kitty

zawyżone oceny na świadectwie

Recommended Posts

ja bym postawiła na uczciwość i poszłabym do szkoły.. tak i tak prawie nic nie tracisz..

Zyskasz tylko ,,satysfakcję"..

Dla świetego spokoju zgłosiłbym ten problem, gdybym miał takie oceny jak ty nie zależało by mi czy mam 5,5 czy 4.9 średnią xD

tak! ja stoje po stronie tych co by oddali! Nie warto a potem możesz mieć bardzo złą opinie w szkole, w dodatku nowej gdzie kazdy na poczatku potrzebuje akceptacji i uzniania :)

naprawde warto to zrobic, nie ma roznicy w dostaniu sie wiec lepiej nie oszukiwac...:)pozdrawiam :)

Ja bym poszla i powiedziala o tym...

Jakby nie bylo jest to pomylka, którą trzeba wyjaśnić. Wcześniej czy później, to może wyjść na jaw...

Poszłam do gimnajzum w poniedziałek i co mi powiedzieli?

że już za póżno, bo wysłali w piątek jakieś dokumenty do kuratorim i jak chcę to mogę napisać do kuratorium podanie w którym napisze że mam złe świadectwo i poproszę o zgodę na wystawienie nowego. Gimnajzum mi to zatwierdzi, podstempluje i wyslemy. Ale ja już nie miałam na to czasu, bo w poniedziałek o 15 mijał termin składania świadectw do liceum. Złożyłam to z 4punktami za dużo.

Już są wyniki dostałam się do mojej wybranej klasy.

Z moimi ocenami też bym się dostała, byłabym 3 miejsca niżej na liście.

Lepiej być uczciwym bo potem ci to może nie wyjść na dobre. Zrobisz jak uważasz.

-- Dodano 10 Maj 2014, 14:57: --

Witam! Jestem nowa na tym forum i trochę nierozgarnięta. Ale prosze o pomoc otóż mój problem polega na tym że mam pomyłkę w danych osobowych a konkretnie w dzienniku szkolnym i co za tym idzie na świadectwach. Moje miejsce urodzenia jest błędne. Sama o tym nie wiedziałam dodam że mam 18 lat. I teraz okazało się że na akcie urodzenia jest podane inne miejsce. Co mam teraz zrobić zgłosić to wychowawcy by poprawili. I co dalej , co mam powiedzieć? Jak to wpłynie na moją sytuację. Czy muszę wymieniać świadectwa z podstawówki i gimnazjum. Proszę o radę ;)

-- Dodano 10 Maj 2014, 14:58: --

Ktoś pomoże ?

Witam! Jestem nowa na tym forum i trochę nierozgarnięta. Ale prosze o pomoc otóż mój problem polega na tym że mam pomyłkę w danych osobowych a konkretnie w dzienniku szkolnym i co za tym idzie na świadectwach. Moje miejsce urodzenia jest błędne. Sama o tym nie wiedziałam dodam że mam 18 lat. I teraz okazało się że na akcie urodzenia jest podane inne miejsce. Co mam teraz zrobić zgłosić to wychowawcy by poprawili. I co dalej , co mam powiedzieć? Jak to wpłynie na moją sytuację. Czy muszę wymieniać świadectwa z podstawówki i gimnazjum. Proszę o radę ;)

Ktoś pomoże ?

Chcesz powiedzieć, że mając 18 lat nie zauważyłaś złego miejsca urodzenia na kilkunastu świadectwach? Radzę załatwić to jak najszybciej.

@Ewelina1996 Raczej nikt na forum Ci tego nie skoryguje. Czy będziesz mieć z tego powodu jakieś problemy / trudności? Nie sądzę. Na to chyba nie ma paragrafu i raczej nie pójdziesz siedzieć. Chyba że dobiorą się do skóry ludziom, którzy Ci te świadectwa sporządzali. Ale wtedy, to strach pomyśleć - fałszowanie dokumentów i te sprawy. Oczywiście żartuję :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

• Kerosine
    • Filip
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 2 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Lato w mieście lesie, wakacje pod sosną.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
      Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
      W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
      W godzinie – nieskończoność czasu.
      ["how the universe ends is how it begins"]
      · 0 replies
    • Gloria
      Pomoc psychologiczna
      Cześć! To tutaj masz już odpowiedź na pytanie, co możesz poprawić. Postaw się w miejsce dziewczyny: czy chciałbyś się sam ze sobą spotkać drugi raz? Czy uważasz się za wartościową osobą? Czy dziewczyna nie nudzi się w Twoim towarzystwie? Czy potrafisz ją rozbawić? Czy widzisz, że ona reaguje na to co mówisz, czy... ? Jakie masz plany co dziewczyny (jeżeli już umówiłaby się na drugą randkę)? Czy stawiasz dziewczyny na piedestale (to znaczy uważasz je za lepsze od Ciebie)?
    • Gloria
      Dorosłość - obawy związane ze studiowaniem i samodzielnym załatwianiem swoich spraw
      Najważniejsze moim zdaniem jest to, że zdajesz sobie sprawę z sytuacji, w jakiej się znajdujesz i wiesz co Ci nie odpowiada oraz co chciałabyś zmienić. Nie od razu Kraków zbudowano. Myślę, że najrozsądniej będzie zastosować metodę małych kroków, czyli powolutku wprowadzasz zmiany w swoim życiu (bez żadnych rewolucji - chyba że tak też możesz!). Możesz to potraktować jako zabawę, sprawdzenie siebie (możesz wtedy rywalizować sama ze sobą: czy mi się uda to zrobić? czy dam radę?) Co do kierunk
    • Gloria
      Osaczona przez kuzyna, moja kuzynka też
      Wygląda na to, że kuzyn ma jakieś problemy psychiczne albo po prostu lubi tak się zachowywać... Tak jak @yiliyane napisała, rozsądnie będzie odciąć się od niego, ignorować wiadomości itd.   Czasami cokolwiek by się nie robiło, to i tak nie pomoże się danej osobie. Dlatego warto zastosować metodę "nic nierobienia" to znaczy odciąć się, nie interesować się kuzynem - tym bardziej jeżeli wszelki kontakt wiąże się później z niemiłymi wspomnieniami.
    • Kerosine
      Najpiękniejsze dueciki
      Aż dziw, że ani razu nie pojawiła się jeszcze w temacie:  
    • yiliyane
      Na czym byłeś/aś ostatnio w kinie?
      Imperium kontratakuje. Nigdy nie sądziłam, że będzie mi dane zobaczyć ten film w kinie, a jednak