• Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

Kerosine

Wybory użytkownika miesiąca

Kto zasługuje na tytuł użytkownika miesiąca sierpień 2017?  

4 members have voted

 1. 1. Kto zasługuje na tytuł użytkownika miesiąca sierpień 2017?

  • mw2
   3
  • plus.osiemnascie
   1


Recommended Posts

Witamy w pierwszej edycji nowego, cyklicznego konkursu na M-Forum - wyborach Użytkownika Miesiąca, które począwszy od dziś będą u nas regularnie organizowane (:

Cytuj
ZASADY WYBORÓW:

- Głosowanie jest jednoetapowe, odbywa się w tym temacie (o charakterze zbiorczym) i ma formę postu napisanego przez użytkownika (jednego podczas każdej edycji wyborów), w którym podaje on propozycję swojego (jednego) kandydata/kandydatki - osoby, która jego zdaniem godna jest w danym miesiącu szczególnego wyróżnienia i w jakiś sposób wyróżniła się na forum (wartością merytoryczną pisanych postów i argumentami, stylem pisania, aktywnością itp.).

- Wybory rozpoczynają się każdego ostatniego dnia miesiąca i trwają do 7. miesiąca następnego, kiedy to wszystkie głosy są podliczane, zostaje ogłoszony zwycięzca, a temat jest zamykany na dwa tygodnie do czasu otwarcia następnego głosowania.

- Głosować można na dowolnego użytkownika niebędącego moderatorem ani administratorem. Oddawać głosy mogą natomiast wszyscy. Nie głosujemy na siebie lukax.gif

- Nagrodą w konkursie jest specjalna, czasowa ranga na okres jednego miesiąca. Jedna osoba może zostać zwycięzcą kilkakrotnie (w tym kilka razy pod rząd). Natomiast w przypadku pięciokrotnego łącznego zwycięstwa użytkownik otrzymuje w nagrodę rangę Kumpla =)

- Okresem branym pod uwagę przy głosowaniu jest cały poprzedni miesiąc - kandydatem/kandydatką może być osoba zarejestrowana najpóźniej właśnie w nim. Także wyborami przykładowo Użytkownika Maja będą wybory rozpoczęte 31 maja.

Cóż, to chyba wszystko. Z racji tego, iż jest to premierowa edycja konkursu obecne głosowanie rozpocznie się wyjątkowo nieco wcześniej, bo już dziś (czyli 25 listopada), choć potrwa standardowo do połowy przyszłego miesiąca. Zachęcamy do głosowania ^^

Lista zwycięzców:

Rok 2012

Listopad - Daydream.
Grudzień - Helende

Rok 2013

Styczeń - Kicek
Luty - maga
Marzec - Legend
Kwiecień - slow
Maj - helje
Czerwiec - Cmb
Lipiec - lexer i yncydent
Sierpień - Feral Thing
Wrzesień - Mrs. Stray i mwk1
Październik - Cåt
Listopad - Cåt (II)
Grudzień - Księżycowa

Rok 2014

Styczeń - plus.osiemnaście
Luty - plus.osiemnaście (II)
Marzec - Księżycowa (II)
Kwiecień - Księżycowa (III)
Maj - gejzer i karr
Czerwiec - LaFleur
Lipiec - LaFleur (II)
Sierpień - Strangelove
Wrzesień - Arboretum i vetus
Październik - Arboretum (II)
Listopad - Nemhain
Grudzień - Mr.November

Rok 2015

Styczeń - Mr.November (II)
Luty - IgreKowiCz i Mr.November (III)
Marzec - yncydent (II)
Kwiecień - Matka Joanna i Mr.November (IV)
Maj - Antylogika
Czerwiec - Krit
Lipiec - Kilgore.
Sierpień - Tosca
Wrzesień - Driss
Październik - Driss (II)
Listopad - Shady-Lane90
Grudzień - Tosca (II)

Rok 2016

Styczeń - Kalafior_Grozy
Luty - isia2408 i Lamia
Marzec - Lamia (II)

Share this post


Link to post

Cóż, zadanie do wykonania ciężkie, ale jednak dokonałam wyboru.

Mój głos wędruje do Cornela. Cornel to człowiek, który zarejestrował się ledwie przed miesiącem i już zdążył 'naklepać' 6 stron postów, przy czym ich zdecydowana większość to próba dyskusji w tematach poważnych, nie zaś pisanie, byle pisać, w chociażby Placu zabaw. Widzę, od początku widziałam, w tym człowieku potencjał i uważam, że należy mu się taka zachęta do dalszego udzielania się, bo niewątpliwie na forum może wnieść dużo.

Share this post


Link to post

heill

jest już trochę na forum, zawsze coś tam skrobnie, odznacza się stonowaną dobrą aktywnością

(pierwsze wybory potraktuję chyba mimowolnie bardziej ogólnie, patrząc bardziej wstecz niż jeden miesiąc)

PS. Rozważałem jeszcze Daydream no ale jakoś nie padło na nią.

Share this post


Link to post

Mój głos również wędruje do Cornela.

Mądrze prawi, jego posty przeważają w naprawdę istotnych działach a nie na Placu zabaw czy Hyde Parku. Poza tym, co zdążyłam zauważyć w prywatnych konwersacjach - jest niesamowitym facetem, bardzo przystojnym (a masz, jaraj się! 8) ) i zdecydowanie odpowiada mi jego charakter. Szkoda, że trochę ucichł, mam nadzieję, że mój głos będzie dla niego zachętą do czynniejszego udziału w forum. Trzymam za niego kciuki!

Share this post


Link to post

Hm, hm. Typów miałem kilka - Cornel, Daydream, karr, sewa i Mir. Cóż, patrząc na aktywność w listopadzie to przoduje karr i Daydream.

Nie głosuję na sewę, bo wciąż za mało pisze, choć raduje mnie to, że obraca się w topicach mi bliskich. Mirek również odpada, bo głównie to tematy lżejsze, ale doceniam aktywność, która jest potrzebna wszędzie. Posty karra również w większości w hyde parku i nic nie znaczących tematach, aczkolwiek niekiedy cenne myśli się trafią. No i został Cornel oraz Daydream. Ten pierwszy pisze w politycznych i społecznościowych tematach - super. Ta druga pomaga ludziom w sprawach sercowych (?) etc. Jeżeli jednak brać pod uwagę listopad to głos leci do ... hm.

A niech stracę - Kornel.

Share this post


Link to post

Zdecydowanie karr. Bardzo lubię jego posty, bo należą do grupy tych, które ostatnio jedynie czytam na m-forum. Mianowicie mam na myśli posty z przemyśleniami, elementami życia codziennego. Sama ostatnio tylko takie produkuje, więc doceniam również aktywność karra na tej samej płaszczyźnie.

Share this post


Link to post

Zastanawiałam się między Hellende, a karrem. Oboje z pobudek czysto egoistyczno- prywatnych. Wartościowego usera muszę cenić zarówno na forum, jak i w prywatnych wiadomościach (lub kontaktach). Hell ostatnio mało widzę, a przy postach karra przystaję na chwilę w tym swoim życiowym roztrzepaniu i biegu i czytam każde słowo, na spokojnie.

Mój głos wędruje do karra.

Share this post


Link to post

Również karr. Jest miłą odmianą tego forum, jest ciekawy i zaskakuje, jeden z niewielu userów, których jeszcze czytam jak wpadam na forum. Nie zawsze się z nim zgadzam, ale przynajmniej nie nudzę się czytając jego posty.

Share this post


Link to post

Głos na magę. Po części ze zwykłego sentymentu, po części jako skutek wrażenia wywartego przez jej posty, na które bardzo wcześnie zaczęłam zwracać większą uwagę [co jest u mnie rzadkością] - pisane starannym, wyważonym stylem, w którym jednak wyraźnie znać osobistą nutę i charakter. Mimo iż działami, w których się najczęściej wypowiada są "Muzyka" i "HydePark" i tak lubię je czytać - podoba mi się bowiem ich klimat: przyciężkawy, gęsty, dekadencki i lekko depresyjny. Nieczęsto na forum goszczą podobne klimaty, więc me like it.

Share this post


Link to post

oj... nowy jestem więc głosu nie oddam może jak kogoś fajnego poznam, lub zobaczę osobę która się wyróżnia szczególną aktywnością itp. oddam głos :D

Więc po co się udzielasz nie mając nic do powiedzenia? Następnym razem ost // Ker.

Share this post


Link to post

Ehh, ja również mam straszny problem z wyborem jednej osoby. Waham się między oddaniem głosu na magę i Daydream..

Ta pierwsza, to zdecydowanie moja ulubiona użytkowniczka na chwilę obecną, o czym wspominałam już w innym temacie. Niebanalny, a przy tym naprawdę świetny styl pisania sprawia, że nie potrafię przejść obojętnie obok jakiegokolwiek jej posta. Mimo tego, że wypowiada się głównie w mało istotnych tematach, to należy jej się wyróżnienie.

Natomiast co do Daydream. - gdy pojawiła się na forum, nie przypuszczałam, że w ogóle zostanie tu na dłużej, a co dopiero, że będzie się tak intensywnie udzielać. Jej porady w problemowych tematach uznać można za niezwykle cenne i warto docenić fakt, iż ma chęć pomagania innym użytkownikom. Za to zdecydowany plus.

Ostatecznie, ehh, ciężko.. ale wybieram magę.

Share this post


Link to post

Cornel

Zasadniczo nikt inny (i zarazem sensowny) nie przychodzi mi do głowy. W sumie ogarnięte posty prawi w NP:)

Share this post


Link to post

Rzucam kolejnego kandydata.

Nie znam, ale wnioskując po postach, wydaje mi się dość ogarnięty. Wypowiada się w poważnych (typu: polityka) tematach, sensownie, dyskutuje przy pomocy argumentów. Aha, i aktywny :wink:

Rothschild

Share this post


Link to post

Jest niezwykle aktywna ostatnimi czasy. Jest osobą bezkonfliktową, widać w postach zainteresowanie osobą do której pisze. Na czacie również aktywnie uczestniczy.

Daydream.

Share this post


Link to post

Mój głos idzie w kierunku Daydream.

Moim skromnym zdaniem, jak nikt inny zasłużyła na miano użytkownika miesiąca. Zdecydowanie wyróżnia się dużą aktywnością i pozytywnym podejściem do życia, które roztacza w okół siebie przy bliższym kontakcie. Widać,że czerpie dużą przyjemność z pomocy innym i stara się to robić jak najlepiej.

Share this post


Link to post

Wybór jest dla mnie dosyć trudny, ale głos wędruje do osoby, która jest pomocna, udziela się i jest częścią forum. Bezkonfliktowa, ale wcale nie jest 'przezroczystą' osobą. Swój głos oddaję na Daydream.

Share this post


Link to post

Też uważam, że wybór jest trudny, zwłaszcza, że od niedawna zaczynam być znów aktywna na forum.

Ale oddaję głos również na Daydream, trzeba przyznać jest bardzo aktywnym użytkownikiem, pomocna w wielu tematach (:

Share this post


Link to post

Głosuje na Daydream bo poznałem ja na czacie. Jest miła sympatyczna i uważam, że należy jej się głos ode mnie.

Share this post


Link to post

Pierwszą edycję Wyborów Użytkownika Miesiąca wygrywa Daydream. i tym samym zostaje wyróżniona specjalną rangą i tytułem User Miesiąca Listopada =) Gratulacje!

Share this post


Link to post

W sumie nikt mi się nie rzucił w oczy, musiałem poszukać i znalazłem kilku aktywniejszych - maga, slow, Daydream, Helende, karr, Maggie17 i Shinto. Po weryfikacji wstępnej odpada Shinto i Maggie - no a teraz mam duży problem. Hm, hm, niech będzie maga.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  • Celt
  • Filip
 • Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Filip

   Fifi! Do lekcji! ;D 
   · 3 replies
  • Martusiaaaaaa92

   Martusiaaaaaa92

   Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
   · 3 replies
  • Filip

   Filip

   Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
   · 16 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Filip

   Gdzie jest Fifi :> ;D 
   · 17 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Borowy

   Bierz kalendarze z pracy.
   Rozkręcamy biznes. Zyskiem podzielimy się po połowie ;D
   · 19 replies
 • Posts