• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
Followers0
Bobbb

Pierwszy cover na YT

Recommended Posts

Siema! Parę dni temu wrzuciłem na YouTube swój pierwszy cover. Myślałem o tym od pewnego czasu, ale ciągle to odkładałem, tłumacząc sobie to na różne sposoby. Że nauczę się lepiej grać, że znajdę ciekawszy utwór, że ogarnę jak się powinno nagrywać dźwięk, albo pożyczę dobry mikrofon. Dziś uświadomiłem sobie, że myśląc w ten sposób nigdy nie wstawię tego pierwszego filmu. W efekcie, w ciągu kilkunastu minut powstało zamazane video, z którego jednak jestem zadowolony. Jest to moja aranżacja
Sing me to sleep Alana Walkera - w oryginale nie ma nawet gitary. 1f642.png:)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

• Similar Content

• BlueBatterfly
      By BlueBatterfly
      Hejka , pomyślałam że utworze ten temat bo jestem ciekawa co WY sądzicie O Rang'n'Bon Manie ( Rory Graham) którego piosenki "Human" i "Skin" ostatnio stała się dość popularna  Nie wiedziałam za bardzo do jakiego gatunku muzyki to dodać , wydaje mi się że to pop.( taa... ironio nie wiem czego słucham xd) Nie przedłużając : 
      - Co o nim sądzicie? Lubicie / Nienawidzicie go ? Jak tak to dlaczego ?? 
      - Czasami słuchacie jego piosenek ??
      Ja osobiście uważam że ma fantastyczną barwę głosu i bardzo często go słucham (zwłaszcza piosenki "Human" , odnoszę wrażenie że ta piosenka idealnie odzwierciedla moje życie i ludzi ). Mimo że nie jest zbyt urodziwy sądzę że jego wygląd to jego największy atut , nie żeby podobali mi się brodaci faceci czy coś...  

• Feral Thing
      By Feral Thing
      Moje niedawne odkrycie. Za chwytliwymi rytmami, popowymi zapędami i taneczną elektroniką kryją on(i) ciekawą harmonię i wręcz eksperymentalne formy. Od miesiąca jestem zakochany w ich dwóch ostatnich płytach. Jestem zachwycony ich różnorodnością oraz oryginalną produkcją i uważam, że nie mają oni popularności, na jaką zasługują.

• michaelowax3
      By michaelowax3
      Jest tutaj wiele młodzieży więc zapytam o jakiej tematyce najchętniej przeczytalibyście książkę? Czekam na odpowiedzi : )
    • Dantes
      By Dantes
      Witam,
      Od pewnego czasu zbieram na gitarę elektryczną, ale aby ją kupić to najpierw muszę sprzedać aktualną. Polecam!
      http://allegro.pl/gitara-akustyczna-morrison-mgw-305-black-akcesoria-i5868144154.html
  • Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Fifi! Do lekcji! ;D 
      · 3 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92

Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
      · 3 replies
    • Filip

Filip

Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
      · 16 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Gdzie jest Fifi :> ;D 
      · 17 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Borowy

Bierz kalendarze z pracy.
      Rozkręcamy biznes. Zyskiem podzielimy się po połowie ;D
      · 19 replies