Lemuon

Hejoo

9 postów w tym temacie

Witam wszystkich ^^. Planuję tu zabawić na dłużej. Wydaje mi się, że znalazłam idealne miejsce dla siebie w internecie. Od zawsze pisałam opowiadania, blogi, czy swoje prywatne pamiętniki. Szczerze mówiąc moim cichym marzeniem jest wydanie własnej książki, jednak takiej porządnej, a nie jak te napisane tylko po to żeby napisać przez większość youtuberów ostatnio. Jedną z moich wad jest szybkie skakanie z tematu na temat przez co odpowiadając na jedno pytanie potrafię skończyć mówiąc o czymś innym. Staram się oczywiście nad tym panować czytając parę razy to co napiszę, ale różnie to bywa.

A tak z czystych informacji to będę teraz będę uczęszczać do drugiej technikum. Interesuję się szyciem, czytaniem książek (głównie fantasy i postapokaliptyczne, chociaż czasami trafi się coś lekkiego), no i czytuję od czasu do czasu mangi, ale częściej trafia się anime (chociaż planuję to wyrównać). Jestem też ogromną fanką Batmana i serialu Gotham (już tylko niecałe dwa miesiące!). Oglądam tez inne, ale żadnego jeszcze tak nie pokochałam. Chociaż w sumie nie powinnam się wypowiadać, bo jestem z tym temacie amatorem, więc jeśli znacie jakieś ciekawe seriale chętnie obejrzę. 

Pozdrawiam, mam nadzieję, że będzie nam się miło żyło ^^. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witamy Cię serdecznie w naszym gronie! Mamy nadzieję, że rzeczywiście spodoba Ci się tu na tyle, że zostaniesz z nami na dłużej! 

Może powiesz nam jeszcze coś o sobie? Skąd jesteś? Jak Ci na imię? 

Baw się tutaj dobrze! :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ahoj!

Jakie mangi najchętniej czytasz?Jakie aktualnie serie anime oglądasz?

Baw się dobrze! ;)

P.S Propsy za Luffyiego ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
43 minut temu, Shady-Lane90 napisał:

Może powiesz nam jeszcze coś o sobie? Skąd jesteś? Jak Ci na imię? 

Północ, a mianowicie Gdynia. Swoje imię średnio lubię, wolę pozostać pod pseudonimem :wink:

39 minut temu, Anarchist napisał:

Jakie mangi najchętniej czytasz?Jakie aktualnie serie anime oglądasz?

Jesli chodzi o mangi to różnie to bywa. Aktualnie dominują lekkie i moje ulubione i w mangach i w animcach o tematyce gier. Dlatego aktualnie czekam na kolejne tomiki Relife i Log Horizon West Wind Brigade (mam nadzieję, że drugi tytuł dobrze napisałam, jestem słaba z angielskiego :ninja:). A anime to oczywiście One Piece (czyżbyś też lubił? Myślę że się dogadamy ^^), Boruto, Boku no Hero Academia, Shingeki no Bahamut Genesis i Higurashi no Naku Koro ni (czyli bodajże "Kiedy zapłaczą cykady", muszę nadrobić też mangę). Dopiero kiedy zapisałam to w jednym miejscu zorientowałam się ile mam do nadrobienia :O.

Dzięki za ciepłe przyjęcie :D.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam moją (najprawdopodobniej) równolatkę, z którą jak na razie wynika z Twojej niedługiej autoprezentacji podzielam trochę zainteresowań oraz gustów, guścików. ;)

Rozgość się na forum i do zobaczenia w tematach! :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Lemuon napisał:

a nie jak te napisane tylko po to żeby napisać przez większość youtuberów ostatnio

Zwłaszcza że te ich książki (z drobnymi wyjątkami) idą raczej na ilość stron a nie na jakość tekstu ;) Racja, nie idź tą drogą ;)

Jaką muzykę Koleżanka preferuje? ;) Wymienisz kilku ulubionych wykonawców? ;)

Baw się dobrze na Forum ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Kalafior_Grozy napisał:

Jaką muzykę Koleżanka preferuje? ;) Wymienisz kilku ulubionych wykonawców? ;)

W kwestii muzyki to ciężko mi określić, słucham głównie to co leci w radiu. Jednak ostatnio zasiedział się u mnie Alan Walker, TheFatRat i Chet Faker.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Nazywam się Michał, mam 24 lata. Studiuje informatykę na UE w Katowicach, chcę być programistą. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, jestem Adrian i jako nowy użytkownik forum chciałem się przywitać. Interesuję się kuchnią i sportem. Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz