Johnny

Przedwczesny wytrysk a Niedoczynnosc tarczycy

2 posty w tym temacie

Mam 22 lata cierpie na przedwczesny wytrysk i coraz bardziej mnie to doluje:/ choruje na niedoczynnosc tarczycy, wyczytalem ze moze miec to powiązanie, jest tu ktos z podobnym problemem ? A moze jakos sobie z tym poradziles?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A powiedz, u lekarza byłeś? Co powiedział?

Ja sie na tym nie znam. Tarczyca kojarzy mi się tylko z problemami z hormonami. Może o to w tym chodzi ? Ja jako kobieta mogę sobie sprawdzić poziom hormonów, nie wiem jak to jest u Was. @Johnny

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Problem z wytryskiem :/
      Przez Klanczi23
      Cześć.
      Mamy problem z moją partnerką, od jakiś 2 miesięcy uprawiamy seks, zawsze robiliśmy to z prezerwatywą. Problem polega na tym, że za szybko dochodziłem i to mnie martwiło. Od 6 lat pale maryśkę, wielokrotnie słyszałem, że seks po merry jest przyjemniejsz. Tak więc czasami zapale sobie fifke aby przedłużyć stosunek ponieważ też chce aby to ona czuła z tego przyjemność. Niedawno zdecydowaliśmy, że chcemy spróbować bez gumy. Wiedziałem, że szybko dojdę bo już była podobna sytuacja i myślałem że w ciągu 1 min już będzie po wszystkim :/ Tym razem przed stosunkiem również zapaliłem dzide aby stosunek był dłuższy i BYŁ ale wgl nie doszedłem po 40 min a nawet nie było blisko. Moja partnerka stwierdziła, że woli abym doszedł w 1 min niż bym się męczył. Czuła się jakbym był nieobecny w tym seksie że myślami byłem gdzieś daleko. Już pózniej po prostu nie miałem sił(kondycja)  Nie wiem co mam robić chce zarówno dla mnie jak i dla niej aby było zajebiście tylko że w obu przypadkach mnie to martwi. Co o tym sądzicie co powinienem zrobić. ??