Sign in to follow this  
Followers0
Improwizant

Programowanie - Xamarin

Recommended Posts

Witajcie,

od niedawna interesuję się programowaniem, bardziej jako hobby niż sposób na życie. Po prostu napisanie kilku linijek kodu i patrzenie jak coś zupełnie innego z nich wychodzi sprawia mi frajdę.

Jakiś czas temu natknąłem się na darmową technologie Xamarin. Daje ona możliwość pisania aplikacji mobilnych na Androida, iOS, Windows Phone. Jednak praktycznie ZERO informacji w języku polskim...

Chciałbym stworzyć bloga o programowaniu w Xamarinie, od podstaw (ale z wymaganymi podstawami podstaw C# / .NET). Może inaczej, blog już istnieje ale jest pusty :P

Piszę tutaj z pytaniem czy znajdą się ludzie chętni do nauki i ewentualnie tacy, którzy chcą coś na niego napisać. Od razu mówię nie oferuję pieniędzy za artykuły, sam na tym blogu przez długi czas nie mam zamiaru zarabiać (Kiedyś być może będę, ach te marzenia) i wówczas oczywiście jeśli ktoś pisał artykuły to od przechodzimy na współpracę płatną :) Jednak to są moje marzenia i długoterminowe plany.

Co grono m-forum na to ?

Zapraszam do dyskusji.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 1 reply
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Borowy

Borowy

Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
      Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
      · 3 replies
    • umcia
      Jak umówić się z dziewczyną
      Moze powiedz ktorejs niedzieli, ze nie mozesz isc do kosciola bo cos tam i sprobuj sie gdzies zaczaic, zeby ja przyfilowac i ze niby akurat szedles ta droga i ja spotkales. Zagadaj zwyklym „czesc”... widzialem Cie kilka razy w kosciele, moze sie poznamy? troche odwagi i bedzie git!
    • umcia
      Zdrada/snapchat
      Zawsze można użyć sabotażu i spróbować sprawdzić np z innego konta, ale generalnie to popularne zjawisko obecnie, wiec bardzo prawdopodobne, ze tak robi :p
    • Czarny_Charakter
      Używki
      Mam pytanie. Wczoraj jedząc suchą oranżadę wziełam oddech i wciągnęłam troche nosem. Dziś odczuwam silny ból w okolicach mostka i czasami nie potrafie złapać oddechu. Odczuwam również bóle głowy. Strasznie się martwie. Czy te objawy przejdą. Idąc do apteki jedna z aptekarek zaproponowała mi wizyte w okolicznym szpitalu i powrót z receptą na wziew. Prosze o pomoc. Czy to możliwe żebym przez wciąganie oranżady miała trudności z oddychaniem?
    • Kerosine
      Co macie(mieliście) dzisiaj na obiad ?
      Sałatkę z trzech rodzajów sałat, tuńczyka w sosie własnym, jajka na twardo, groszku konserwowego, pomidorków koktajlowych i cebulki szalotki polaną sosem czosnkowym. Bogowie, jak ten tuńczyk skomponował się z tym sosem *kulinarny orgazm*
    • KrystianC
      Czy zdam egzamin komisyjny z niemieckiego ?
      Witam. 28 sierpnia mam egzamin komisyjny z niemieckiego, żeby dostać się do innej szkoły. Dostałem zagadnienia tylko z pierwszej klasy, które mnie obowiązują. Umiem już wszystko z tej kartki jak i również cały podręcznik na pamięć. Boje się ze zadania będą trudne i nic nie napisze. Mam tez cześć ustna. Czy taki egzamin jest trudny ? Jak wyglądają zadania? Jestem w klasie 1 LO i w gimnazjum miałem niemiecki , chodzę również na korepetycje