Jump to content

POMOCY! Co z tą pracą?

Misterial

Recommended Posts

Jakie macie pomysły na motywację pracowników?  Co Was motywuje najbardziej? Jakieś benefity, wypłata, atmosfera? Jestem ciekawy Waszej opinii ;)

//Temat poważnie łamie punkt w regulaminie, a sam regulamin wręcz nakazuje mi co mam robić. Radzę założyć, nowy temat z odpowiednią nazwą. ~Borowy.

5. Nazwy pisanych przez nas tematów powinny w dokładny sposób odzwierciedlać treść postu. Należy pamiętać, że poprawne nazywanie tematów ułatwia innym użytkownikom poruszanie się na forum i w pewnym stopniu zapobiega dublowaniu się tematów.
Nazywanie tematów w sposób niesprecyzowany, np. „Mam problem”,” Pomóżcie”, „Pytanko” jest niedozwolone. Podobne tematy będą przenoszone przez Moderatorów do śmietnika.

Wypłata, zespół, same zadania, wyjazdy służbowe, wyjazdy i wyjścia integracyjne, szkolenia i inne możliwości rozwoju, premie, dodatki, wspólne gotowanie w trakcie dnia.

• Kerosine locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• michaelowax3
      By michaelowax3
      Korzystacie z życia w pełni? (cokolwiek to nie oznacza bo chyba sami filozofowie nie wiedzą :P) czy żyjecie "z dnia na dzień"? A gdy widzicie osobę dajmy na to bez nóg, rąk, wzroku itd. Myślicie wtedy jak bardzo nie doceniacie tego co macie i nagle robicie coś czego nie robiliście dotychczas aby na moment poczuć, że żyjecie? Czy motywują Was osoby które "mają gorzej" ale z pewnością umieją cieszyć się każdym dniem a przy tym nawet być inspiracją dla innych? 
      Osobiście podziwiam ludzi którzy potrafią po prostu żyć szczęśliwie, wiedzą czego chcą od życia i do tego dążą. Tacy którzy wyciągają lekcje z tego co ich spotyka a nie załamują się i zganiają wszytko na zło świata. Ciężko dziwić się komuś kto nie ma rąk czy nóg aby tryskał energią ale jednak jest to spotykane i wcale nie tak rzadko. Tacy ludzie dla mnie samej są w pewnym sensie motywacją ale nie myślę w kategoriach tego czy ktoś ma gorzej a ktoś lepiej. Każdy ma swoją historię i pisze jej rozdziały dzień po dniu. 
      Jakbyście mieli wyobrazić sobie sytuację (odpukać!) że mielibyście stracić kończyny, wzrok czy cokolwiek podobnego - chcielibyście żyć dalej? Jakbyście sobie z tym poradzili? Mielibyście na kogo liczyć i potrzebowali wsparcia? 
    • Anonimowa jestem
      By Anonimowa jestem
      Cześć,   jestem nowa .   Mam  pytanie czyli jak traktować praktykanta. Jestem już  drugi rok na praktykach i mam 16 lat.   Dwie panie, traktują mnie jak śmiecia, psa i wszystko to najgorsze, czyli "czemu to wolno robisz, czemu tego nie zrobiłaś, musisz się starać" itp. Już kolejny raz się popłakałam na tych praktykach,  szefa mam wrednego . Powiem jeszcze, że w drugiej klasie uczeń powinien uczyć się zawodu a nie sprzątać po każdym lub iść po żarcie  czy coś. Jak  jest inny,  starszy  praktykant  to jemu aż słodzą a ja ta najgorsza. Ostatnio był mój szef, powiedział że MAJĄ MNIE BRAĆ DO TOWARU I DO FAKTUR,  bym zaczęła  się uczyć, jedyny jest tam taki Pan, który jest dla mnie bardzo miły i zawsze mnie chwali ale że ma wolne to jest mi ciężko.   Proszę, powiedzcie mi co mam robić w tej sytuacji! Gdybym poszła do szefa to bym jeszcze opierdziel dostała
    • smutnyziomek
      By smutnyziomek
      Mam pewien problem. Mam 18 lat i jestem 6 mięsięcy ze swoją dziewczyną, wiem że to niewiele ale zawsze szukałem dziewczyny która żywiłaby do mnie ogromną miłość i którą mógłbym też kochać całym sercem i oddać się jak Romeo Julii. Od pewnego czasu mam podejrzenie że moja dziewczyna może lecieć na pieniądze "moje" a raczej moich rodziców. Poznaliśmy się w liceum do którego razem chodzimy, ona wcześniej chodziła z bardzo bogatymi chłopakami i z jednym celebrytą. Jak kiedyś dostałem pieniądze na swoje urodziny to od razu pytała się na jaką randke z nią wydam te pieniądze i ogólnie strasznie próbuje ingerować w to jak wydaje swoje pieniądze, jest zazdrosna o inne osoby że mają lepszy telefon niż ona, ostatnio chciałem sobie kupić markową kurtkę a ona na to zareagowała w stylu "nie musisz mieć markowej kurtki" bo ona też takiej nie ma i mam wrażenie że zazdrości a zawsze dokładałem wszelkich starań żeby sie nie czuła gorsza niż nikt. Ostatnio dostałem od rodziców na 18 samochód i aż oniemiałem a ona była obok i tak jakoś byłą zmieszana i nawet sie nie uśmiechała   Boli ją fakt że po rozstaniu się jej ojca z jej matką ona wydaje pieniądze na swojego konkubenta a nie na nią. Ogólnie zawsze była mało zainteresowana tym co mówię i przeważnie mówiła o sobie a ja wtedy słuchałem co miała do powiedzenia bo ją bardzo kocham. Wiem o niej wszystko... dosłownie bo bardzo dużo o sobie mówi. W każdym razie wracając do tematu proszę o pomoc bo nie wiem czy to jej "uczucie" nie jest fałszywe
      Mogę jeszcze dodać że często mówi mi kocham Cię ale ja tego za bardzo nie widze... oraz to że jej koleżanki były strasznymi k... na pieniądze i kradły w sklepach i ruch... sie po klubach i dlatego próbowałem wyciągnąć ją z tej toksycznej doliny i pomóc jej w znalezieniu prawdziwych znajomych, często mi jest jej bardzo szkoda przez to i chce żeby myślała tylko o pozytywach

• AdorableMe
      By AdorableMe
      Witam, mam 17 lat i chodzę do klasy drugiej liceum. W gimnazjum zawsze pałałam ogromną miłością do biologii i oczywiste było dla mnie, że pójdę w szkole średniej na bio-chem. Nie interesowało mnie, co będę po tym robić. Po prostu poszłam za głosem serca. W te wakacje jednak coś mnie poruszyło i zaczęłam wybiegać myślami w daleką przyszłość. Wyobraziłam sobie siebie w roli lekarza i aż mną wzdrygnęło. Na sam widok krwi robi mi się słabo, a co dopiero mówić o decydowaniu o ludzkim życiu lub zdrowiu... Wskoczyłam więc szybko do internetu i zaczęłam się rozglądać za innymi zawodami możliwymi do zdobycia po moim kierunku i wtedy zdałam sobie sprawę, że żaden z nich nie był tak naprawdę dla mnie. W drugiej klasie przeniosłam się więc na mat-geo.
      Kim chcę zostać w przyszłości, wciąż jednak nie wiem. Jestem słabo rozeznana w zawodach, nie wiem jak teoria z internetu ma się w praktyce. Wiem, że nie podejmiecie za mnie decyzji, ale może byście mnie choć jakoś nakierunkowali, podpowiedzieli co się bardziej opłaca, na co zwrócić uwagę... Może znacie jakieś fajne zawody nad którymi mogłabym się zastanowić...
      Mam wiele zainteresowań: rysuję, śpiewam, gram na instrumentach, tworzę teledyski, piszę wiersze i opowiadania. Nie mam problemu z występowaniem publicznym - potrafię zapanować nad stresem. Jestem osobą bardzo opanowaną, mówię niewiele i wolę pracować w pojedynkę (choć praca w dobrej ekipie również nie jest przeszkodą). Moją mocną stroną są przede wszystkim języki obce - potrafię się ich bardzo szybko uczyć. Z przedmiotów, które lubię, jest także polski i matematyka, aczkolwiek z innych wcale nie idzie mi gorzej. Mam wysokie ambicje i w sprawach ważnych zawsze daje z siebie wszystko. Niestety jestem jednak dość niezorganizowana i nie mam podejścia do dzieci. Mam także skłonności do perfekcjonizmu.
      Serce mówi mi "idź na filologię" albo "zostań artystką - będziesz malować obrazy". Rozum jednak stanowczo zaprzecza i mówi "po co ci filologia? Możesz uczyć się języków sama. A artystką to ty sobie możesz być, ale przy frytkownicy w McDonaldzie. Informatyka to jest zawód przyszłości!".
      To mnie przytłacza. Znając konkretny cel, mogłabym skupić się na dążeniu do jego realizacji, a tak, nie wiem nawet czy to co robię ma jakikolwiek sens. Chciałabym mieć w końcu do czego dążyć... Jakieś rady?
    • Alexandraa
      By Alexandraa
      Pomóżcie mi ze znaczeniem drogi krzyżowej, muszę to mieć na jutro, nigdzie nie mogę tego znaleźć.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• kasia_demańska
      Na sałatkę grecką 
    • kasia_demańska
      To ja dzisiaj   Ale na szczęście...
    • acoo123
      @kasia_demańska @Gloria
    • acoo123
      Nie bo nieważne jak mocny jesteś zniszczy Cię to psychicznie. Dlatego nie można mówić na prawo i lewo swoich trosk zmartwień problemów (poważnych) osobom niesprawdzonym czyli nie zaufanym. Tylko tym zaufanym. Jak nie masz takiej to z czasem przyjdzie tylko musisz mieć oczy otwarte bo może to być osoba która z pozoru na 1 rzut oka CI się nie spodoba a to może być jedyna osoba która będzie w stanie Ci pomóc duchowo czy dobrym słowem. Odcięcie się emocjonalne od ludzi nie ma żadnego znaczenia w kontekście marzeń. No chyba że chodzi Ci o rangę w korpo i pod kimś kopiesz dołki no to jednak nie możesz mieć tak emocji. Znaczy możesz ale to nie robot dla ciebie w takim razie. Ale tak jak koleżanka napisała wyżej o jakie marzenia niematerialne Ci chodzi. Bo jeśli o założenie rodziny posiadanie przyjaciela czy coś w tym stylu w trybie on daje Ci całego siebie a ty go trzymasz bo chcesz tzn popularnie "związek z rozsądku" albo "znajomość" bo przynosi korzyści. To z góry mówię zrób przysługę dla tej osoby i po prostu zerwij kontakt. Zaufanie w życiu to jak powietrze woda słońce i noc. Wszystkiego tego potrzebujesz. A jak chcesz iść tą drogą to z czasem zrozumiesz dlaczego to była zła decyzja 
    • acoo123
      Jedno miałbym. Czy by mnie wzięli na wyprawę a potem odwieźli bo na piechotę trochę daleko mimo wszystko 
  • Recent Status Updates

• Anarchist

Anarchist

Och, te remonty w mieście, nie widać końca :C 
      · 2 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

Więcej czasu potrzebne od zaraz! :/
      · 2 replies
    • NYC

NYC  »  Martusiaaaaaa92

Odpisałam;)
      · 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Z okazji dzisiejszego święta - ku przypomnieniu, że pokochanie drugiego człowieka [przynajmniej tym zdrowym rodzajem miłości] jest niemożliwe bez uprzedniego przynajmniej zaakceptowania i uszanowania samego siebie, a każdy z nas już na starcie jest kompletną całością, nie zaś czyjąkolwiek połówką 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Dziś tak bardziej...
      Zimowo. O.
      · 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      acoo123
      acoo123
      2
    2. 2