Prinson

Seks oralny

2 posty w tym temacie

Dobry wieczór,

precyzując - mam pytanie odnośnie zabaw z jądrami i prostatą. Ogólnie nie mam nic przeciwko zabawom z jądrami, prostata średnio mnie przekonuje. Wiadomo, jądra jak to jądra - są bardzo wrażliwe i trzeba się z nimi obchodzić bardzo delikatnie. Problem jest w tym, że sam nie pozwalam na wiele partnerce, jedynie w grę wchodzi delikatne lizanie, powiedziałbym nawet smyranie językiem. Nieraz widziałem na przeróżnych filmach, jak to aktorki porno biorą do buzi i ssają dosłownie całe jądra. Osobiście nie wyobrażam sobie, żeby coś takiego miało mi sprawiać przyjemność - na początku próbowaliśmy z partnerką delikatnego ssania, ale jak tylko czułem, że jądro zaczyna gdzieś wędrować, to odczuwałem dyskomfort, który nigdy nie pozwoliłby mi na czerpanie z tego przyjemności. Towarzyszył temu ogromny niepokój, czasem ból, podobny do tego podczas uderzenia w jądra (a tego bólu nie jestem w stanie określić, trochę jakby brzuch bolał, trochę zaczyna zbierać na dwójeczkę). Zabaw z jądrami nie uważam za coś niezbędnego, wystarczy samo delikatne lizanie, ale może być zupełnie bez pieszczot z jądrami. Jednak trochę mnie to zastanawia. Jest to zależne od mężczyzny? Jeden będzie to znosił bez problemów , a inny nie będzie mógł sobie pozwolić na wiele? Czy może to jest tak, że ze względu na wrażliwość jąder ból jest nieunikniony , ale przy odpowiednim skupieniu i relaksie mężczyzna się tym nie przejmuje? Dodam jeszcze, że masowanie jąder też może być tylko bardzo delikatne. Przy mocniejszym dotyku odczucia są podobne do tych przy ssaniu. Osobiście jest mi ciężko przeprowadzić badanie jąder, towarzyszy temu ból i nie jest to raczej nic przyjemnego, raczej mnie to obrzydza i zbiera na wymioty. Nigdy nie byłem w stanie wykonać tego badania od początku do końca, raczej była to prowizorka.

Jeżeli chodzi o prostatę, to powiem szczerze, że średnio to mnie przemawia taka przyjemność. Czytałem, że jest naprawdę ogromna - wierzę w to, i wiem, że zabawa z prostatą nie jest prosta i potrzebuje praktyki. Jednak jestem mężczyzną, którego odrzucają takie przyjemności. Nie wyobrażam sobie, żeby moja dziewczyna miała sprawiać mi przyjemność poprzez stymulacje odbytu i inne takie. Zdecydowanie odrzuca mnie myśl o tym, szczególnie wydaje mi się to upokarzające dla dziewczyny i nie umiałbym się zgodzić na coś takiego. Kolejną sprawą jest to, że nie wyobrażam sobie, żeby takie zabawy mogły sprawić mi taką przyjemność. Jesteśmy wesołą parą i z dystansem do siebie, dziewczyna nieraz w żartach podczas kąpieli dotykała z ciekawości mojego odbytu/prostaty, wiadomo, takie 'badanie terenu' raczej przyjemności sprawiać nie może. Jednak przy samych takich zabawach czuje się bardzo niepewnie i nie mogę sobie wyobrazić, jak coś takiego może sprawiać przyjemność. Wydaje mi się to ogromnie niemęskie, jak już wspomniałem - zwykle towarzyszy niepokój, strach itp. Oczywistą sprawą jest to, że bezgranicznie ufam mojej dzewczynie, z tym żadnego problemu nie ma. Tak się zastanawiam, może to wszystko właśnie dlatego, że boje się, nie dopuszczam do siebie myśli, że mi to mogłoby się podobać, a wydaje mi się to okropnie niemęskie? Przy samym lizaniu jąder czuje się dosyć dziwnie i jakoś dziwnie na mnie wpływa przyjemność, która nie jest związana z samą zabawą penisem, jest zupełnie inna.

 

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeden lubi tak a drugi inaczej. Dawniej wydepilowany chłopak uchodził za pizdunie a dzisiaj jest jak jest, powiedziałbym że chyba większość kobiet woli wydepilowanych niż zarośniętych. Jak masz tylko taką partnerkę co akceptuje takie zabawy to why not? Skoro jej ufasz to czego się obawiasz? Przecież to chodzi o przyjemność. Ja ze swoja dziewczyną czasem też różne rzeczy robiłem, trochę perwersji i przemocy ale wiedzieliśmy że to każdemu sprawia przyjemność. Nie miałem okazji ale kilka już znajomych opowiadało że przy stymulacji prostaty jest mega orgazm wiec polecam wypruwać jak masz okazję. 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz