Anarchist

Wybór telefonu

3 posty w tym temacie

W najbliższym czasie będę kupował telefon i waham się pomiędzy 2 telefonami, mianowicie: Samsung J5 2017 i Huawei P9 Lite 2017.Nie wiem, który wybrać, ponieważ dużo osób mówi, że są podobne funkcjonalnie.Po prostu potrzebuję dobrego telefonu, który nie będzie zawieszał się oraz będę mógł korzystać komfortowo z internetu i innych aplikacji.Który radzicie mi wybrać?Dlaczego?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli kupisz telefon z Andrzejem na pokładzie (androidem znaczy się) to musisz ale to MUSISZ liczyć się z tym, że prędzej czy później będzie się mulić i zawieszać bo do telefonów pchane są na potęgę aplikacje od producenta, których usunąć się nie da.

Z tych dwóch telefonów Huawei ma szybszy procesor i ma więcej pamięci RAM. Za to samsung ma 13 Mpix aparat przy 8 Mpix Huawei. Huawei ma większą rozdzielczośc wyświetlacza i jest Dual Sim. Baterie mają podobnej pojemności, czyli 3000 mAh.

Osobiście brałbym Huawei choćby ze względu na większą ilość pamięci RAM.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Anarchist napisał:

Huawei P9 Lite 2017

Ten! :D Mam i polecam! Warto kupić. Przede wszystkim co dla mnie jest mega plusem, że robi dobrej jakości zdjęcia a przynajmniej zadowalające mnie W miarę przyzwoicie piszę się na klawiaturze. Dobra głośność głośnika. 
Polecałabym kupić od razu futerał bo bez niego jest mega cieniutki i jest ryzyko wypadnięcia a tego byśmy nie chcieli co nie. :P Moim zdaniem ma dobrą baterię bo przy średnim użytkowaniu działa nawet parę dni. Powiem Ci również, że po pewnym czasie użytkowania na telefonie wyskoczyła mi możliwość aktualizacji i chyba z tego co pamiętam nie było możliwości anulacji i po tym bateria działa ciut krócej niż wcześniej dajmy na to nie 5 dni a na przykład 4 czy coś w tym stylu. A teraz to one chyba potaniały bo wcześniej chodziły za ponad tysiąc a teraz chyba zamkniesz się w 1000. Lubię samsungi ale los sprawił, że ten telefon trafił w moje ręce i w sumie jestem zadowolona. Możesz zaryzykować, jakby co będzie na mnie! 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz