tomek99

Dobry kolega

12 postów w tym temacie

Hej potrzebuje dobrej rady. Jako mężczyzna wole dziewczyny  :biggrin: ale od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi chłopak mój kolega mam ochotę zrobić mu dobrze ale boje się o to jak zareaguje wiecie chodziliśmy do tego samego liceum (tu go poznałem) chodziliśmy bo On w tym roku skończył mnie został jeszcze rok. Ale o co chodzi? Chodzi o to że nie jesteśmy takimi najlepszymi kumplami spotkaliśmy się kilka raz mamy wspólny temat jak gdzieś się widzimy to sporo rozmawiamy a zdarzyło się na wycieczce szkolnej że podczas powrotu położył głowę na moich kolanach ale w tym roku nie widzieliśmy się często  bo miał maturę. Chce go do siebie zaprosić  jutro lub w piątek bo wtedy moich rodziców nie ma w domu przez 2h (u nas ciężko żeby był dom pusty) i wtedy chce to zrobić. Mam obawy czy się zgodzi czy nie rozpowie wszystkim i ogólnie jak zareaguje? Czy mam mu to zaproponować?  :sad:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, tomek99 napisał:

Jako mężczyzna wole dziewczyny  :biggrin: ale od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi chłopak mój kolega mam ochotę zrobić mu dobrze

Na podstawie można wywnioskować, że jesteś osobą biseksualną.

Chodzi o to że nie jesteśmy takimi najlepszymi kumplami

"Takimi" miałeś na myśli, że nie jesteście w związku?

Chce go do siebie zaprosić  jutro lub w piątek bo wtedy moich rodziców nie ma w domu przez 2h (u nas ciężko żeby był dom pusty) i wtedy chce to zrobić.

Naprawdę chcesz odbyć stosunek seksualny z osobą, której nie znasz dobrze?

Mam obawy czy się zgodzi czy nie rozpowie wszystkim i ogólnie jak zareaguje? Czy mam mu to zaproponować?

Sugeruję, abyś powstrzymał się, ponieważ nie znasz zbyt dobrze tej osoby.Poza tym osobiście uważam, że odbywanie kontaktów seksualnych z przygodnymi osobami nie kończy się dobrze, ponieważ najpierw trzeba poznać dobrze taką osobę, dopiero później myśleć nad jakąkolwiek formą "miłości".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Anarchist Dziękuję za odpowiedzi z miłą chęcią posłucham innych osób bo jest to trudna decyzja :mellow: 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że nie powinieneś rzucać się tak na głęboką wodę. Jeżeli Ci nikt nie dał żadnych symptomów o tym, że być może też by tego chciał to dlaczego chcesz stawiać kogoś w dość niezręcznej sytuacji? 

Poza tym mam wrażenie, że chcesz to zrobić tylko i wyłącznie w formie jakiegoś testu aby ostatecznie przekonać się co wolisz, tak się nie robi. Wybór pomiędzy facetem a kobietą też nie równa się tylko i wyłącznie z seksem....no chyba, że ktoś szuka przygód to inna sprawa. Jak dla mnie jeżeli zdobędziesz się na tak odważny krok a Twój kumpel poczuje się urażony będziesz całkowicie skreślony i nic dziwnego. Powinieneś z nim najpierw porozmawiać na ten temat. 

3 godziny temu, Anarchist napisał:

Naprawdę chcesz odbyć stosunek seksualny z osobą, której nie znasz dobrze?

Otóż to. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, tomek99 napisał:

mam ochotę zrobić mu dobrze ale boje się o to jak zareaguje

Zapytaj go wprost, czy gra na tym samym boisku, co Ty, zanim zabierzesz się za grę wstępną.

a zdarzyło się na wycieczce szkolnej że podczas powrotu położył głowę na moich kolanach

Znasz powiedzenie " Co się wydarzy w Vegas, zostaje w Vegas" ?

Czy mam mu to zaproponować?

Pytanie, czy chcesz ryzykować i czy  to jest warte ryzyka.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Anarchist napisał:

Jako mężczyzna wole dziewczyny  :biggrin: ale od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi chłopak mój kolega mam ochotę zrobić mu dobrze

Na podstawie można wywnioskować, że jesteś osobą biseksualną.

Nie wiem na ile sytuacja jest poważna ale na dobrą sprawę może być faktycznie tak, że autor tematu lubi dziewczyny i wcale nie jest bi na pełen etat a tylko(albo aż) ma ochotę na faceta. Chęć spróbowania czegoś nowego, ciekawość, która może się okazać się jednorazową. Znam kilka przypadków, a wiem że ich liczba wychodzi poza te kilka, gdzie osoby hetero eksperymentowały z tą samą płcią i wcale nie utożsamiały się jako osoby biseksualne po jednorazowej przygodzie, a co dopiero po czymś co na razie jest tylko chęcią.

1 godzinę temu, michaelowax3 napisał:

mam wrażenie, że chcesz to zrobić tylko i wyłącznie w formie jakiegoś testu aby ostatecznie przekonać się co wolisz, tak się nie robi.

Zgadzam się, w tym przypadku też odniosłam takie wrażenie chociaż sama myśl o przetestowaniu czegoś nie jest czymś złym według mnie. Miałoby to prawo bytu gdyby obie strony się zgodziły, może nadal budziłoby to kontrowersje ale lepsze to niż jakieś połowiczne zaangażowanie się w coś głębszego(emocjonalnie) a później gdy doszłoby co do czego skończyłoby się ostatecznie na "sorry, stary ja jednak nie w tę stronę".

I w końcu:

1 godzinę temu, michaelowax3 napisał:

Jeżeli Ci nikt nie dał żadnych symptomów o tym, że być może też by tego chciał to dlaczego chcesz stawiać kogoś w dość niezręcznej sytuacji? 

i wtedy chce to zrobić. Mam obawy czy się zgodzi czy nie rozpowie wszystkim i ogólnie jak zareaguje? Czy mam mu to zaproponować?

To pytanie jest tu raczej kluczowe, sam dobrze wiesz że na razie jedynie Ty chcesz to zrobić a żeby doszło do czegokolwiek jest potrzebna(teoretycznie) zgoda Was obojga. Nie potrafisz na razie odpowiedzieć sobie jaką odpowiedź byś uzyskał, ani nie zapytałeś o nic w tym kierunku żeby poznać odpowiedź.

Wybadaj na razie sytuacje i take it easy boy ;)

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy mam mu to zaproponować?

Chłopaku, dużo ryzykujesz proponując mu to. Przede wszystkim zacznij od tego, że gościu się może zgodzić na "gałkę" dla beki i potem może się to na Tobie paskudnie zemścić gdy np. powie kumplom że mu pociągnąłeś. Powiem krótko: możesz mieć grube nieprzyjemności z tego tytułu. Poza tym gość może jakimś cudem "utrwalić" na jakimś nośniku całe zajście i puścić to w net. Może Cię nawet nagrać na dyktafon gdy mu to proponujesz i co wtedy?

To z lekka czarny scenariusz, ale takie też należy brać pod uwagę.

Zakładam, że nie jesteś trolem i nie założyłeś tematu dla jajec.

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, WszyscyZginiemy napisał:

autor tematu lubi dziewczyny i wcale nie jest bi na pełen etat a tylko(albo aż) ma ochotę na faceta.

Czym dla Ciebie jest bycie osobą biseksualną na "pełny etat"?Skoro pociąga jego ta sama płeć fizycznie oraz psychicznie można stwierdzić, iż jest osobą biseksualną, w której może dominować popęd w stronę heteroseksualizmu.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Anarchist napisał:

Czym dla Ciebie jest bycie osobą biseksualną na "pełny etat"?Skoro pociąga jego ta sama płeć fizycznie oraz psychicznie można stwierdzić, iż jest osobą biseksualną, w której może dominować popęd w stronę heteroseksualizmu.

Gdyby był pewny, że pociąga go ta sama płeć zarówno psychicznie i fizycznie, też obstawałabym przy tym, że jest biseksualny jednak nie ma o tym konkretnie mowy. Z jego wypowiedzi dowiadujemy się jedynie tyle, że w swoim mniemaniu woli kobiety a popęd w kierunku mężczyzny odczuwa po raz pierwszy(i to do jednego kolegi a nie do ogółu mężczyzn), ponadto po poście można wnioskować, że sam czuje się w tym zagubiony, a z tym niepewnie.

Może być tak jak mówisz, ale może być też tak jak mówię ja, a może być jeszcze inaczej. Może nie musi. Podkreślałam na początku:

1 godzinę temu, WszyscyZginiemy napisał:

Nie wiem na ile sytuacja jest poważna

Ty też nie możesz mieć tej pewności o poziomie jej powagi. Zresztą autor jest nastolatkiem, niby to już chyba po/w trakcie ale na finiszu dojrzewania u chłopców, jednak podczas dojrzewania popęd seksualny jest silniejszy i podobno chęć rozładowania, albo faktyczne rozładowanie go z osobą tej samej płci niewiele może mieć w takim przypadku do czynienia z faktyczną orientacją - tak gdzieś wyczytałam, bo co ja tam wiem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 minut temu, WszyscyZginiemy napisał:

Może być tak jak mówisz, ale może być też tak jak mówię ja, a może być jeszcze inaczej. Może nie musi. Podkreślałam na początku:

To prawda, ale autor podał zbyt mało informacji, aby dokładnie sprecyzować jakiej może być orientacji.Co do samej orientacji, na podstawie badań amerykańskich seksuologów istnieje wiele teorii, choćby nawet taka, iż każdy jest w pewnym stopniu biseksualny, lecz jedna osoba może być skierowana ku heteroseksualizmowi a druga homoseksualizmowi, wszak to tylko teoria, niekoniecznie musi być prawdziwa.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czuję się bardzo zagubiony bo w głowie wszystko przemyślałem i bylem  gotowy to zrobić ale rozsądek cichym głosem kazał mi to przemyśleć  nigdy nie pisałem na forum ale postanowiłem że posłucham innych ludzi którymi nie kierują emocje młodzieńcza fantazja i wiele innych rzeczy tak jak mną.

Czy mu ufam z zasady nie ufam ludzi ale jakbym miał wskazać w miarę zaufane osoby On byłby jedną z nich 

Wiem że to spore ryzyko ale nie lubię być niepewny co do uczucia jakim go darze czy to miłości czy po prostu przyjaźń a to był młodzieńczy wybryk 

Nie rozmawiałem z nim na te tematy oprócz rozmowach o niektórych dziewczynach bo zdarzyło się tak szybko i nie mam czasu wybadać terenu  bo chcę taką rozmowę przeprowadzić w 4 oczy i to najlepiej nie publicznie a to może się wydarzyć tylko jutro i w piątek bo później ja i on mamy chaty zajęte a dalej są jego studia 

Co do jego orientacji nie zdradzał mi On lecz nie oficjalnie (nie lubię plotek ale o tym wspominało dużoo osób) że jest homo  sam po rozmowach z nim i ostatnie wydarzenia skłaniają mnie do myśli że mnie lubi i to trochę bardziej 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej mój problem wrócił przez długi czas otrzymywałem pomoc od WszyscyZginiemy za bardzo dziękuję. Lecz nic nie osiągnąłem bo doszło do 2 spotkani lecz obydwa były zbyt krótkie.  Poddałem się zrezygnowałem :(. Ale zobaczyłem go przed wczoraj i coś we mnie kazało mi spróbować ponownie. Ale problemów nie brakuje wiem że chcę tego ale nwm jak go skłonić do spotkania i jak dalej to pociągnąć. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz