Jump to content

Wybory Użytkownika Miesiąca


Kerosine

Recommended Posts

Witamy w pierwszej edycji nowego, cyklicznego konkursu na M-Forum - wyborach Użytkownika Miesiąca, które począwszy od dziś będą u nas regularnie organizowane (:

Cytuj
ZASADY WYBORÓW:

- Głosowanie jest jednoetapowe, odbywa się w tym temacie (o charakterze zbiorczym) i ma formę postu napisanego przez użytkownika (jednego podczas każdej edycji wyborów), w którym podaje on propozycję swojego (jednego) kandydata/kandydatki - osoby, która jego zdaniem godna jest w danym miesiącu szczególnego wyróżnienia i w jakiś sposób wyróżniła się na forum (wartością merytoryczną pisanych postów i argumentami, stylem pisania, aktywnością itp.).

- Wybory rozpoczynają się około 10 dni przed końcem miesiąca i trwają do ostatniego dnia miesiąca, kiedy to wszystkie głosy są podliczane, zostaje ogłoszony zwycięzca, a temat jest zamykany, do momentu otwarcia kolejnego głosowania.

- W przypadku głosowania na nowego użytkownika lub użytkownika, który był nieaktywny na forum przez okres co najmniej 3 miesięcy, jego aktywność w miesiącu, którego dotyczy głosowanie, wynosić musi minimum 16 dni.

- Głosować można na dowolnego użytkownika niebędącego moderatorem ani administratorem. Oddawać głosy mogą natomiast wszyscy. Nie głosujemy na siebie http://imageshack.us/a/img703/1957/lukax.gif

- Nagrodą w konkursie jest specjalna, czasowa ranga na okres jednego miesiąca. Jedna osoba może zostać zwycięzcą kilkakrotnie (w tym kilka razy pod rząd). Natomiast w przypadku pięciokrotnego łącznego zwycięstwa użytkownik otrzymuje w nagrodę rangę Kumpla =)

- Okresem branym pod uwagę przy głosowaniu jest cały poprzedni miesiąc - kandydatem/kandydatką może być osoba zarejestrowana najpóźniej właśnie w nim. Także wyborami przykładowo Użytkownika Maja będą wybory rozpoczęte 31 maja.

Cóż, to chyba wszystko. Z racji tego, iż jest to premierowa edycja konkursu obecne głosowanie rozpocznie się wyjątkowo nieco wcześniej, bo już dziś (czyli 25 listopada), choć potrwa standardowo do połowy przyszłego miesiąca. Zachęcamy do głosowania ^^

 

 

Link to post

Cóż, zadanie do wykonania ciężkie, ale jednak dokonałam wyboru.

Mój głos wędruje do Cornela. Cornel to człowiek, który zarejestrował się ledwie przed miesiącem i już zdążył 'naklepać' 6 stron postów, przy czym ich zdecydowana większość to próba dyskusji w tematach poważnych, nie zaś pisanie, byle pisać, w chociażby Placu zabaw. Widzę, od początku widziałam, w tym człowieku potencjał i uważam, że należy mu się taka zachęta do dalszego udzielania się, bo niewątpliwie na forum może wnieść dużo.

Link to post

heill

jest już trochę na forum, zawsze coś tam skrobnie, odznacza się stonowaną dobrą aktywnością

(pierwsze wybory potraktuję chyba mimowolnie bardziej ogólnie, patrząc bardziej wstecz niż jeden miesiąc)

PS. Rozważałem jeszcze Daydream no ale jakoś nie padło na nią.

Link to post

Mój głos również wędruje do Cornela.

Mądrze prawi, jego posty przeważają w naprawdę istotnych działach a nie na Placu zabaw czy Hyde Parku. Poza tym, co zdążyłam zauważyć w prywatnych konwersacjach - jest niesamowitym facetem, bardzo przystojnym (a masz, jaraj się! 8) ) i zdecydowanie odpowiada mi jego charakter. Szkoda, że trochę ucichł, mam nadzieję, że mój głos będzie dla niego zachętą do czynniejszego udziału w forum. Trzymam za niego kciuki!

Link to post

Hm, hm. Typów miałem kilka - Cornel, Daydream, karr, sewa i Mir. Cóż, patrząc na aktywność w listopadzie to przoduje karr i Daydream.

Nie głosuję na sewę, bo wciąż za mało pisze, choć raduje mnie to, że obraca się w topicach mi bliskich. Mirek również odpada, bo głównie to tematy lżejsze, ale doceniam aktywność, która jest potrzebna wszędzie. Posty karra również w większości w hyde parku i nic nie znaczących tematach, aczkolwiek niekiedy cenne myśli się trafią. No i został Cornel oraz Daydream. Ten pierwszy pisze w politycznych i społecznościowych tematach - super. Ta druga pomaga ludziom w sprawach sercowych (?) etc. Jeżeli jednak brać pod uwagę listopad to głos leci do ... hm.

A niech stracę - Kornel.

Link to post

Zdecydowanie karr. Bardzo lubię jego posty, bo należą do grupy tych, które ostatnio jedynie czytam na m-forum. Mianowicie mam na myśli posty z przemyśleniami, elementami życia codziennego. Sama ostatnio tylko takie produkuje, więc doceniam również aktywność karra na tej samej płaszczyźnie.

Link to post

Zastanawiałam się między Hellende, a karrem. Oboje z pobudek czysto egoistyczno- prywatnych. Wartościowego usera muszę cenić zarówno na forum, jak i w prywatnych wiadomościach (lub kontaktach). Hell ostatnio mało widzę, a przy postach karra przystaję na chwilę w tym swoim życiowym roztrzepaniu i biegu i czytam każde słowo, na spokojnie.

Mój głos wędruje do karra.

Link to post

Również karr. Jest miłą odmianą tego forum, jest ciekawy i zaskakuje, jeden z niewielu userów, których jeszcze czytam jak wpadam na forum. Nie zawsze się z nim zgadzam, ale przynajmniej nie nudzę się czytając jego posty.

Link to post

Głos na magę. Po części ze zwykłego sentymentu, po części jako skutek wrażenia wywartego przez jej posty, na które bardzo wcześnie zaczęłam zwracać większą uwagę [co jest u mnie rzadkością] - pisane starannym, wyważonym stylem, w którym jednak wyraźnie znać osobistą nutę i charakter. Mimo iż działami, w których się najczęściej wypowiada są "Muzyka" i "HydePark" i tak lubię je czytać - podoba mi się bowiem ich klimat: przyciężkawy, gęsty, dekadencki i lekko depresyjny. Nieczęsto na forum goszczą podobne klimaty, więc me like it.

Link to post
Barczasty_Wiesław1

oj... nowy jestem więc głosu nie oddam może jak kogoś fajnego poznam, lub zobaczę osobę która się wyróżnia szczególną aktywnością itp. oddam głos :D

Więc po co się udzielasz nie mając nic do powiedzenia? Następnym razem ost // Ker.

Link to post

Ehh, ja również mam straszny problem z wyborem jednej osoby. Waham się między oddaniem głosu na magę i Daydream..

Ta pierwsza, to zdecydowanie moja ulubiona użytkowniczka na chwilę obecną, o czym wspominałam już w innym temacie. Niebanalny, a przy tym naprawdę świetny styl pisania sprawia, że nie potrafię przejść obojętnie obok jakiegokolwiek jej posta. Mimo tego, że wypowiada się głównie w mało istotnych tematach, to należy jej się wyróżnienie.

Natomiast co do Daydream. - gdy pojawiła się na forum, nie przypuszczałam, że w ogóle zostanie tu na dłużej, a co dopiero, że będzie się tak intensywnie udzielać. Jej porady w problemowych tematach uznać można za niezwykle cenne i warto docenić fakt, iż ma chęć pomagania innym użytkownikom. Za to zdecydowany plus.

Ostatecznie, ehh, ciężko.. ale wybieram magę.

Link to post

Cornel

Zasadniczo nikt inny (i zarazem sensowny) nie przychodzi mi do głowy. W sumie ogarnięte posty prawi w NP:)

Link to post

Rzucam kolejnego kandydata.

Nie znam, ale wnioskując po postach, wydaje mi się dość ogarnięty. Wypowiada się w poważnych (typu: polityka) tematach, sensownie, dyskutuje przy pomocy argumentów. Aha, i aktywny :wink:

Rothschild

Link to post
johanneskate

Jest niezwykle aktywna ostatnimi czasy. Jest osobą bezkonfliktową, widać w postach zainteresowanie osobą do której pisze. Na czacie również aktywnie uczestniczy.

Daydream.

Link to post

Mój głos idzie w kierunku Daydream.

Moim skromnym zdaniem, jak nikt inny zasłużyła na miano użytkownika miesiąca. Zdecydowanie wyróżnia się dużą aktywnością i pozytywnym podejściem do życia, które roztacza w okół siebie przy bliższym kontakcie. Widać,że czerpie dużą przyjemność z pomocy innym i stara się to robić jak najlepiej.

Link to post

Wybór jest dla mnie dosyć trudny, ale głos wędruje do osoby, która jest pomocna, udziela się i jest częścią forum. Bezkonfliktowa, ale wcale nie jest 'przezroczystą' osobą. Swój głos oddaję na Daydream.

Link to post

Też uważam, że wybór jest trudny, zwłaszcza, że od niedawna zaczynam być znów aktywna na forum.

Ale oddaję głos również na Daydream, trzeba przyznać jest bardzo aktywnym użytkownikiem, pomocna w wielu tematach (:

Link to post

Głosuje na Daydream bo poznałem ja na czacie. Jest miła sympatyczna i uważam, że należy jej się głos ode mnie.

Link to post

Pierwszą edycję Wyborów Użytkownika Miesiąca wygrywa Daydream. i tym samym zostaje wyróżniona specjalną rangą i tytułem User Miesiąca Listopada =) Gratulacje!

Link to post
 • 3 weeks later...

W sumie nikt mi się nie rzucił w oczy, musiałem poszukać i znalazłem kilku aktywniejszych - maga, slow, Daydream, Helende, karr, Maggie17 i Shinto. Po weryfikacji wstępnej odpada Shinto i Maggie - no a teraz mam duży problem. Hm, hm, niech będzie maga.

Link to post
 • Kerosine locked this topic
 • Kerosine unlocked this topic
 • Kerosine locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • Foxy_Fox
 • Najnowsze posty

  • Kerosine
   Dopóki nie nabędę krajalnicy z prawdziwego zdarzenia [elektrycznej; do obróbki nie tylko pieczywa, ale również serów i wędlin] zdecydowanie myślę, że może mi się przydać:
  • Kerosine
   Wciąż pamiętam ich smak i nadal uważam je za wyborne [przynajmniej te, z którymi osobiście miałam do czynienia, czyli wspomniane cytryna i wanilia z Riansa], obecnie już ich jednak nie jadam. Coś, o czym nie wspomniałam w cytowanym poście - sprzedawane są niestety w bardzo małych opakowaniach i ich cena jest dość wysoka  Nie kojarzę obecnie w ogóle tych ehrmannowych skyrów [natomiast lubię od czasu do czasu szarpnąć się na ich proteinowy deser budyniowy]  Jogurt tego typu z Biedronki zaś faktycznie jest świetny i w wariancie naturalnym gości na moim stole zwykle kilka razy w tygodniu [często jako wsad białkowy do koktajlu], ciekawą propozycją o wyjątkowo niskiej zawartości cukru i kaloryczności - nawet jak na ten produkt - są również skyry owocowe z Lidla. Nie ograniczam się jednak wyłącznie do najzdrowszych wariantów omawianego nabiału, jego waniliowa wersja jest zanadto pyszna i wybaczam jej większą ilość cukru ^^ Często piję również rozmaite inne jogurty i napoje mleczne o dużej zawartości białka. BIO jak BIO, fajnie jeśli możemy sobie na nie pozwolić i jest - łatwo - dostępne, obecnie polecam jednak i sama zresztą stawiam przede wszystkim na dowolny jogurt naturalny o najprostszym możliwym składzie [bez mleka w proszku chociażby] uzupełniony świeżymi owocami i ewentualnie innymi dodatkami. Bardzo dobra [najlepsza?] propozycja z tego segmentu to także faktycznie... ... probiotyki.
  • WszyscyZginiemy
   Najczęściej impulsywnie kupuję takie produkty, które chociaż używam, to bym się bez nich obeszła - głównie kosmetyki. Lub nie tyle zapomniane, a nadal czekające cierpliwie na swoją kolej XD - książki. A porozrzucane po kątach, szafkach i pudełkach leżą przybory plastyczne, których chciałam spróbować ale nie spróbowałam, przyzwyczajona do swoich starych kredek - jak np. pisaki akwarelowe. Takie zakupy jak te ostatnie zdarzają się bardzo rzadko, a właściwie zdarzyły się zaledwie kilka razy.
  • WszyscyZginiemy
   Moje pierwsze imię jest efektem kompromisu między obojgiem rodziców, zaś drugie jest po dziewczynce, którą mama się opiekowała jako niania jak sama była młodsza.
  • WszyscyZginiemy
   Nie zauważyłam, że już dawno wyszedł nie tylko 2 sezon, a nawet 3... i 4... i 5.  I właśnie zaczęłam te ostatni. Ogólnie świetne anime dla fanów show kulinarnych.
 • Recent Status Updates

  • Kerosine

   Kerosine

   Z okazji dzisiejszego święta - ku przypomnieniu, że pokochanie drugiego człowieka [przynajmniej tym zdrowym rodzajem miłości] jest niemożliwe bez uprzedniego przynajmniej zaakceptowania i uszanowania samego siebie, a każdy z nas już na starcie jest kompletną całością, nie zaś czyjąkolwiek połówką 
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

   Dziś tak bardziej...
   Zimowo. O.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Kerosine

   Po co Kubusiowi Puchatkowi koszulka skoro i tak latał bez gaci?
   · 1 reply
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Od 3 dni masz AWIZO do odbioru na poczcie!! :[ 
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

   środa dzień mleka i mioda
   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   3
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   1
  3. 3
   Shady-Lane90
   Shady-Lane90
   1
  4. 4
   NYC
   NYC
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Kerosine
  Kerosine
  19 posts
  yiliyane
  yiliyane
  15 posts
  WszyscyZginiemy
  WszyscyZginiemy
  3 posts
  Shady-Lane90
  Shady-Lane90
  3 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  2 posts
  NYC
  NYC
  2 posts
  michaelowax3
  michaelowax3
  2 posts
  Ser.
  Ser.
  2 posts
  Kaco123
  Kaco123
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  yiliyane
  yiliyane
  93 posts
  Kerosine
  Kerosine
  78 posts
  Kalafior_Grozy
  Kalafior_Grozy
  29 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  1064 posts
  yiliyane
  yiliyane
  900 posts
  Shady-Lane90
  Shady-Lane90
  817 posts
×
×
 • Create New...