Ocena użytkownika   4 głosy

1. 1. Jak oceniasz użytkownika?

• Nie mam zdania
      0
    • 1
      1
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      0
    • 6
      0
    • 7
      1
    • 8
      0
    • 9
      1
    • 10
      1

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

18 postów w tym temacie

Zaczynamy kolejny tydzień zabawy! Tym razem przepytujemy @mw2! Do dzieła! 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za wybór :D Oczywiście również zapraszam do zadawania pytań - nie gryzę :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, mw2 napisał:

nie gryzę :P

Ja też, chyba że ktoś bardzo chce :D

1) Skąd pomysł na nick i czy wiąże się on z grą Call Of Duty: Modern Warfare 2?

2) Jak kształtują się Twoje poglądy polityczne?

3) Podasz kilku ulubionych wykonawców muzycznych?

4) Lubisz gotować?

5) Jakie trzy rzeczy byś zrobiła, gdybyś została Premierem?

6) Słuchasz muzyki z dysku czy wolisz serwisy streamingowe?

7) Co Cię najbardziej wkurza u ludzi?

8) Udzielasz się jeszcze na jakichś innych forach dyskusyjnych?

9) Gdybyś miała napisać książkę, jaka by to była książka?

10) Którego kraju za nic w świecie byś nie chciała odwiedzić?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
32 minut temu, Kalafior_Grozy napisał:

Ja też, chyba że ktoś bardzo chce :D

:D:D:D

ad 1. Mój nick nie wiąże się z żadną grą. W ogóle nie gram w gry :D  Mój nick wiąże się z poprzednim, niektórzy pamiętają jeszcze (MysteriousWater), a on z kolei wiąże się z moim żywiołem, jakim jest woda :P Usuwając konto oczywiście byłam przekonana, że już tutaj nie wejdę, jednak stało się inaczej, tak więc powstał nick mw2. Cyfra 2 jest związana z tym, że jest to moje drugie konto :P 

ad 2. Czyżby Twoje ulubione pytanie? :D Moje poglądy polityczne nie są zdefiniowane jeszcze do końca i nie utożsamiam się z żadną partią polityczną. Kiedyś głosowałam na Korwina-Mikke, ostatnio na Kukiza, jednakże nie popieram żadnego w 100%. Moje poglądy są bardzo wolnościowe, uważam, że każdy ma prawo decydować o swoim życiu i ponosić odpowiedzialność za własne wybory, a nie żeby to państwo czy jakakolwiek inna jednostka decydowała za niego i brała odpowiedzialność. Ostatnio także przekonuje się do idei kapitalizmu. 

ad 3. Oczywiście :D  Uwielbiam Oddział Zamknięty (ale tylko z Jarkiem Wajkiem jako wokalistą!), Opeth, Anię Wyszkoni, Disturbed, Nickelback <3, Huntera, Stone Sour, Adele, Roxette, Within Temptation, Perfect i wiele wiele innych :D  

ad 4. Uwielbiam. Zazwyczaj włączam muzykę i sobie szaleję w kuchni :P 

ad 5. Nie zostałabym nim, ale cóż... Próbowałabym znieść większość regulacji, zmniejszyć liczbę pracowników administracji (chociaż gdyby regulacje zostałyby zniesione, to niektórzy urzędnicy staliby się naturalnie zbędni) i wysadziłabym sejm (jak szaleć, to szaleć :P

ad 6. Z dysku :P  Czasami słucham na YouTube (zazwyczaj gdy korzystam z laptopa).

ad 7. Roszczeniowość i myślenie, że wszystko im się należy. Bardzo nie lubię, jak ktoś mnie mierzy wzrokiem, od razu odechciewa mi się z taką osobą rozmawiać. To chyba w największym stopniu mnie denerwuje.

ad 8. Kiedyś owszem. Obecnie tylko na tym. :D 

ad 9. Cóż... Opowiadałaby o moim zdaniem, idealnym, wyimaginowanym świecie bez wojen, cierpienia (chyba, że z własnego wyboru).

ad 10. Korei Północnej i Rosji :D 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Ile tak naprawdę masz lat?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Borowy musiałeś o takie rzeczy publicznie pytać? :P Za dużo :D Ale niech Ci będzie - 22.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, TheSonglessBird napisał:

Jaki jest Twój ulubiony album i utwór. 

Album zdecydowanie Damnation. Jeśli idzie o utwór (z tej płyty lubię w zasadzie wszystkie), ale gdybym miała wybrać jeden to wybrałabym "Closure". 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Shady-Lane90 napisał:

1. Dlaczego postanowiłaś tu jednak powrócić? :> 

Automatycznie nasuwa mi się na myśl - uzależnienie, jednak w obecnej chwili raczej nie mogę tego powiedzieć. Dwa lata temu na pewno to mną kierowało. Może po kolei :P Powiedzmy, że miałam "dwa powroty" - pierwszy, dwa lata temu, gdy ponownie założyłam konto i głównie przebywałam na czacie :D Potem zniknęłam (już bez usuwania konta) i pojawiałam się sporadycznie. Drugi powrót nastąpił niedawno (w maju czy tam czerwcu - w momencie, gdy zaczęłam się "bardziej" udzielać na forum). Wynika on już nie z uzależnienia, ale pewnego sentymentu do tego miejsca i forumowiczy. Przyznaję się otwarcie, że lubię się "bawić" w psychologa, a to forum poprzez działy związane z różnymi problemami, umożliwia mi to :D Nie będę ukrywać też faktu, że to chyba jedyne forum, na którym jeszcze aż tak bardzo nie widać kryzysu w postaci braku nowych postów czy tematów. Wierzę, że da się to miejsce jeszcze uratować!

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy wobec kogokolwiek z obecnie lub kiedyś bliskich Ci osób masz poczucie winy i dlaczego?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Martusiaaaaaa92 napisał:

Czy wobec kogokolwiek z obecnie lub kiedyś bliskich Ci osób masz poczucie winy i dlaczego?

Trudne pytanie... Kiedyś miałam ogromne poczucie winy z powodu zerwania znajomości z pewnym chłopakiem. Z dnia na dzień przestałam się odzywać (oczywiście miałam swoje powody, ale z perspektywy czasu, uważam, że nie powinnam była tak postępować). Jednak z czasem poczucie winy minęło. Obecnie odczuwam czasami poczucie winy wobec rodziców, gdy zachowuję się w sposób, który ich rani bądź gdy czują się zranieni z powodu mojego sposobu bycia. Dlaczego? Widzę, jak się starają i jak dobrymi rodzicami są, a ja tego nie dostrzegam lub nie potrafię im tego powiedzieć - mam problem z mówieniem tego, co czuję. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteś obecnie w związku? Planujesz założyć rodzinę? Masz zwierzęta?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
33 minut temu, Martusiaaaaaa92 napisał:

Jesteś obecnie w związku? Planujesz założyć rodzinę? Masz zwierzęta?

Obecnie nie jestem. Oczywiście, że planuję :P Chciałabym mieć kiedyś dzieci, być może męża/partnera. Kiedyś oznacza moment, gdy już uporządkuję własne życie, zacznę pracować w zawodzie etc.

Tak, mam zwierzęta - dwa koty <3 Bardzo kocham koty i nie wyobrażam sobie przyszłości bez nich. Jeden ma obecnie prawie 15 lat, drugi jest o wiele młodszy i ma ok 4 lat. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Martusiaaaaaa92 obecnie nigdzie nie pracuję. W te wakacje zrobiłam sobie reset. No i studiuję dziennie. W październiku zaczynam magisterkę. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, Martusiaaaaaa92 napisał:

A co studiujesz?

Wybór w zasadzie wynikał z eliminacji innych kierunków, które mnie interesowały. Także wybrałam finanse i rachunkowość, choć z rachunkowością niewiele chcę mieć wspólnego :P Raczej bardziej interesuje mnie modelowanie finansowe.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.