Jump to content

Przytułek dla niechcianych dolegliwości


Kerosine

Recommended Posts

Kerosine

Temat bezpośrednio zainspirowany wątkiem z pewnego pokrewnego forum [zwłaszcza tytuł pozwoliłam sobie użyć w niezmienionej formie], jednak w przeciwieństwie do bardziej wszechstronnego oryginału chciałabym, aby m-forumowy topic koncentrował się jedynie na wszelkiego rodzaju niedomaganiach i usterkach naszego organizmu [włączając w to sferę psychiki]. Ostatecznie mamy już wątki ogólnie poświęcone rozmaitym powodom wku*wu czy zmartwień, zarazem zaś problemy zdrowotne stanowią na tyle dużą i istotną ich część, że moim zdaniem jak najbardziej zasługują na osobny topic. Przede wszystkim jednak przelanie na wirtualny papier negatywnych emocji z nimi związanych jest w stanie po prostu przynieść choć chwilową ulgę w cierpieniu i właśnie taki jest nadrzędny cel tego tematu =)

Forma wypowiedzi dowolna, można umieszczać zarówno dość oczywiste skargi, jak i rozpoczynać post zwyczajowym "Zostawiam... [np. ból głowy lub wyczerpanie psychiczne]" - w końcu wątek to symboliczny przytułek ;) 

Rozpoczynając - zostawiam swój bolący dzisiaj właściwie przez cały dzień od noszenia ciężkich rzeczy i przyjmowania niezbyt korzystnych dlań pozycji kręgosłup. Czasami naprawdę myślę, że wykonywanie przeze mnie pracy fizycznej jest dla mnie niewskazane, ale ponieważ do żadnego innego zajęcia się nie nadaję... ^^

Link to post

boli mnie głowa z tego samego powodu co oczy. bolą mnie też poobijane od dwóch miesięcy stopy, bo igram z ciemnością i bo o siebie w ogóle nie dbam. 

aha. to ja też zostawiam, gdzie zostawiam. odwieszam, albo odkładam. 

Link to post

Bolą mnie myśli, mam zaje@ście duży problem z tym, co chcę zapomnieć, a co nachodzi mnie nocami monotematycznie i nie pozwala zasnąć, jak pora nakazuje.

Za dnia też są, ale nie ma się czasu na to, co jest zupełnie nieistotne już. 

 

Pozwolę sobie tylko zacytować.

 

Cytuj

Because time never forgets
Time heals nothing...
Time is a black hole that consumes energy,
ambition and love...
Time is dangerous!
Time... quite frankly... doesn't give a shit!

 

Link to post
 • 2 years later...

Zostawiam swój niezbyt fajny stan emocjonalny, który uparcie towarzyszy mi od jakiegoś czasu [co jednak samo w sobie nie stanowi aż tak wielkiego problemu] i który mam wrażenie przecieka do wszystkiego, co robię i mówię [to już zdecydowanie większy powód do zmartwień].

Link to post
 • 8 months later...
yiliyane

Trochę czuję głowę (chyba zatoki?), a poza tym to mam niskie ciśnienie i wysoki puls, co mnie trochę niepokoi. Wczorajszy dzień aż nadto dał mi się we znaki.

Link to post
 • 6 months later...
Kerosine

Cały kłąb niepotrzebnych myśli, ten jakże zbędny mentalny balast oddam w dobre ręce. Albo po prostu oddam.

Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Najnowsze posty

  • całuśna
   Hej. Chciałam się z Wami czymś podzielić. Od zawsze mam coś takiego, że strasznie wstydzę się wydawać na siebie pieniądze. Po prostu mi głupio coś sobie kupić tak dla własnej przyjemności. W całym swoim życiu (mam 20 lat) kupiłam sobie 4 razy rzeczy, które były dla przyjemności. Na innych mogę wydawać, ale nie na siebie. Dostaję wtedy strasznej paniki i robię sobie wyrzuty. Może wynika to z tego, że od małego mi się nie przelewało i jestem nauczona oszczędzania. Może nawet chomikowania kasy. Oprócz tego, że nie umiem na siebie wydawać kasy to jeszcze mam wyrzuty sumienia, że inni to robią. Chociażby kosmetyk albo jakieś jedzonko. Nie umiem się przełamać. Wstydzę się, że ktoś na mnie zmarnuje kasę. Nawet jeśli to coś jest mi strasznie potrzebne albo strasznie tego czegoś chcę. Czy to normalne? No i czy coś z tym można zrobić?    
  • Kerosine
   Dwa znakomite i inspirujące [bo oczywiście nie trzeba realizować każdego zamieszczonego nań przepisu w 100% i jak najbardziej można jedynie podpatrzyć jego nadrzędny zamysł czy odwrotnie - niuanse ] blogi... pierwszy z nich jest nawet zatytułowany zupełnie tak samo jak niniejszy wątek: https://zdrowe-odzywianie-przepisy.blogspot.com/ https://healthy-food-and-other-things.blogspot.com/
  • JanekOdRazu
   Ani to ładne, ani sensowne. Skrajny masochizm połączony z nienawiścią do samego siebie if you ask me
  • yiliyane
   Sobota wieczór, a na forum przez cały dzień tylko cztery nowe posty, napisane wyłącznie przez dwie osoby (w dodatku moderatorów). Smutne, że tak aktywność spadła  
  • yiliyane
   Skaryfikacje to nic innego jak cięcie się (a właściwie poddanie się cięciu) i tworzenie sobie blizn. Przejrzałam dość zdjęć z grafiki Google, by stwierdzić, że nawet najpiękniejszy wzór wycięty na ciele wygląda po prostu źle. Posunę się nawet do stwierdzenia, że znacznie lepiej wygląda zwykła blizna, np. po operacji czy wypadku, niż blizny ułożone w jakieś wzory. Entuzjastką tatuaży też nie jestem, szczególnie jeśli pokryta nimi jest większość skóry, ale mimo wszystko wyglądają lepiej niż to.
 • Recent Status Updates

  • Kerosine

   Kerosine

   Z okazji dzisiejszego święta - ku przypomnieniu, że pokochanie drugiego człowieka [przynajmniej tym zdrowym rodzajem miłości] jest niemożliwe bez uprzedniego przynajmniej zaakceptowania i uszanowania samego siebie, a każdy z nas już na starcie jest kompletną całością, nie zaś czyjąkolwiek połówką 
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

   Dziś tak bardziej...
   Zimowo. O.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Kerosine

   Po co Kubusiowi Puchatkowi koszulka skoro i tak latał bez gaci?
   · 1 reply
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Od 3 dni masz AWIZO do odbioru na poczcie!! :[ 
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

   środa dzień mleka i mioda
   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   4
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   1
  3. 3
   Shady-Lane90
   Shady-Lane90
   1
  4. 4
   NYC
   NYC
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Kerosine
  Kerosine
  15 posts
  yiliyane
  yiliyane
  11 posts
  WszyscyZginiemy
  WszyscyZginiemy
  3 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  2 posts
  NYC
  NYC
  2 posts
  michaelowax3
  michaelowax3
  2 posts
  Kaco123
  Kaco123
  1 post
  Shady-Lane90
  Shady-Lane90
  1 post
  JanekOdRazu
  JanekOdRazu
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  yiliyane
  yiliyane
  87 posts
  Kerosine
  Kerosine
  74 posts
  Kalafior_Grozy
  Kalafior_Grozy
  22 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  1063 posts
  yiliyane
  yiliyane
  902 posts
  Shady-Lane90
  Shady-Lane90
  816 posts
×
×
 • Create New...