Sign in to follow this  
Followers0
Miszczu

Dieta na rozrost mięśni

Recommended Posts

Siema, mam 25 lat, moja waga to 75 kg przy wzroście 172 cm. Poszukuję jakiś rad odnośnie diety zwiększającej masę mięśniową. Chodzę na siłownie regularnie od roku, jak na razie nie widzę zadowalających efektów. Chciałbym jakoś do przyszłego lata zbudować fajną formę. Zestaw treningowy ustalił mi trener personalny, ale mam problem z dietą. Ostatnio też dowiedziałem się, że warto byłoby zastosować suplementację, ale kompletnie nie wiem czym się kierować w doborze. Ma ktoś jakieś sugestie? 

Twoja dieta na pewno powinna składać się z 5 lub 6 posiłków w ciągu dnia. Najlepsze produkty, które powinieneś wprowadzić to jajka wpływające na rozrost mięśni, tuńczyk, jogurt, wołowina (cenne źródło kreatyny), oliwa z oliwek (daje kopa na treningach) i oczywiście woda, duuuużo wody. Co do suplementacji, to fakt faktem jest potrzebna, bo dzięki niej możesz polepszyć wydolność i wytrzymałość (treningi na wyższym levelu). Przy doborze kieruj się naturalnym składem, wtedy masz pewność wyższej przyswajalności molekuł.

Dzisiaj zamówiłem Vyciąg z Fjuta, bo ma w 100 procentach naturalny skład (przy doborze kierowałem się Twoimi sugestiami). W tabletce zamknięto argininę, karnitynę, kofeinę i tribulus. W sumie zapowiada się dobrze. Mam nadzieję, że efekty szybko się pojawią. 

Miał ktoś może styczność z tym suplementem? Czy ekstrakt z tribulus terrestris rzeczywiście zwiększa poziom testosteronu?

Koniec z reklamowaniem danego specyfiku. Pan uznany za spamera. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

• Who's Online (See full list)

• Borcejn
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 2 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 9 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Cyrin
    • Kerosine
      Filmy, które chcę obejrzeć....
      Zdecydowanie Ostatnia rodzina, o fakcie nakręcenia której skądinąd dowiedziałam się dopiero dzisiaj.
    • Shady-Lane90
      Relacja z facetem. Jak mam się zachować?
      Powiem krótko. Roszczeniowych ludzi na tym świecie nie brakuje. Większość chce brać, bez dawania czegokolwiek od siebie. Nie marnuj się dziewczyno i nie trać czasu na taką właśnie osobę. Jemu chodzi tylko o zabawę. Nie traktuje Cię poważnie, a raczej jak zdobycz, którą chce mieć, by następnie szukać kolejnej.
    • Shady-Lane90
      Co aktualnie porabiacie?
      Whiskey wchodzi dobrze. Muzyka też od razu lepiej "smakuje".  
    • Kerosine
      Cytaty.
      Dogadywałem się z nim, choć był zupełnie inny niż rówieśnicy. Wszyscy mieliśmy za sobą jakieś przedszkola, gdzie interakcja dzieci z różnych środowisk była znacząca, a Tomek był w czystej postaci klonem z międzywojnia. Nawet posługiwał się językiem trochę przedwojennym. On do siódmego roku życia wychowywał się w tajemniczym ogrodzie i opierał głównie na kontaktach z matką i babką. Producent filmowy Grzegorz Gajewski o swoim przyjacielu Tomku Beksińskim - synu "tego" Beksińskiego - za jego s