! bo po prostu jej nie stać na to aby sobie coś nowego kupić. Ja w porównaniu z nią kupuję sobie to co dusza zapragnie, mam sprzęt fotograficzny z najwyższej półki z czterema obiektywami NIKONA w zależności co chcę fotografować, zazwyczaj jest to fotoreportaż zawodów sportowych. Kupuję firmowe ciuchy LACOSTE, Jack Wolfskin, Asics. O srebrnych jednouncjowych monetach z wizerunkami zwierząt, głównie z Australii już nie wspomnę, albo o karbonowej kolarzówce. Żebym miał znacznie więcej szczęścia do kobiet o po prostu bym zakończył ten związek w 5 minut, bez zastanowienia. Ale niestety, korzystam z przerwami z portalu sympatia od około 20 lat prawie bez powodzenia. Pamiętam jak udało mi się umówić na dwie randki przez ten portal ale to było kupę lat temu. Na żywo zagadać do jakiejś kobiety, chyba nie możliwe, po prostu się czegoś boję, wstydzę, po prostu nie wiem jak zagadać? Chodziłem na prywatne sesje psychoterapeutyczne które kosztowały mnie kilka tysięcy i nic, po prostu nic! Sam nie wiem co mam robić aby poznać kobietę z którą był bym szczęśliwy, która by wiedziała czym jest praca, czym jest dbanie o siebie etc. Kiedyś było prościej kogoś poznać – to w szkole, to przez chata, gadu-gadu, było dużo możliwości ale i tak się kończyło na niczym… Może to ma jakieś znaczenie psychologiczne, że przez całą podstawówkę i zawodówkę w szkole jak i po za nią byłem poniżany, bity, wyzywany przez rówieśników z klasy jak i po za niej. Nikt nic z tym przez całe lata nie robił, nawet policja. A dzisiaj, wczoraj był taki przypadek w TV, policja od razu zaczęła działać. Proszę o pomoc!!!
  • Gloria
   Pora reaktywować temat Zapraszam @Kerosine do wypowiedzenia się w temacie: oraz / lub  
  • Gloria
   Cześć! Chciałbym się zapytać, czy macie podobne spostrzeżenia do moich i ewentualnie jak często zdarza się Wam to ujrzeć. Chodzi mi mianowicie o wyraz twarzy ludzi, których mijamy chociażby na ulicy czy w sklepie. W moim przypadku dosyć często zdarza się ujrzeć twarze spoglądające na mnie złowrogo albo po prostu ludzie przyjmują taki wyraz twarzy. Czym to jest spowodowane?  Oczywiście, nie dotyczy to 100% osób, ale dosyć często można ujrzeć taki widok (nawet wśród młodych osób). Czy chodzi o troski dnia codziennego? Wydaje mi się, że niektórzy nie potrafiliby się nigdy uśmiechnąć... Czy także zauważacie tę zawziętość na twarzach innych osób... ? Mam także na myśli interakcje z takimi osobami, gdzie można odczuć znudzenie, obojętność, a zdarza się i czasami agresja. Czy może ludzie wychodząc na ulicę przyjmują maski, tak aby nie wdawać się w niepotrzebne interakcje? Jak to wygląda z Waszej perspektywy?
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   dali
   dali
   5
  2. 2
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   3
  3. 3
   Gloria
   Gloria
   3
  4. 4
   rademenes91
   rademenes91
   1
  5. 5
   Jason1983
   Jason1983
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  wardrum
  wardrum
  13 posts
  dali
  dali
  10 posts
  Kerosine
  Kerosine
  7 posts
  Gloria
  Gloria
  7 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  supermati2009
  supermati2009
  1 post
  fotograf1981
  fotograf1981
  1 post
  Hsbxbxb
  Hsbxbxb
  1 post
  rademenes91
  rademenes91
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  36 posts
  wardrum
  wardrum
  23 posts
  yiliyane
  yiliyane
  18 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  442 posts
  yiliyane
  yiliyane
  364 posts
  Gloria
  Gloria
  116 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up