Piłkarzyk294

Czy mam szanse na wybicie sie z okregowki?

3 posty w tym temacie

Siema wszystkim 

Mam 17 lat i w pilke gram z 5-6 lat i dopiero teraz zapisalem sie do klubi z okregowki bo juz mi sie znudzilo takie kopanie piłki bez celu i wole grac o cos i sie czegos nauczyc i mam pytanie bo wiele slyszlalem ze mam potencjal ktory trzeba wykorzystać np od nauczyciela wf i od Trenera klubu z mojego miasteczka. I wiem ze pozno zabieram sie za to no ale taki jami vardy zablysk majac 27 lat (tak wiem ze to anglia a nie polska) i mam pytanie czy mam jeszcze jakies szanse zaistnieć w pilce dodam ze w lidze jestesmy z mlodzikami widzewa i moze oni mnie wyłapią. Czy juz dla mnie za póżno. Co o tym sądzicie? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzew stara się odbudować dawną potęgę. Teraz w nadchodzącym sezonie musi być awans do II ligi. Mają nowego trenera i pewnie dyrektora sportowego, który w jakimś stopniu będzie odpowiedziany za transfery i skouting.

Za późno nie jest. Nie trać nadziei i dawaj w treningach i meczach z siebie wszystko a może jakoś się przebijesz. Swoją drogą w tej grupie gdzie grają rezerwy Widzewa kojarzę tylko 5 klubów :D Reszta to trochę egzotyka nawet dla mnie a jeżdżę za klubem od 2004 roku :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz