Jump to content

TheSonglessBird

Kalafior_Grozy

Ogólna Ocena Użytkownika  

2 members have voted

1. 1. Jak oceniasz użytkownika The SonglessBird?

• 10
      0
    • 9
      0
    • 8
      1
    • 7
      0
    • 6
      0
    • 5
      0
    • 4
      0
    • 3
      0
    • 2
      0
    • 1
      0
    • Nie potrafię określić.
      1

Recommended Posts

Kalafior_Grozy
Posted

Zgodnie z zasadami Naszej zabawy mamy tydzień na zadawanie pytań użytkownikowi @TheSonglessBird ;) Zapraszamy do zadawania pytań ;)

Shady-Lane90
Posted

Więc może rozpocznę.

@TheSonglessBird czy istnieje książka, do której zdarza Ci się wracać? Albo taka, która wywarła na Tobie tak ogromne wrażenie, że po jej zakończeniu czułeś swoistą "pustkę"? 

TheSonglessBird
Posted

Książek do których wracam jest kilka. Najważniejszą z nich jest "Wilk stepowy", którego kiedyś zawsze nosiłem przy sobie. To była taka moja mała biblia. Często też kartkuję "Alicję w krainie czarów", czy "Norwegian Wood". 

Kalafior_Grozy
Posted

Kilka pytań ode mnie do @TheSonglessBird

1) Jaka obecna partia/ugrupowanie polityczne jest najbliższe Twoim poglądom?

2) Załóżmy, że jutro zostajesz premierem Polski. Jakie będą trzy pierwsze rzeczy, jakie zrobisz piastując to stanowisko?

3) Grasz w gry komputerowe? Masz jakieś swoje ulubione?

Posted

1. Ci najbardziej poruszyło Cię w "Norwegian Wood" i jakie książki Marukamiego czytałeś jeszcze?

2. Ulubiony film i dlaczego ten, co Cię najbardziej zachwyciło?

TheSonglessBird
Posted

Kalafior:

1) Trudne pytanie, ponieważ nie znajduję partii, która odpowiadałaby w pełni moim poglądom i przekonaniom. Bliżej mi do lewej strony sceny politycznej i przeraża mnie obecny trend nacjonalistyczny w Europie. Lewicowcem się jednak nazwać nie mogę, chociaż z braku jakiejkolwiek innej opcji głosowałem na "Razem". 

2) Pewnie próbowałbym rozkruszyć pewne konserwatywne kwestie. Uważam, że należy opodatkować kościół i kięży jak zwykłe firmy i ludzi, bo obecnie odprowadzane przez nich kwoty są po prostu śmiesznie niskie w porównaniu ze zwykłymi Kowalskimi. Pozwolić kobietom decydować o własnym ciele (ustawa aborcyjna) i zezwolić na małżeństwa homoseksualne - cholera mamy XXI wiek, a mam wrażenie, że cofamy się daleko wstecz i za niedługo rozpoczniemy krucjaty, albo powołamy hiszpańską inkwizycję II. Drażniącym tematem jest też utrzymywanie nierentownych kopalń, ale tutaj problem jest cholernie ciężki do ruszenia. 

3) Od wielu lat nie. Za dzieciaka nałogowo grałem w CM 04 i Heroes III. Potem już tylko jakieś karcianki online. Długo w urban rivals, teraz czasami Hearthstone. 

NYC:

1) Cała książka, przy pierwszym czytaniu rozłożyła mnie na łopatki. To swoisty hołd dla pustki i śmierci. Postać Naoko jest niesamowicie poruszająca. Toru, który próbuje odnaleźć sens i szczęście, ale wokół którego wciąż krąży właśnie śmierć. Książka jest niesamowicie smutna, ale do mnie trafiła idealnie.

Przeczytałem wszystkie książki i zbiory opowiadań Murakamiego, które ukazały się w naszym kraju ; )

2) Nie jestem fanatykiem kina. Ciężko mi wskazać jeden ulubiony film. Na pewno do tych, które mi się podobały mogę zaliczyć "Wszystko za życie", musical "Hair", "Lot nad kukułczym gniazdem", czy "Kawę i papierosy". 

Posted

1) Co sprawia Ci najwięcej przyjemności w życiu?/ulubione zajęcie?

2) Jeśli mógłbyś cofnąć czas, to zrobiłbyś to? Jeśli tak to do hakiego momentu i dlaczego?

Martusiaaaaaa92
Posted

Ile masz lat? Jaka jest Twoja ulubiona potrawa? Jesteś w związku? Masz zwierzęta?

WszyscyZginiemy
Posted

1) Jesteś sentymentalny? Jeśli tak, podziel się z nami jakimiś swoimi sentymentami.

2) Jakie są Twoje ulubione bajki, kreskówki, filmy animowane, cokolwiek z czasów dzieciństwa?

TheSonglessBird
Posted

mw2

1) Połączenie: książka, kawa, papieros. Nie mam zbyt wiele wolnego czasu, więc każda chwila, w której mogę się odciąć od świata jest cudowna. Lubię też pograć ze znajomymi w planszówki. 

2) Z chęcią bym to zrobił. Zapewne byłby to moment zakończenia liceum. Pewnie wybrałbym inne studia, już wtedy wyprowadził się z domu i pozmieniał kilka późniejszych decyzji.

Martusiaaaaaa92

28 lat, każdy domowy obiad - jak się człowiek utrzymuje sam i nie ma czasu na gotowanie, tylko z reguły jada w pośpiechu na mieście, to każde odwiedziny domu rodzinnego i domowy obiad, lub wolny dzień w którym można ugotować coś normalnego jest cudowny ; ) Nie, nie jestem. Sam nie posiadam, ale współlokatorka ma dwa koty.

WszyscyZginiemy

1) Staram się nie być, ciężko mi ocenić, czy mi się to udaje. 

2) Muminki <3 Do kompletu smerfy i gumisie. 

Posted

3. W jakiej branży pracujesz i czy luvisz swoją pracę?

4. Co skłoniło Cię do rejestracji na forum?

5. Za co najbardziej kochasz koty ( wg mnie to też cudowne zwierzaki)?

TheSonglessBird
Posted

NYC:

3) Gastro. Często mam jej mocno dość, ale po kilku awansach pieniążki się w miarę zgadzają.

4) Przyzwyczajenie. Odkąd dobre 10 lat temu zarejestrowałem się na jakimś forum, tak do tej pory lubię gdzieś wejść, poczytać i coś napisać. 

5) Niezależność. 

• Kalafior_Grozy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• grzechu98
      Witam, to mój pierwszy post. Opiszę po krótce.  Jestem 24-letnim chłopakiem, który nawet... nie trzymał dziewczyny za rękę. Winą tego jest, iż nie widziałem nigdy zainteresowania od kobiet, moje próby kończyły się ghostingiem. Być może z powodu przeciętnej twarzy (odpad genetyczny). Wygrałem tylko w wzroście - 190 cm. Nigdy nie miałem koleżanek bliskich, zawsze trzymałem się facetów. W gimnazjum to nawet żadna nie chciała rozmawiać - otyłość, zaawansowany trądzik. Po tym poszedłem do technikum, gdzie sami faceci. Odciąłem od kobiet. W wieku 22 lat pierwszy raz miałem u prostytutki. Z racji tego, że jeśli do tej pory nie widziałem zainteresowania od nich, to nie zobaczę nigdy, a opcja zapasową po 30 nie zamierzam być. Co do charakteru mojego. Jestem introwertykiem, bardziej stroniący się od bycia w centrum uwagi. Dobieram osoby na znajomych pod względem charakteru. Nie piję, nie palę. Zauważyłem, że taki typ faceta w ogóle nie jest pożądany na partnera. Zanim się rozkręciłem, to każda mnie olała, lub nie była zainteresowana. Przestałem już robić pierwszy krok nawet, obojętność się zrobiła wobec kobiet rówieśniczek. Przyszłość moja wyglądać prawdopodobnie będzie tak: zostanę singlem z dużym przebiegiem na prostytutkach (który by jest duży), albo coś sobie zrobię. Co myślicie?    
    • Kerosine
      ... to, że uczeni [tak, właśnie oni] znajdą kiedyś dowód na istnienie Boga.
    • Olcia15273
      Zastanawiam się na ile lat brzmi mój głos dlatego proszę o pomoc. 7 sie, 19.50​.aac
    • yiliyane
      Przytulenie powinieneś zostawić na koniec. Jeżeli znacie się tylko z cześć-cześć, to byłoby trochę dziwne, gdybyś nagle ją przytulił, mogłaby się speszyć i straciłbyś wszystko co osiągnąłeś do tej pory. Skupiłabym się na zaproszeniu jej gdzieś. Próbuj ją upolować jak będzie sama, a jeżeli zawsze porusza się z koleżankami, podejdź do nich, przywitaj się ze wszystkimi i poproś Twoją wybrankę na stronę i wtedy zapytaj ją czy nie chciałaby gdzieś z Tobą wyskoczyć.
    • Kerosine
      ... ciekawe czy żyłam tym życiem już kiedyś. I czy będę żyć jeszcze. Dopóki wreszcie nie dokonam właściwych wyborów...
  • Recent Status Updates

• Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      3
    2. 2
      wolnaczeczenia