Jump to content

Seks oralny


Prinson

Recommended Posts

Posted

Dobry wieczór,

precyzując - mam pytanie odnośnie zabaw z jądrami i prostatą. Ogólnie nie mam nic przeciwko zabawom z jądrami, prostata średnio mnie przekonuje. Wiadomo, jądra jak to jądra - są bardzo wrażliwe i trzeba się z nimi obchodzić bardzo delikatnie. Problem jest w tym, że sam nie pozwalam na wiele partnerce, jedynie w grę wchodzi delikatne lizanie, powiedziałbym nawet smyranie językiem. Nieraz widziałem na przeróżnych filmach, jak to aktorki porno biorą do buzi i ssają dosłownie całe jądra. Osobiście nie wyobrażam sobie, żeby coś takiego miało mi sprawiać przyjemność - na początku próbowaliśmy z partnerką delikatnego ssania, ale jak tylko czułem, że jądro zaczyna gdzieś wędrować, to odczuwałem dyskomfort, który nigdy nie pozwoliłby mi na czerpanie z tego przyjemności. Towarzyszył temu ogromny niepokój, czasem ból, podobny do tego podczas uderzenia w jądra (a tego bólu nie jestem w stanie określić, trochę jakby brzuch bolał, trochę zaczyna zbierać na dwójeczkę). Zabaw z jądrami nie uważam za coś niezbędnego, wystarczy samo delikatne lizanie, ale może być zupełnie bez pieszczot z jądrami. Jednak trochę mnie to zastanawia. Jest to zależne od mężczyzny? Jeden będzie to znosił bez problemów , a inny nie będzie mógł sobie pozwolić na wiele? Czy może to jest tak, że ze względu na wrażliwość jąder ból jest nieunikniony , ale przy odpowiednim skupieniu i relaksie mężczyzna się tym nie przejmuje? Dodam jeszcze, że masowanie jąder też może być tylko bardzo delikatne. Przy mocniejszym dotyku odczucia są podobne do tych przy ssaniu. Osobiście jest mi ciężko przeprowadzić badanie jąder, towarzyszy temu ból i nie jest to raczej nic przyjemnego, raczej mnie to obrzydza i zbiera na wymioty. Nigdy nie byłem w stanie wykonać tego badania od początku do końca, raczej była to prowizorka.

Jeżeli chodzi o prostatę, to powiem szczerze, że średnio to mnie przemawia taka przyjemność. Czytałem, że jest naprawdę ogromna - wierzę w to, i wiem, że zabawa z prostatą nie jest prosta i potrzebuje praktyki. Jednak jestem mężczyzną, którego odrzucają takie przyjemności. Nie wyobrażam sobie, żeby moja dziewczyna miała sprawiać mi przyjemność poprzez stymulacje odbytu i inne takie. Zdecydowanie odrzuca mnie myśl o tym, szczególnie wydaje mi się to upokarzające dla dziewczyny i nie umiałbym się zgodzić na coś takiego. Kolejną sprawą jest to, że nie wyobrażam sobie, żeby takie zabawy mogły sprawić mi taką przyjemność. Jesteśmy wesołą parą i z dystansem do siebie, dziewczyna nieraz w żartach podczas kąpieli dotykała z ciekawości mojego odbytu/prostaty, wiadomo, takie 'badanie terenu' raczej przyjemności sprawiać nie może. Jednak przy samych takich zabawach czuje się bardzo niepewnie i nie mogę sobie wyobrazić, jak coś takiego może sprawiać przyjemność. Wydaje mi się to ogromnie niemęskie, jak już wspomniałem - zwykle towarzyszy niepokój, strach itp. Oczywistą sprawą jest to, że bezgranicznie ufam mojej dzewczynie, z tym żadnego problemu nie ma. Tak się zastanawiam, może to wszystko właśnie dlatego, że boje się, nie dopuszczam do siebie myśli, że mi to mogłoby się podobać, a wydaje mi się to okropnie niemęskie? Przy samym lizaniu jąder czuje się dosyć dziwnie i jakoś dziwnie na mnie wpływa przyjemność, która nie jest związana z samą zabawą penisem, jest zupełnie inna.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Posted

Jeden lubi tak a drugi inaczej. Dawniej wydepilowany chłopak uchodził za pizdunie a dzisiaj jest jak jest, powiedziałbym że chyba większość kobiet woli wydepilowanych niż zarośniętych. Jak masz tylko taką partnerkę co akceptuje takie zabawy to why not? Skoro jej ufasz to czego się obawiasz? Przecież to chodzi o przyjemność. Ja ze swoja dziewczyną czasem też różne rzeczy robiłem, trochę perwersji i przemocy ale wiedzieliśmy że to każdemu sprawia przyjemność. Nie miałem okazji ale kilka już znajomych opowiadało że przy stymulacji prostaty jest mega orgazm wiec polecam wypruwać jak masz okazję. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • grzechu98
   Witam, to mój pierwszy post. Opiszę po krótce.  Jestem 24-letnim chłopakiem, który nawet... nie trzymał dziewczyny za rękę. Winą tego jest, iż nie widziałem nigdy zainteresowania od kobiet, moje próby kończyły się ghostingiem. Być może z powodu przeciętnej twarzy (odpad genetyczny). Wygrałem tylko w wzroście - 190 cm. Nigdy nie miałem koleżanek bliskich, zawsze trzymałem się facetów. W gimnazjum to nawet żadna nie chciała rozmawiać - otyłość, zaawansowany trądzik. Po tym poszedłem do technikum, gdzie sami faceci. Odciąłem od kobiet. W wieku 22 lat pierwszy raz miałem u prostytutki. Z racji tego, że jeśli do tej pory nie widziałem zainteresowania od nich, to nie zobaczę nigdy, a opcja zapasową po 30 nie zamierzam być. Co do charakteru mojego. Jestem introwertykiem, bardziej stroniący się od bycia w centrum uwagi. Dobieram osoby na znajomych pod względem charakteru. Nie piję, nie palę. Zauważyłem, że taki typ faceta w ogóle nie jest pożądany na partnera. Zanim się rozkręciłem, to każda mnie olała, lub nie była zainteresowana. Przestałem już robić pierwszy krok nawet, obojętność się zrobiła wobec kobiet rówieśniczek. Przyszłość moja wyglądać prawdopodobnie będzie tak: zostanę singlem z dużym przebiegiem na prostytutkach (który by jest duży), albo coś sobie zrobię. Co myślicie?    
  • Kerosine
   ... to, że uczeni [tak, właśnie oni] znajdą kiedyś dowód na istnienie Boga.
  • Olcia15273
   Zastanawiam się na ile lat brzmi mój głos dlatego proszę o pomoc. 7 sie, 19.50​.aac
  • yiliyane
   Przytulenie powinieneś zostawić na koniec. Jeżeli znacie się tylko z cześć-cześć, to byłoby trochę dziwne, gdybyś nagle ją przytulił, mogłaby się speszyć i straciłbyś wszystko co osiągnąłeś do tej pory. Skupiłabym się na zaproszeniu jej gdzieś. Próbuj ją upolować jak będzie sama, a jeżeli zawsze porusza się z koleżankami, podejdź do nich, przywitaj się ze wszystkimi i poproś Twoją wybrankę na stronę i wtedy zapytaj ją czy nie chciałaby gdzieś z Tobą wyskoczyć.
  • Kerosine
   ... ciekawe czy żyłam tym życiem już kiedyś. I czy będę żyć jeszcze. Dopóki wreszcie nie dokonam właściwych wyborów...
 • Recent Status Updates

  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   3
  2. 2
   wolnaczeczenia
   wolnaczeczenia
   2
  3. 3
   Celt
   Celt
   2
  4. 4
   wabbit
   wabbit
   1
  5. 5
   Weronika
   Weronika
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  4 posts
  Kerosine
  Kerosine
  4 posts
  MightyWozz
  MightyWozz
  3 posts
  Celt
  Celt
  3 posts
  Kreciolek16
  Kreciolek16
  1 post
  Olcia15273
  Olcia15273
  1 post
  grzechu98
  grzechu98
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  24 posts
  Celt
  Celt
  17 posts
  yiliyane
  yiliyane
  16 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  479 posts
  yiliyane
  yiliyane
  438 posts
  wardrum
  wardrum
  163 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up