Bellatriks

Rozmowa rekrutacyjna o kilka dni wcześniej? czy to możliwe?

3 posty w tym temacie

Cześć. Mam ogromny problem. Skończyłam już licencjat, i chciałabym kontynuować studia - mgr. Jednak terminy rozmów rekrutacyjnych są w dacie mojej nieobecności w kraju. Jest to różnica dosłownie kilku dni. Zastanawiam się, czy nie porozmawiać oficjalnie z dziekanem uczelni/wydziału o danej sytuacji, że zależy mi na dostaniu się na mgr właśnie tutaj, i wszystkie sprawy papierkowe będą zrobione, ale nie mogłabym być na oficjalnej dacie rozmów, I czy byłaby możliwość przeprowadzenia takiej rozmowy np kilka dni wcześniej? Na pewno wiem, że na takie wydarzenie schodzi się rada z 3 członków. Bardzo boję się, że jednak nie będzie to możliwe, bo niby dlaczego mieliby robić taki wyjątek, w końcu to mój problem nie ich. Nie wiem co robić. Jestem w trakcie kompletowania dokumentów, dyplomu z licencjatu, informacji o swoich sukcesach w czasie licencjatu poza uczelnią, faktu, że moje średnie zawsze były w okolicach 4.7 - 5,0, mam zamiar jeszcze dołączyć list polecający mnie w superlatywach od pracodawcy z ostatnich praktyk. Czy ktoś miał podobną sytuację? Bardzo proszę o rady! :( 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli są skrajnymi formalistami to się nie zgodzą z uwagi na regulamin i to, że trzeba byłoby to wszystko zorganizować wcześniej specjalnie dla Ciebie, co może nieco godzić w zasadę równości. Jednak próbuj, nic nie tracisz! Możesz tylko zyskać. 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisz podanie. Uzasadnij dokładnie swoją sytuację i myślę, że powinni wyrazić zgodę na wcześniejsze przeprowadzenie rozmowy. Powodzenia! :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Ostatnie aktualizacje statusu

 • Kto jest online? (Zobacz całą listę)

  Brak zarejestrowanych użytkowników online

 • Kto jest na czacie

  Obecnie brak użytkowników na czacie

 • Posty

  • Czy nie jest za szybko?
   Tak moje obawy. Ale z jednej strony (jak jestem z chłopakiem)  to nie myśle że coś jest za szybko.. Ale np następnego dnia zaczynam o tym myśleć i mam wrażenie że jednak za szybko. 
  • Sapioseksualizm
   ...a czy musi być skomplikowane? Kanon piękna się różni i ma duży rozszczep, czy przez wpływy mediów i kultury, czy gdy mówimy o naszym prywatnym kanoniku na który wpływ oprócz bodźców z zewnątrz mają jakieś nasze wewnętrzne przekonania. Nie powiem, że wiele razy ale raz czy dwa się zdarzyło, że za piękną buzią krył się jeszcze piękniejszy umysł, czasem ku miłemu zaskoczeniu, innym razem po prostu niespodziewanie. ...fakt za wiele tego, ale teraz - no może jeszcze nie zupełnie teraz, ale niedługo przebierać w orientacjach, czy preferencjach seksualnych będzie można jak w produktach na półce w supermarkecie. Dla każdego znajdzie się coś dobrego, na miarę. Dla tych co się gubią, znajoma która siedzi w temacie ostatnio mi pokazała nawet aplikacje z flagami różnych orientacji, nazwami, opisami ogólnie taki jeden wielki spis (łącznie z hmmm... nazwami romantycznych preferencji? znaczy heteroromantyczność,homoromantyczność czy coś takiego). LGBTQIAPK, do Q jest przyjemnie. Potem I - intersexual, które sprawiło mi problem i K- kink (co dla mnie nijak się ma do wszystkiego), a A - asexual po prostu, P - pansexual.
  • Czy nie jest za szybko?
   Sama to sugerujesz. To Twoje obawy, nie czyjeś. Słuchaj własnej intuicji. 
  • Wyraź siebie obrazkiem
   ...najgorzej gdy włosy przekraczają długość do ramion i mimo Twoich wszelkich prób ogarnięcia ich końcówki zwijają się w idiotyczne haczyki, a Ty wyglądasz jak pocieszna meduza (nawet z poważnym wyrazem twarzy). Na razie noszę kudły spięte, a pojutrze fryzjer.
  • Sapioseksualizm
   Hahaha, wybacz. To chyba po prostu przejaw osłupienia w zobojętnieniu, wyrażający: aha, i co jeszcze. Bezsilności na cuda, których nie pojmuję. "Hm" najlepiej wyraża tu "hm" właśnie. Ale właściwie mów dalej. Przyznaję, nie odszyfrowałam jeszcze.    Pewnie, przy takim stawianiu sprawy odpowiedź jest dosyć prosta. Efekt zaskoczenia plusuje, a ten, który nie potrzebuje inteligencji, aby dać się uwieść, a dostaje ją w gratisie, w końcu zauważa przydatność tego narzędzia... Ale to trochę scena jak z romansu czy serialu. Szukałam raczej prostych odpowiedzi, w których pytanie nie daje dodatkowych furtek i nie można uciec w inteligencję skrytą pod maską ślicznej buzi. To byłoby zbyt proste.  Siebie oszczędzam przed obnażeniem. Pociąg, po prostu pociąg, ach. 
 • Statystyki użytkowników

  • Użytkowników
   85599
  • Najwięcej online
   7884

  Najnowszy użytkownik
  Gietkienia
  Rejestracja
 • Aktywni użytkownicy

 • Statystyki forum

  • Tematów
   58071
  • Postów
   1417260