Jump to content

Uczucie zazdrości- pomocy!


MalaMaja33

Recommended Posts

Posted

Moja mama jest nauczycielką. Ma w szkole swoją ulubienicę, nazwijmy ją Julka,Julka jest najlepsza z jej przedmiotu, zdobywa nagrody i wyróżnienia w konkursach ( w tym w konkursie przedmiotowym) Moja mama jest w niej prawie, że zakochana..  Kiedy przychodzi do domu bardzo często o niej mówi. Bo ta Julka to taka fajnajest. A Julka to, a tamto. Zaczyna mi to działać na nerwy i mimowolnie pojawia się we mnie uczucie nienawiści do tej dziewczyny. Poradźcie mi, co mam zrobić w tej sytuacji.

 

Link to comment
Posted

Dorośnij.

Link to comment
Kalafior_Grozy
Posted

Jak wklejasz jakieś gówniane historyjki to chociaż formatowanie tekstu wyłącz.

Śmierdzi trollem na kilometr. Temat do usunięcia.

Link to comment
 • 3 weeks later...
Posted

Ja na twoim miejscu porozmawiałabym szczerze z mamą.

Link to comment
Posted

@MalaMaja33 - Może Twoja Mama w ten sposób chce dać Tobie coś do zrozumienia? bo to że chwali swoją uczennicę nie powinno Ciebie złościć, a już z całą pewnością nie powinnaś być zazdrosna, o co? przecież to Twoja Mama,a nie tej Julki...

Link to comment
 • 5 weeks later...
Posted

A ja sie nie dziwię że ci sie robi smutno, w końcu dla rodzica to jest dziecko powinno być najlepsze i najmądrzejsze. A nawet jak chce ci coś przekazać to powinna inaczej jakoś a nie tak chwalić tamtą jak widzi chyba ze ci przykro.

Link to comment
 • 7 months later...
Posted

Po prostu rzeczowo i bez awantur porozmawiaj o tym z mamą. Tylko daruj sobie młodzieńczego focha :P

Link to comment
 • 9 months later...
Posted

Może po prostu cieszy się ze swoich sukcesów w pracy i chce pochwalić się ukochanej córce? A jeśli naprawdę aż tak bardzo przesadza, to poczekaj aż zacznie ją znowu chwalić i spytaj co masz zrobić żeby Ciebie też kiedyś pochwaliła ;) 

Link to comment
 • 7 months later...
Posted

Ludzie czasami nie zdają sobie sprawy, że przekraczają granicę i krzywdzą innych, dlatego się rozmawia o takich sprawach.

Link to comment
 • 2 months later...
miętówka
Posted

No niestety, ale niektórzy myślą, ze drugi człowiek jest ich własności, a niestety tak to n ie jest ;// Trzeba ufać sobie na wzajem. To tyle i aż tyle, bo wymaga wiele, ale... co to za związek bez zaufania?

Link to comment
 • 1 month later...
Posted

Porozmawiaj z mamą, jestem praktycznie przekonana, że ona robi to nieświadomie i nie ma pojęcia, że ty możesz czuć się zraniona :)

Link to comment
 • yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • Celt
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

  • grzechu98
   @Gloria Ale sam w sobie już jestem alertem, jeśli wszystko zbierzemy do kupy. Jeśli nie widziałem do tej pory np spojrzeń.  Tylko nie mam gdzie poznawać młodszych, gdyż na studia nie chodzę, dzienne i zaoczne. Zauważyłem, że dużo właśnie młodszych dziewczyn mało coś od siebie daje; prowadzi tak rozmowę bym ją prowadził i ciągle dawał. Facet introwertyk ma o wiele gorzej w tych sprawach.
  • Gloria
   Moim zdaniem, mógłbyś troszeczkę popracować nad dowartościowaniem się. Na pewno posiadanie dziewczyny nie może być wyznacznikiem tego, jakim człowiekiem jesteś. Co do samego poznawania kobiet, to trzeba by po prostu udać się w miejsca, gdzie kobiety można spotkać (w zasadzie może być to jakiekolwiek miejsce). Piszesz o rówieśniczkach - być może warto zapoznać się z młodszymi dziewczynami? W końcu one także nie powinny mieć dużego doświadczenia w relacjach damsko-męskich. Często zdarza się, że kobiety szukają starszych od siebie mężczyzn.
  • Gloria
   Słabo się znam, ale jak już mam coś wybierać to może przedział 14 - 17 lat?
  • grzechu98
   Nie wiem jaki sam jestem w skali 1-10. Nigdy nikogo nie pytałem o to, ale jeśli nigdy nie widziałem zaintesowania od drugiej strony, to znaczy że jestem odpadem genetycznym. Warsztów z moich ulubionych dziedzin brak w mojej okolicy. Przeglądam grupy na Facebooku z tym. Oswoilem się wokół kobiet dzięki tej pracy i poprzedniej, gdzie 90% kadry to kobiety w różnym wieku. Dwie tylko moje rówieśniczki. Nie biorę pod uwagę z pracy, bo romansowanie itp w pracy to się źle kończy.  Facet chodzący na prostytutki, pokazuje że nie jest pożądany przez kobiety. A kobiety z tego co widzę, wola tych, co kręci się wokół kobiety. Zresztą skreślamy jest facet, co ma 25 lat i "czystą kartkę" posiada.
  • yiliyane
   I to był błąd. Po pierwsze, skoro ich nie znałeś, nie mogłeś wiedzieć, czy były wolne. Po drugie, jeśli startowałeś do dziewczyn typu supermodelka, samemu będąc przeciętnym... to też nie mogło skończyć się dobrze. Nie zrozum mnie źle, to nie tak, że przeciętny mężczyzna nie może być z piękną kobietą. Tylko musi czymś to nadrobić. A trudno jest to nadrobić, jeśli kompletnie się wcześniej nie znaliście. Bo ona widzi tylko Twoją powierzchnię i wyłącznie na tej podstawie Cię ocenia. Aplikacje randkowe też bazują wyłącznie na wyglądzie. Niczym innym nie można się tam wykazać, więc przeciętni mają znacznie trudniej. I to dotyczy obu płci. Warto to zmienić. Nie po to, by podrywać wszystkie dziewczyny jak leci i a nuż się uda, a by nauczyć się czuć swobodnie w damskim towarzystwie. Gdy się nauczysz, będzie Ci dużo łatwiej poderwać jakąś dziewczynę. Może jakieś warsztaty, kursy, wykłady byłyby dobrym pomysłem? Jako rozwijanie swoich hobby i jako poznawanie nowych ludzi. Czy Twoi znajomi nie spotykają się czasem w szerszym gronie, tj. gronie mieszanym? Może warto byłoby na takie spotkanie pójść. Po to, żeby interakcje z płcią przeciwną były dla Ciebie równie proste jak interakcje z tą samą płcią. Żadna koleżanka z pracy Ci się nie podoba? Mielibyście wspólny punkt zaczepienia. Mógłbyś którąś zaprosić np. na lunch, jeśli macie lunchowe przerwy w pracy. To stereotyp. Chociaż też zależy w jakim środowisku się obracasz. Normalna, zdrowa psychicznie, dojrzała kobieta, szukająca stałego związku będzie chciała wspierającego partnera, który umie słuchać i chce pomagać. Trudno mi to oceniać z medycznego punktu widzenia, ale z punktu widzenia kobiety mężczyzna chodzący na prostytutki jest mało ciekawą partią. Jak rozwiązać ten problem, może by Ci seksuolog doradził. Ja niestety w kwestii medycznej nic Ci nie powiem.
 • Recent Status Updates

  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   4
  2. 2
   wolnaczeczenia
   wolnaczeczenia
   2
  3. 3
   Celt
   Celt
   2
  4. 4
   wabbit
   wabbit
   1
  5. 5
   Weronika
   Weronika
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  6 posts
  Kerosine
  Kerosine
  5 posts
  grzechu98
  grzechu98
  4 posts
  Celt
  Celt
  3 posts
  MightyWozz
  MightyWozz
  2 posts
  Gloria
  Gloria
  2 posts
  Kreciolek16
  Kreciolek16
  1 post
  Olcia15273
  Olcia15273
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  24 posts
  Celt
  Celt
  17 posts
  yiliyane
  yiliyane
  13 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  480 posts
  yiliyane
  yiliyane
  440 posts
  wardrum
  wardrum
  163 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up