• Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
Followers0
Wiki002

Nie wiem co chcę robic w życiu :(

Recommended Posts

Mam 15 lat i żadnego pomysłu na to do jakiej szkoły chciałabym iśc po gimnazjum. Moje koleżanki w większości już wiedzą kim by chciały być i mają jakies konkretne pomysły na życie a ja nic :( interesuje mnie prawie wszystko po trochę. Lubie prawie wszystkie przedmioty, zwlaszcza ścisłe i z wiekszosci mam 4 i 5. Już mi sie wydaje że lepiej ma moj kolega który z wszystkiego ma lufy, tylko z histori 5 i przynajmniej wie co będzie potem robił a ja niby z wszystkiego w miare dobra a pomysłu na siebie brak :( ktoś z was tez tak ma lub miał? 

Share this post


Link to post

Ja bardzo długo nie wiedziałam co chcę robić, nawet w liceum nie byłam pewna co chce zdawać na maturze. Zaczęłam jeden kierunek, przerwałam po roku, teraz kończe inny, pracuję w zawodzie i jestem zadowolona. Znalazłam swoją drogę i ty tez na pewno znajdziesz :) cierpliwości :)
 

Share this post


Link to post

Niektórzy od dzieciństwa wiedzą, kim chcieliby zostać w przyszłości i dążą do tego marzenia. Są jednak tacy, którzy długo szukają właściwej drogi. Jesteś jeszcze młoda, masz czas na podejmowanie takich decyzji. W gimnazjum i liceum ogólnokształcącym zdobędziesz wiedzę, która z pewnością rozjaśni Ci sytuację i pomoże wybrać kierunek, który interesuje Cię najbardziej. Jeżeli, jak piszesz, jesteś dobra z przedmiotów ścisłych i lubisz się ich uczyć, masz bardzo dużo możliwości pokierowania swojej kariery. Proponuję pójść do liceum o profilu matematycznym, gdyż w przyszłości pewnie wybierzesz studia inżynieryjne, a wtedy rozszerzona matematyka będzie na wagę złota :) Są kierunki, które łączą w sobie kilka przedmiotów ścisłych, są bardziej teoretyczne, w których możesz rozwijać się naukowo albo praktyczne, nastawione na konkretne umiejętności, a co za tym idzie – konkretne zarobki :) Więcej wskazówek znajdziesz na naszym blogu [ciach] zapraszam do poczytania w wolnej chwili, może jakoś Cię zainspiruje. Decyzja należy do Ciebie, ale na jej podjęcie masz jeszcze czas i nie ma potrzeby stresować się już teraz.

Linków są dozwolone od 50 postów

Share this post


Link to post

Ja osobiście przeżywam podobny problem. Z tym, że ja czuję, że to zakon jest moją drogą, ale jednak boję się stawiać jakieś kroki w tą stronę. Aczkolwiek najpierw chciałabym skończyć jakieś studia, myślałam o teologii, ale nie wiem jak to powiedzieć rodzicom i zawsze mówię, że jeszcze nie wiem.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Recent Status Updates

  • Filip

   Filip

   Słoneczny Filip niczym Słoneczny Patrol 8-) 
   · 0 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90

   Rzadko o coś proszę.
   Ale dzisiaj - proszę Was o pomoc.
   https://zrzutka.pl/bf8wmk
   · 0 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Filip

   Fifi! Do lekcji! ;D 
   · 3 replies
  • Martusiaaaaaa92

   Martusiaaaaaa92

   Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
   · 3 replies
  • Filip

   Filip

   Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
   · 16 replies
 • Posts