Bellatriks

Rozmowa rekrutacyjna o kilka dni wcześniej? czy to możliwe?

3 posty w tym temacie

Cześć. Mam ogromny problem. Skończyłam już licencjat, i chciałabym kontynuować studia - mgr. Jednak terminy rozmów rekrutacyjnych są w dacie mojej nieobecności w kraju. Jest to różnica dosłownie kilku dni. Zastanawiam się, czy nie porozmawiać oficjalnie z dziekanem uczelni/wydziału o danej sytuacji, że zależy mi na dostaniu się na mgr właśnie tutaj, i wszystkie sprawy papierkowe będą zrobione, ale nie mogłabym być na oficjalnej dacie rozmów, I czy byłaby możliwość przeprowadzenia takiej rozmowy np kilka dni wcześniej? Na pewno wiem, że na takie wydarzenie schodzi się rada z 3 członków. Bardzo boję się, że jednak nie będzie to możliwe, bo niby dlaczego mieliby robić taki wyjątek, w końcu to mój problem nie ich. Nie wiem co robić. Jestem w trakcie kompletowania dokumentów, dyplomu z licencjatu, informacji o swoich sukcesach w czasie licencjatu poza uczelnią, faktu, że moje średnie zawsze były w okolicach 4.7 - 5,0, mam zamiar jeszcze dołączyć list polecający mnie w superlatywach od pracodawcy z ostatnich praktyk. Czy ktoś miał podobną sytuację? Bardzo proszę o rady! :( 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli są skrajnymi formalistami to się nie zgodzą z uwagi na regulamin i to, że trzeba byłoby to wszystko zorganizować wcześniej specjalnie dla Ciebie, co może nieco godzić w zasadę równości. Jednak próbuj, nic nie tracisz! Możesz tylko zyskać. 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisz podanie. Uzasadnij dokładnie swoją sytuację i myślę, że powinni wyrazić zgodę na wcześniejsze przeprowadzenie rozmowy. Powodzenia! :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz