karakara

Cytaty z seriali komediowych

Recommended Posts

Nie zauważyłam takiego tematu,albo jest gdzieś dobrze  "ukryty"- jeśli już taki istnieje - przepraszam.Chodzi mi o wrzucanie śmiesznych cytatów,z Polskich i nie tylko seriali filmowych,uprzednio należy podać tytuł danego serialu,skąd pochodzi cytat:

"Sami swoi"

--------------

1.Oddaj kota,bo ubije jak psa!
2.Patrz Wicia wierzchem jedzie.Nie może być......  Na kocie?
3.Ruskie wprawione ,raz ,dwa skończą 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• Kerosine
    • Filip
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 8 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Trzymam magiczne kciuki! Serduchem jestem z Tobą Fifi! Pamiętaj, że jak coś, to ściągamy odszkodowanie! ;D 
      · 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

"Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja. Za moją kasę."
      · 4 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Chińska klątwa brzmi: "Obyś żył w ciekawych czasach.".
      I my faktycznie żyjemy w ciekawych czasach.
      · 3 replies
    • Kerosine
      Jestem tu nowa ♡
      Witaj =) Masz bardzo wdzięczny nick, podoba mi się. Zdradzisz nam o czym?   W ilu miejscach do tej pory byłaś i które z nich najbardziej utkwiły Ci w pamięci [oraz oczywiście dlaczego]? Zapraszamy do dyskusji zatem  
    • made_of_stars
      Samobójstwo
      Miałam ze dwa razy w życiu, ale to było niezbyt poważne. Moim zdaniem samobójstwo to odwaga, a i trochę tchórzostwo.
    • made_of_stars
      Jestem tu nowa ♡
      Cześć wszystkim! Bardzo lubię fora i chciałabym poznać nowych ludzi, porozmawiać z kimś, a może przy okazji komuś pomóc, dlatego postanowiłam założyć tu konto Mam na imię Klaudia, mam 18 lat. Jestem w szkole średniej na kierunku technik organizacji reklamy, piszę książkę, a czasami wiersze  Uwielbiam książki, muzykę, pisanie, podróżowanie, filmy, jedzenie i pomaganie ludziom. Lubię też dyskusje Jeśli ktoś chce, proszę śmiało do mnie pisać Pozdrawiam serdecznie!  
    • Gloria
      Uzależnienie od leków i emetofobia
      A jakie konkretnie leki bierzesz? To jest rzeczywiście lek (ma substancje czynne) czy może zwykły suplement? Jak napisałaś o preparacie ziołowym to od razu skojarzyło mi się z suplementem. Sam od dłuższego czasu biorę różne suplementy, a od niedawna 2 suplementy na poprawienie trawienia, bo mam z tym problem od jakiegoś czasu. Jednak przeczytałem, że zaleca się stosować preparat przez co najmniej 3 miesiące. Jak już wszystko będzie grać to mam zamiar przestać brać te suplementy na trawienie.
    • Gloria
      Friends with benefits- kobieta z dzieckiem
      Cześć, wygląda na to, że cały czas nie jesteś pewny swoich uczuć. Co do dziecka, to odpowiedz sobie na pytanie, czy ewentualnie chciałbyś to dziecko wychowywać (jeżeli się zwiążesz z tą kobietą).  Może wpływać, ale nie musi. Poprzedni Twój związek ile trwał i kiedy się zakończył? Z jakiego powodu? Może zrób sobie podsumowanie, bilans: czy jak spędzasz z nią czas to więcej jest szczęśliwych chwil czy jednak czujesz, że coś nie gra?  Też biologii nie oszukasz, ponieważ przytulan