Sign in to follow this  
Followers0
enduro

Jarmarki świąteczne

Recommended Posts

Byłam w Berlinie parę razy. Organizacja tam, a tutaj w Polsce to niebo a ziemia. W Berlinie mimo braku śniegu było zawsze czuć ten klimat. I grzane wino oraz atrakcje też robią dużo większe wrażenie niż w Polsce. Uważam, że każdy powinien się chociaż raz w życiu wybrać na jarmark w Niemczech.

Share this post


Link to post

W przeciągu ostatnich kilku tygodni odwiedziłam trzy jarmarki świąteczne w Londynie - jeden na Southbank, drugi, znacznie mniejszy, pod Tate Modern i trzeci na Leicester Square. Stoiska z pamiątkami są identyczne we wszystkich tych miejscach, ale na Southbank znajduje się dodatkowo karuzela, cyrk i strefa z jedzeniem. Kupiliśmy grzane wino i pieczone kasztany. Kasztany bardzo mnie rozczarowały.

To z pewnością bardzo miły element świąt w wielkim mieście i pewnie warto choćby się przespacerować pomiędzy budkami. W tygodniu oczywiście, bo w weekend mowy nie ma, by przepchać się pomiędzy turystami.

Może wybierzemy się jeszcze do Winter Wonderland przed nowym rokiem, o ile fundusze pozwolą. 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

 • Similar Content

  • sanderson
   By sanderson
   Hej! 
   Zabieram się do zakupu prezentu na święta dla chłopaka i zdecydowałam, że dostanie ode mnie buty (bo nie mogę patrzeć na jego rozwalające się ciapciaki ) Podobają mi się buty Noth Face i znalazłam w sumie fajny, prosty model w dobrej cenie tylko potrzebuję męskiej opinii co do samego wyglądu butów. Na zasadzie - podobają się wam, chodzilibyście? 
   Tylko mi personalnie najbardziej podobają się te zabudowane, masywniejsze buty bo przynajmniej będą dobre od razu na zimę, ale jestem otwarta na wasze opinie

  • Damian:)
   By Damian:)
   Kurwy dziwki pierdolenie wyjebane mam . Takie słowa słychac u mnie pod czas świąt . Odkąd moja babcia nie żyje takie święta są co roku . Mama wyzywa dziadka od frajerów mnie wyzywa od kurw i pedałów . Na święta dostałem śmierdzący perfum za 20 zł z chińskiego . Ale to nic. Tata z którym nie mieszkam nie mial ochoty ani czasu złożyć mi prostych życzeń . Bo po co . Lepsza świąteczna atmosferę czułem dzień przed Wigilia siedząc z kolegą w galerii handlowej jedząc KFC niż na tej całej wigili . Co za magią świat . Zero miłości rozmów i tego co powinno być w święta . Zamiast tego ciągle wyzwiska i nienawiść . Czekam na moment aż będę mógł się wyprowadzić z domu i żyć na własny rachunek . I może wtedy udadzą mi się święta  .Kupię sobie sam prezent i włącze sobie Polsat . Takie święta będą o wiele lepsze
 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Recent Status Updates

  • Borowy

   Borowy

   Ej, czemu nie jestem zielony?! 
   · 1 reply
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 1 reply
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
  • Borowy

   Borowy

   Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
   Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
   · 0 replies
 • Posts

  • Kerosine
   "Mój dzień byłby stracony bez..."
   W ostatnim czasie - zdecydowanie sałatki warzywnej na bazie miksu sałat, ze słuszną liczbą pomidorków koktajlowych, drobniutko pokrojoną małą czerwoną cebulką lub szalotką, groszkiem konserwowym / taką samą czerwoną fasolą i innymi dobrami zależnymi już od wersji dania [wymienione przeze mnie składniki muszą znaleźć się w nim zawsze]. Bardzo dobrze, niedostatek zarówno ogółu warzyw, jak i konkretnie tych zielono-liściastych od zawsze stanowił jeden z najsłabszych punktów mojego sposobu odży
  • yiliyane
   Największe książkowe rozczarowanie
   Księga Zepsucia Marcina Podlewskiego. Zachęcona opisem i świetnymi recenzjami skusiłam się na książkę, która miała być mroczna, brutalna, z dużą dozą tytułowego zepsucia i z bohaterami, którym do świętości daleko. W rzeczywistości książka była bardzo chaotyczna - główny bohater trafił do nieznanego sobie świata i nie wiedział co się wokół niego dzieje - podobnie jak czytelnik, który musiał się z tym chaosem męczyć przez prawie czterysta stron; w dodatku miejscami pisana tak paskudnym współczesny
  • yiliyane
   Mało znane książki, które warto przeczytać
   Uczeń nekromanty E. Raj. Książka, która ma zaledwie 34 oceny na lubimyczytać.pl, a jest naprawdę świetna. Byłam zdziwiona jak dobra może być polska fantastyka - z rozbudowanym i ciekawym światem przedstawionym, a do tego z głównymi bohaterami, których nijak nie da się do protagonistów zaliczyć - a to w moich oczach duży plus, bo już rzygam dzielnymi rycerzami i pięknymi księżniczkami. Jeśli lubicie mroczne klimaty, to zdecydowanie polecam.
  • yiliyane
   Ulubiona lektura szkolna ?
   Fiodor Dostojewski - Zbrodnia i kara Adam Mickiewicz - Dziady cz. II, Dziady cz. IV Eliza Orzeszkowa - Gloria victis Henryk Sienkiewicz - Krzyżacy
  • yiliyane
   Seriale
   Najlepszym serialem, jaki oglądałam, jest Czarnobyl, mam jednak też ogromny sentyment do Przygód Merlina, mimo że zdecydowanie nie jest to światowy poziom, a efekty specjalne są koszmarnie niedorobione.