ernie1979

dieta

13 postów w tym temacie

Witam!

Mam 37 lat

177 cm wzrostu

waże... 90 kg

mam kartę multisport plus

mieszkam we Wrocławiu

Chcę zrzucić te 10 kg

JAK?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może skorzystaj z karty multisport plus? Plus pisz jakoś składniej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz...głównie to wszystko zależy od tego jak się żywisz. Żeby zrzucić zbędne kilogramy musisz przyjmować mniej kalorii niż Twoje dzienne zapotrzebowanie plus do tego wyliczyć sobie makro (tłuszcze, węglowodany, białko) aby redukcja była skupiona na utracie tkanki tłuszczowej przy jak najmniejszej utracie masy mięśniowej. Sprawdź czy na Twojej siłowni jest waga, która mierzy poziom tkanki tłuszczowej, dzięki czemu mógłbyś monitorować swoje postępy. 

Siłownia oczywiście pomoże Ci bardzo w wymodelowaniu sylwetki, ale to dieta jest kluczem do sukcesu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zbliansuj odpowiednio swoja diete, dużo warzyw, gotowania na parze czy pieczenia. Frytki to nie żadne na oleju tylko upieczone i to najlepiej z innych warzyw niż zmieniaki. Na początku nie jest łatwo się przestawić ale jeśli dobrze dobbierzesz przyprawy i oragniesz przyrządzanie posilkow to dasz rade. U mnie dominuje akurat gotowanie na parze, wrzucam wszystko do multicookera redmonda i w tym samym czasie robi się zarówno mięsko jak i warzywa. W sam raz na posiłek po codziennej dawce basenu (nienawidzę siłowni czy biegania).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chodzi o odżywianie się to ja uważam, że pomiędzy wszystkim powinien być balans. Na co dzień przygotowuję posiłki na parze dla siebie i dla swojej rodziny, jednak od czasu do czasu, po pracy lubię sobie wstąpić na wspólnego kebaba ze znajomymi. Nie uważam, że jest to niezdrowe... wystarczy pomyśleć i zastąpić bułkę kaszą, wybrać restaurację gdzie sałaty są świeże, a sosy robią sami (ja np. po drodze mam zawsze sevi kebab, który uważam za całkiem, całkiem :)), a mięso nie ocieka tłuszczem 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak? Może więcej ruchu, odstawienie słodyczy i unikanie kalorycznych posiłków? Silna wola i wiara w siebie to połowa sukcesu. W odchudzaniu odpowiednia dieta to podstawa. :) Jeśli mówimy o zrzucaniu wagi to polecam trening cardio np. bieganie. :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie należy się katować,wystarczy jeśli będziemy zważali na to co,ile i kiedy jemy.Wiadomo, że wszelakie kluchy tuczą, jak i tłuste mięsiwa,słodycze,białe pieczywo,mączne potrawy.Dobrze jest od czasu do czasu przeprowadzić takie oczyszczanie organizmu,to nic nie kosztuje,a naprawdę pomaga ,no może tyle tylko kosztuje co kupi się do odpowiedniego jedzenia. :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co te dziewczyny z tymi tabletkami, w TV między filmem reklamy to same suplementy... większość na odchudzanie...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też by mi się przydalo trochę schudnąć :(, nie chcę się faszerować tabletkami, tylko szukam czegoś bardziej naturalnego co by pomogło w spalaniu bo wiadomo że bez ćwiczeń i diety to będzie ciężko

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli nie chce Ci się "dietować" męczyć itd to polecam spalacz tłuszczu tylko one niestety nie są zdrowe.. trzeba mieć dobre ciśnienie i zdrowe serducho jeśli spełniasz te kryteria polecam spalacz  "caniball inferno"(kupisz go w sklepie z odzywkami) daje mega kopa na siłowni i są efekty tylko trzeba dawkować z głową . 
pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podstawa jest odpowiednio zbilansowana dieta. Pamietaj jednak by nie zrobic tego bledu co ja mianowicie przejscie na nowa diete z dnia na dzien. Moj organizm nie byl w stanie sobie z tym poradzic i dostalam zatwardzenia i zaparc, co prawda pomogl mi dicopeg 10g ale co sie umeczylam wczesniej to moje :D  No i wiadomo do diety dorzuc cwiczenia na spalanie tkanki i pij duzo wody

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz