mazi07

Alkomat

34 postów w tym temacie

Właśnie widziałam, że alkohit ma teraz 6 lat gwarancji na swoje alkomaty, tak jakby ktoś pytał ;)

To o czymś świadczy prawda ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 30.01.2017 at 11:46, bacardo napisał:

no to wychodzi, że:

Alkomat Sentech AL9000

Ten jest jeszcze znośny jeżeli na prawdę potrzebny jest taki sprzęt, bo ten drugi to już jak dla policji :D

8 godzin temu, Dochna napisał:

Właśnie widziałam, że alkohit ma teraz 6 lat gwarancji na swoje alkomaty, tak jakby ktoś pytał ;)

To o czymś świadczy prawda ;)

Marka marce nie równa, zawsze trzeba brać sprawdzony sprzęt żeby dwa razy nie płacić

O 30.01.2017 at 11:46, bacardo napisał:

oczywiście, że są. to jedyna chyba sieć sklepów militarnych, ktora jest w dużych galeriach handlowych, na pewno widziałaś. ale wiadomo, nie sklep a produkt się liczy.

Pewnie, że tak, ale dobre sklepy z renomą na rynku mają też dobre produkty i nie sprzedają bubli albo niedobitek serii 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do alkohitów to jakiś czas temu się chwalili na fejsie ze wygrali ranking alkomatów w Motorze.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No nie wszystkie ;) Chociaż wszystkie są niezłe. w Motorze wygrał x60, porównywali go z policyjnym i wyniki były niemal identyczne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko zależy od tego jaki model, model x50 ma zalecana kalibrację co 6-12 miesięcy lub przed wykonaniem 3500 pomiarów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To dużo. Kilka alkomatów na których opis zwróciłem uwagę miały kalibrację co 500 pomiarów lub 12 miesięcy

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 24.04.2017 at 19:31, Miralbel napisał:

To dużo. Kilka alkomatów na których opis zwróciłem uwagę miały kalibrację co 500 pomiarów lub 12 miesięcy

to jaki jst koszt mniej więcej  takiej kalibracji?

O 20.03.2017 at 15:47, barba napisał:

Wszystko zależy od tego jaki model, model x50 ma zalecana kalibrację co 6-12 miesięcy lub przed wykonaniem 3500 pomiarów.

to dobrze. im częściej tym lepiej i pewniej chyba, co nie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz