Antylogika

Portugalia w tydzień. Ceny!

Recommended Posts

Witam po przerwie! :D

W związku z tym, że chcę wybrać się do Portugalii mam kilka pytań do osób, które zwiedzają Europę.

Szczególnie chciałabym wiedzieć jak wygląda kwestia cen taxi w Paryżu i Brukseli. Interesują mnie też ceny jedzenia, papierosów...

Pytam na forum bo nie chcę czytać bzdur w internecie tylko poczekam na informacje od kogoś kto ma o tym jakieś pojęcie.

Czekam na odpowiedzi i z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• Magiczne Miejsca
      By Magiczne Miejsca
      Cześć! Zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszego materiału, relacji wideo z pobytu na Zamku w Będzinie. Jest to wspaniałe miejsce i żaden miłośnik zamków (i nie tylko) na pewno nie będzie zawiedziony przyjeżdżając tam

• asia-joanna
      By asia-joanna
      Macie jakiś pomysł na ciekawe spędzenie weekendu? Polecicie miejsca w Warszawie, które można odwiedzić? Łazienki, Zamek i tego typu mainstreamowe atrakcje odpadają, bo już widziałam
    • PawelKali
      By PawelKali
      Mam problem w Lipcu będę przez 5 dni w Kołobrzegu i okolicach. Tylko nie mam pojęcia gdzie się wybrać na imprezę? Zrobić coś szalonego? Czy dzieję się coś w ty Kołobrzegu czy to typowe miasto dla emerytów w sanatoriach. Czekam na jakieś propozycje, jak miło spędzić czas  
    • babyroseari
      By babyroseari
      Zapisałam się na wycieczkę ze szkoły do Szkocji, ale problem jest taki, że nie będę na niej nikogo znała..zrobiłam to na żywioł, myśląc sobie, że nie powinnam przejmować się ludźmi, bo po prostu zwiedzę fajny kraj, ale im bliżej tej wycieczki, w tym większym stresie jestem. Co prawda jadą dwie dziewczyny, z którymi chodzę na niemiecki, ale to jest raz w tygodniu więc nie rozmawiamy za bardzo  A Mamy mieszkać w domkach, mamy się dobierać po 3 osoby no i własnie one już chyba to między sobą poustalalły, a ja będę się tak na siłę dopychać.. jestem nieśmiała i zamiast cieszyć się tą wycieczką, to teraz się stresuję..
  • Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  mw2

Dawaj koty do wyprzytulania! ♥
      · 12 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tu jakaś cywilizacja? 
      · 8 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 3 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 14 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 2 replies
  • Popular Now

• Asamix
      4