Jump to content

Shady-Lane90 (II)


Shady-Lane90

Ocena użytkownika  

5 members have voted

 1. 1. Jak oceniasz użytkownika?

  • Nie mam zdania
   0
  • 1
   0
  • 2
   0
  • 3
   0
  • 4
   0
  • 5
   0
  • 6
   0
  • 7
   0
  • 8
   1
  • 9
   0
  • 10
   4


Recommended Posts

Shady-Lane90
Posted

Zapraszam do zadawania pytań. Macie na to tydzień! :)

Link to comment
michaelowax3
Posted

1. Masz jakąś jedną piosenkę która przychodzi Ci od razu na myśl i jest dla Ciebie szczególnie ważna?

2. Uważasz się za osobę ambitną?

3. Czy myślisz, że istnieje szansa na koniec świata? 

:) 

Link to comment
Shady-Lane90
Posted

1. Ciężkie pytanie... Nie mam chyba jednej takiej piosenki. Mam ich wiele. Ale gdybym miała wybrać tę jedną, konkretną z tych wszystkich, to chyba byłby to utwór:

Uwielbiam tę piosenkę od dawna. I od dawna ma dla mnie szczególne znaczenie. Zwłaszcza ze względu na samą końcówkę i ostatnie wersy.. 

2. Tak. Uważam się za osobę ambitną. Czy słusznie? Nie wiem, ale jednak za taką właśnie się uważam. Mimo bowiem trudności, jakie napotykam w życiu, staram się dążyć do wyznaczonych sobie celów. Ukończyłam ciężkie studia i zaczęłam kolejne. Znalazłam pracę, cały czas borykając się z problemami zdrowotnymi. Planuję zrobić doktorat, bo cały czas jestem żądna wiedzy. Ciągle czuję, ze to co do tej pory osiągnęłam to mimo wszystko trochę za mało i muszę wspiąć się jeszcze wyżej, na sam szczyt! :)

3. Końca świata nigdy nie będzie. Będzie Armagedon, który zbliża się wielkimi krokami. I bardzo dobrze :) 

Link to comment
Posted

1. Jaka cecha najbardziej denerwuje Cię w obecnych nastolatkach?

 

Link to comment
Shady-Lane90
Posted

@Nineku ich wewnętrzne przekonanie, ze są tacy dorośli, że wszystko im wolno. Myślą, że pozjadali wszystkie rozumy, a rady dorosłych to pierdu pierdu, które można wsadzić sobie w dupę, bo oni przecież i tak wiedzą lepiej, co mają robić. 

Link to comment
Posted

1. Jak sobie wyobrażasz swoją przyszłość?

2. Jesteś spontaniczna czy wolisz mieć wszystko zaplanowane?

3. Zmieniłabyś jakieś swoje decyzje, które podjęłaś w przeszłości?

Link to comment
Shady-Lane90
Posted

@mw2:

1. Moja przyszłość nie jest już chyba zagadką dla nikogo :) Mam zamiar zostać profilerem kryminalnym, a także kryminologiem pracującym z najgroźniejszymi przestępcami w naszym kraju. Robię więc wszystko, co w mojej mocy, aby do tego dojść i przyznam szczerze, że jestem na bardzo dobrej drodze :)

2. Jestem mieszanką. Są sytuacje, w których zdecydowanie stawiam na spontaniczność, jednak w większości główną rolę gra u mnie planowanie - zwłaszcza jeśli chodzi o naukę i pracę. Lubię wszystko dokładnie sobie rozplanować, by wiedzieć, czym po kolei powinnam się zająć i co mi jeszcze zostało do zrobienia. Ogólnie wolę mieć więcej pracy, niż zbyt mało, gdyż nuda mnie męczy i nie potrafię się w niej odnaleźć. Im mniej mam do zrobienia, tym bardziej odkładam to w czasie niestety.

3. Bardzo wiele decyzji zmieniłabym, gdybym tylko mogła. Nie jest to niestety możliwe, więc muszę żyć z demonami przeszłości, jakie prześladują mnie na co dzień. Są jednak też takie decyzje, których, mimo negatywnych skutków, absolutnie nie żałuję :) 

Link to comment
Posted

1.Czy zawsze masz odwagę podejmować ryzyko?

2.Czy kara śmierci jest rozwiązaniem dla przestępców?

3.Często wahasz się nad wyborem decyzji?

4.W jakim kraju najbardziej chciałabyś żyć?

5.Wierzysz w życie pozagrobowe?

Link to comment
Posted

4. Nie obawiasz się, że praca z groźnymi przestępcami, odbije się na Twoim zdrowiu psychicznym?

5. Myślisz, że resocjalizacja jest możliwa? 

Link to comment
Shady-Lane90
Posted

@Anarchist:

1. Wielokrotnie je podjęłam. Zdarzało się, że żałowałam, ale w większości przypadków to była trafna decyzja. Wydaje mi się więc, że tak - mam w sobie taką odwagę :)

2. Kara śmierci to żadna kara. Już tłumacze dlaczego. Wielu przestępców jest wręcz zadowolonych, kiedy słyszy taki wyrok. Poza tym - nie jesteśmy od tego, by karać np. zabójcę odebraniem mu życia. Czy odbierając mu je, nie stajemy się zabójcami? Moim zdaniem kara dla takiego zwyrodnialca powinna wyglądać zupełnie inaczej - więzienie o zaostrzonym rygorze. Jeden ciepły posiłek dziennie i większość dnia spędzona na morderczej harówie. Gość sam się wykończy - trudno, ma za swoje.

3. Nie waham się. Jestem prosta w podejmowaniu decyzji. Wiem, czego chcę i zawsze właśnie tym się kieruję :)

4. Papua-Nowa Gwinea. 

5. Nie wierzę. Nie ma życia pozagrobowego. Nikt tu nie wraca jako duch. Są tylko demony, które podszywają się pod kogoś. Demony potrafią czynić też dobro, aby ostatecznie sprowadzić człowieka na złą drogę. 

@mw2:

4. Absolutnie. Wiele w życiu przeszłam, wiele widziałam i nic z tego mnie nie złamało. Jestem psychicznie przystosowana do pracy z takimi ludźmi. Miałam okazję spotkać się z osobami siedzącymi wiele lat w więzieniu, za mniej lub bardziej ciężkie przestępstwa, i mogę przyznać, że absolutnie nie zrobiło to na mnie żadnego wrażenia.

5. Resocjalizacja to mit. Zaznaczam, ze wypowiadam się teraz na temat groźniejszych przestępstw, aniżeli kradzież z głodu :) Dajmy na to - zabójstwo. Przykład porażki resocjalizacji - Jack Unterweger.

Ludzie, którzy popełniają zbrodnie, nierzadko mają problemy związane ze sferą psychiczną. W więzieniach potrafią dobrze udawać, że "wszystko z nimi w porządku", że "już się wyleczyli" i nigdy więcej nie popełnią takiej zbrodni. Jednak cały czas myślą o tym, że kiedy wyjdą, to popełnią podobne przestępstwo. Karmią się nadzieją na szybkie dokonanie zbrodni, to jest sensem ich istnienia. 

Wspomniany przeze mnie Jack Unterweger został skazany za zabójstwo. Był wzorek resocjalizacji. Po opuszczeniu zakładu karnego został okrzyknięty cudownym dzieckiem resocjalizacji. Pech chciał, że po jego wyjściu nastąpiła niefortunna seria zabójstw. Jack został dziennikarzem, który prowadził program, zajmujący się nieudolnością policji prowadzącej śledztwa w sprawach tychże zabójstw itp. Ludzie go wielbili. Dopiero kiedy wyjechał do USA i także tam popełniono zbrodnię o podobnym modus operandi do tego z Wiednia - połączono go z całą serią zabójstw. Tak prysnął mit o jego cudownej resocjalizacji. :) 

Link to comment
Posted

1. Dlaczego chciałabyś żyć w Papui-Nowej Gwinei? 

Link to comment
Shady-Lane90
Posted

@NYC Bo mi się podoba :D Święty spokój od cywilizacji, hołoty, problemów nowego świata. Biegasz na golasa z liściem osłaniającym intymne części ciała i masz wszystko w nosie :D 

Link to comment
Posted

Czy na bazie cech ludzi, których poznałaś na forum, jesteś w stanie wyłapać jednostki psychopatyczne?

Co ułatwia charakteryzowanie ludzi?

Link to comment
Shady-Lane90
Posted

@Nineku:

Na podstawie rozmów, przeprowadzonych z osobami z forum, a także ich wpisów, jakie czytałam, mogę wyodrębnić kilka jednostek, które cechują się zaburzeniami osobowości. Czy cierpią na na jakieś psychopatie? Nie wiem. Musiałabym spędzić z nimi trochę czasu sam na sam.

Co ułatwia charakteryzowanie ludzi... Wszystko. Na dobry profil danej osoby składa się właściwie szereg takich cech jak zainteresowania danej osoby, przebyte choroby (w tym choroby psychiczne), zdiagnozowane psychopatie i psychozy, środowisko, z którego się wywodzi (szkolne, wychowawcze, pracownicze, podwórkowe, rodzinne itp.), osoby, z którymi najczęściej przebywa, miejsca, które najczęściej odwiedza, styl życia jaki prowadzi i wiele, wiele innych. Analizując zaś konkretny przypadek danego przestępcy zwraca się także uwagę na jego preferencje doboru ofiary, sposób popełnienia przestępstwa, motyw, zeznania świadków, pozostawione ślady itp. 

Link to comment
Martusiaaaaaa92
Posted

Wierzysz w Boga?

Link to comment
Posted

6. Gdy poznajesz nową osobą zdarza się, że zadajesz jej pytania, by stwierdzić, czy ma skłonności psychopatyczne?

Link to comment
Shady-Lane90
Posted

@Martusiaaaaaa92 wierzę w Boga - nie wierzę w Kościół. I proszę mi tu nie pisać, że jedno wyklucza drugie (bo wielu próbowało). Istnieje wiele dowodów na to, że instytucja kościelna najzwyczajniej w świecie kłamie. Wystarczy poczytać Pismo Święte. 

@mw2:

Nigdy na początku znajomości nie zadaję takich pytań. Dopiero, kiedy zauważę symptomy wskazujące na to, że dana osoba może mieć takie problemy, zaczynam zagłębiać się nieco bardziej w jej życiorys - oczywiście pytając jej samej i szanując odmowę udzielenia przez nią odpowiedzi. 

Link to comment
Posted

Co byś zmieniła na forum?

Link to comment
Shady-Lane90
Posted

@Nineku

Sama nie wiem. Może trochę kolorystykę, bo za dużo tu bieli, aż oczy bolo! :D 

Link to comment
Martusiaaaaaa92
Posted

Kto jest najbliższą Ci osobą?

Link to comment
Shady-Lane90
Posted

@Martusiaaaaaa92 do 2006 roku była nią Babcia. Niestety wstrętny los postanowił wówczas mi ją zabrać. Gdybym teraz miała powiedzieć kto jest dla mnie najbliższą osobą to wymieniłabym rodziców, a zaraz po nich Piotra, który jest moim najlepszym przyjacielem i traktuję go jak brata. Mam tu na myśli użytkownika @Kalafior_Grozy

Link to comment
 • Shady-Lane90 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • grzechu98
   Witam, to mój pierwszy post. Opiszę po krótce.  Jestem 24-letnim chłopakiem, który nawet... nie trzymał dziewczyny za rękę. Winą tego jest, iż nie widziałem nigdy zainteresowania od kobiet, moje próby kończyły się ghostingiem. Być może z powodu przeciętnej twarzy (odpad genetyczny). Wygrałem tylko w wzroście - 190 cm. Nigdy nie miałem koleżanek bliskich, zawsze trzymałem się facetów. W gimnazjum to nawet żadna nie chciała rozmawiać - otyłość, zaawansowany trądzik. Po tym poszedłem do technikum, gdzie sami faceci. Odciąłem od kobiet. W wieku 22 lat pierwszy raz miałem u prostytutki. Z racji tego, że jeśli do tej pory nie widziałem zainteresowania od nich, to nie zobaczę nigdy, a opcja zapasową po 30 nie zamierzam być. Co do charakteru mojego. Jestem introwertykiem, bardziej stroniący się od bycia w centrum uwagi. Dobieram osoby na znajomych pod względem charakteru. Nie piję, nie palę. Zauważyłem, że taki typ faceta w ogóle nie jest pożądany na partnera. Zanim się rozkręciłem, to każda mnie olała, lub nie była zainteresowana. Przestałem już robić pierwszy krok nawet, obojętność się zrobiła wobec kobiet rówieśniczek. Przyszłość moja wyglądać prawdopodobnie będzie tak: zostanę singlem z dużym przebiegiem na prostytutkach (który by jest duży), albo coś sobie zrobię. Co myślicie?    
  • Kerosine
   ... to, że uczeni [tak, właśnie oni] znajdą kiedyś dowód na istnienie Boga.
  • Olcia15273
   Zastanawiam się na ile lat brzmi mój głos dlatego proszę o pomoc. 7 sie, 19.50​.aac
  • yiliyane
   Przytulenie powinieneś zostawić na koniec. Jeżeli znacie się tylko z cześć-cześć, to byłoby trochę dziwne, gdybyś nagle ją przytulił, mogłaby się speszyć i straciłbyś wszystko co osiągnąłeś do tej pory. Skupiłabym się na zaproszeniu jej gdzieś. Próbuj ją upolować jak będzie sama, a jeżeli zawsze porusza się z koleżankami, podejdź do nich, przywitaj się ze wszystkimi i poproś Twoją wybrankę na stronę i wtedy zapytaj ją czy nie chciałaby gdzieś z Tobą wyskoczyć.
  • Kerosine
   ... ciekawe czy żyłam tym życiem już kiedyś. I czy będę żyć jeszcze. Dopóki wreszcie nie dokonam właściwych wyborów...
 • Recent Status Updates

  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   3
  2. 2
   wolnaczeczenia
   wolnaczeczenia
   2
  3. 3
   Celt
   Celt
   2
  4. 4
   wabbit
   wabbit
   1
  5. 5
   Weronika
   Weronika
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  4 posts
  Kerosine
  Kerosine
  4 posts
  MightyWozz
  MightyWozz
  3 posts
  Celt
  Celt
  3 posts
  Kreciolek16
  Kreciolek16
  1 post
  Olcia15273
  Olcia15273
  1 post
  grzechu98
  grzechu98
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  24 posts
  Celt
  Celt
  17 posts
  yiliyane
  yiliyane
  16 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  479 posts
  yiliyane
  yiliyane
  438 posts
  wardrum
  wardrum
  163 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up