krystian

CZEŚĆ

Recommended Posts

Hej, jestem Krystian i jestem tu nowy, mam 17 lat i chodzę do technikum budowlanego. Moją pasją są rośliny i ogrody. Chcę zostać w przyszłości architektem przestrzeni.

Witaj Krystianie!

Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba ;) 
Interesujesz się czymś jeszcze poza ogrodnictwem i roślinami? 

Yo! :biggrin:

Podbijam pytanie @mw2 o zainteresowania i możesz jeszcze się z nami podzielić swoimi gustami - muzycznymi, filmowymi, komiksowymi, książkowymi czy co tam lubisz.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• niebieska.malinka
      By niebieska.malinka
      Cześć. Mam na imię Kasia, mam 17 lat teraz pójdę do 2 klasy technikum. Z powołania (jak i niedługo zawodu ) jestem cukiernikiem. W sumie nie wiem jak się tu znalazłam, ale jestem. I chętnie kogoś poznam. Jeżeli chcesz to napisz.
    • minka
      By minka
      Cześć,
      opisywałam tutaj sytuację sprzed 2-3 lat na temat mojego byłego i jego kolegi.
      Bardzo żle na mnie ta sytuacja wpłynęła zważywszy na fakt, że były i tak nic ode mnie nie chciał- a nagadał temu koledze.
      Kiedy rok temu byłam na erazmusie i opisywałam Wam sytuację, że nie mam chłopaka byłam bardzo spięta i zestresowana tym, że mój były mnie kontroluje. On jest bardzo specyficzny i ja czułam nad sobą kontrolę i test. Dopóki nie doszłam do jakiegoś poziomu to on nie zwróci na mnie uwagi. Mam to gdzieś. Poszłam lekko dalej. Nie będę nikomu udowadniać jaka jestem. Problem w tym, że on chyba nie polubił tego mojego zachowania. 
      On ma duży problem ze sobą. Musi otaczac sie ludzmi i miec atencje kobiet- ma kompleksy, nie jest powazny- za duzo imprezuje, pali, pije. Jest bardzo inteligentny, pochodzi z dobrej rodziny, ale cos sie stalo kiedys i zmienił sie i jakby caly czas 'leci w dół'. Wiem, ze lubi na około siebie robic dramat, lubi atencje kobiet szczegolnie mlodszych i pieknych - nie wazne czy inteligentne czy nie. Nwjazniejsze zeby byly piekne.
      Zmierzam do tego, że po 3 latach od naszego spotykania sie i rozstania, po roku od mojego przyjazdu znowu do Polski z erazmusa- nadal czasem mentalnie tkwie w przeszlosci. Były zaprosil mnie na impreze miesiac temu, ktora odbyla sie tydzien temu. zaprosil mnie jako jedną z 500 osób ze znajomych. Przyszlam i tak, poniewaz kazdy mogl przyjsc plus moi inni znajomi tam przyszli. U mnie w miescie w tym srodowisku kazdy sie zna. Wiec zaprosili wszystkich ze srodowiska.
      Byl ten kolega w ktorym sie 2 lata temu zadurzylam. Kazdy z nas sie zmienił. Jestesmy doroslejsi, rozmawialismy normalnie. Pozniej pisalismy ze sobą. Ale ja nadal tkwie w przeszlosci... Nie wiem nawet piszac z tym kolega mialam w umysle jego zachowania sprzed 2 lat kiedy byl do mnie niemily. Kiedy pisalismy na erazmusie byl do mnie mily. Tak jakby ja nie mogla isc do przodu i zapomniec o przeszlosci. Moze mam cos takiego w sobie, co mezczyzni wyczuwaja ze twkei w przeszlosci. Ze mam jakies mentalne macki na około siebie?
      Chcialam odnowic znajomosc z tym kolega, jednak po kilku wiadomosciach przestal mi odpisywac. Pisalismy na tematy zawodowe. Moze ja jestem zbyt ekspansywna itp. Nie wiem.
      Bardzo denerwuje mnie fakt tego, ze byly musial wtedy 2 lata temu popsuc nasza znajomosc z tym drugim opowiadajac o mnie jakies brednie. I sprawiajac aby nasza znajomosc sie nie przerodzila w cos innego, wiekszego. Tak jakby on 'pozwalal' komus z kims byc. Jesli minely 3-4-5 lat i facet mnie nie chcial- a jesli widze od jego kolegi po tych latach zainteresowanie- dlaczego mialabym nie skorzystac? Jesli byly ma jakas zawisc w sobie to co wtedy? Jesli on mi psuje?
      Moj byly ma bardzo duzo znajomych. On kreci sie w towarzystwie imprezowo - branzowym. Jego rodzice takze znaja bardzo duzo osób. Mam wrazenie, ze on w pewien sposob 'kontroluje' ludzi? Moze to idiotycznie brzmi ale ze on wie kto z kim, kiedy. I ze on 'wybiera' kiedy np spodoba się mu jakas dziewczyna ale jesli jego kumplowi spodoba sie po 3-5 latach jakas jego kolezanka to juz jest zakaz. Co o tym sadzicie?
      Czy ja po prostu wybralam sobie zly obiekt westchnien w postaci kolegi bylego? Dlaczego z 2 strony mialabym zwazac na ta relacje jesli byly sam ze mna nie chcial byc i testowal mnie przez 1.5 roku w tym czy jestem dobra czy nie, czy jestem ogarnieta czy nie. Czulam sie jak kukła.

Dzięki za odpowiedz,.

//§5. Nazwy publikowanych przez nas tematów powinny jak najdokładniej odzwierciedlać treść postu. Poprawna nazwa tematu ułatwia innym użytkownikom poruszanie się na forum i zapobiega dublowaniu się dodawanych treści. Nazwy powinny być jasne i precyzyjne. Zabrania się dodawania wątków o tytułach np. „Mam problem”, „Pomocy!”, „Pomóżcie”, „Nie wiem co mam zrobić”, „Pytanko” itp. Podobne tematy przenoszone będą przez moderatorów do śmietnika.

//Zmień nazwę bądź poproś kogoś z ekipy o zmianę, bo temat wyląduje w koszu.~Borowy.
    • MiloszX12
      By MiloszX12
      Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, mam na imię Miłosz, mam 15 lat, mieszkam w Andrychowie. Pasjonuję się starym, Polskim sprzętem elektronicznym z czasów PRL. Pozdrawiam!
    • Zanzerio
      By Zanzerio
      Hejka!
      Jestem Ziemowit, tak mam na imię i mimo wszystko bardzo je lubię :P. Pochodzę z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jestem też troszeczkę gówniarzem, ponieważ mam jedynie 13 lat , ale mam nadzieje że to wam nie przeszkodzi. 
      Interesuję się sportem, głównie oglądaniem skoków narciarskich, żużla no i piłki nożnej. By rozwijać swoją pasję piszę o piłce nożnej dla portalu PolskaPiłka24.net oraz prowadzą bloga z felietonami o ogółem sporcie. Lubię pepsi, czekoladę i muffinki, jak by kogoś to interesowało :v. 
      Na forum zarejestrowałem się, by poznawać nowych ludzi, podyskutować i w pewnych działach wypowiadać swoje poglądy. Lubię rozmawiać z ludźmi i chcę poszerzać horyzonty, poznać trochę ludzi o kilka lat starszych, dowiedzieć się jak oni żyją, ale i też żeby zawrzeć znajomości z osobami o podobnym wieku, ponieważ najzwyczajniej w świecie lubię poznawanie nowych osób, by w razie jakiś smutków nie czuć się osamotniony, a to często jest moim problemem. 
      Miłego wieczoru/dnia wam życzę! 
    • PawelKali
      By PawelKali
      Jestem nowy, jak ktoś super powiedział: "każdy kiedyś zaczyna".
      I ja zaczynam małą przygodę z Wami by poznać kogoś fajnego, by zawierać nowe znajomości z ludźmi, którzy podzielają moje pasje tj. gotowanie... (tak, tak dziewczyny lubię gotować i podobno mi wychodzi), sporty ekstremalne (lubię szybkość i wysokości) itd. Chcę także być na bieżąco z nowinkami technologicznymi bo mały ze mnie gadgetmen
      Witam jeszcze raz.
  • Who's Online (See full list)

• Shady-Lane90
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 2 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 9 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies