Jump to content

Miętki problem

PongPing

Recommended Posts

Moim problem jest brak erekcji ale to tylko czubek góry lodowej. Każdy mój seks był z inną kobietą a było tego sporo i teraz gdy znalazłem (przynajmniej tak mi się wydaje) tą jedyną nie staje mi. Według mnie nie jest to problem ze stresem itp. Gdy widzę nagą kobietę przez mój mózg przechodzą myśli : znowu to samo, każda pochwa jest taka sama, nic w tym seksie nie ma ciekawego itd. Jestem pierwszym facetem którego znudził seks a średnio uśmiecha mi się branie czegoś viagro podobnego w wieku 24 lat. I tu moje pytanie. Miał ktoś z was może podobną sytuację? Jakiekolwiek sposoby na podniecenie się. Tak wiem, może to się wydawać śmieszne ale na dłuższą metę jest to tragiczne. Jeśli nic nie wymyślimy to najprawdopodobniej czeka mnie wycieczka do lekarza...

Na Twoim miejscu nie pytałabym o takie rzeczy na forum młodzieżowym, a raczej udała się do tego "eksperta". Seksuolog albo psycholog, bo problem nie leży po stronie sprzętu.

Godzinę temu, PongPing napisał:

znowu to samo, każda pochwa jest taka sama

Godzinę temu, PongPing napisał:

Jestem pierwszym facetem którego znudził seks

Może problem leży w Twojej orientacji i do podniecenia się potrzebujesz innych, niż sam widok pochwy, bodźców? Dłuższa gra wstępna, bielizna, a może zamiast kobiet mężczyźni?

No nie mam innego wyjście i przejdę się do psychologa. Co do orientacji to nie do końca się zgodzę bo jedyne co mogę zrobić z innym facetem to iść na piwo jak pomyśle o innych rzeczach to dostaję mdłości więc raczej nagła zmiana na homoseksualizm nie wchodzi w grę. 

• 2 years later...

No właśnie niekoniecznie leży po stronie psychiki. Moj facet ma taki problem i nie wiem juz co robić, szczególnie, ze on wcale nie chce ze mna o tym rozmawiać. Po prostu wypiera sie, że ma taki problem. A to, ze ma jest ewidentne. Nie uprawiamy seksu praktycznie od 2 miesiecy. Nie ma stresu w pracy,  nie chodzi tutaj również o mnie bo nie zapuściłam się, wygladam tak samo jak wcześniej. Poza tym na wszystkich sferach sie nam udaje, jesteśmy super związkiem, tylko ten seks.... Ktory na początku związku potrafiliśmy uprawiać po kilka razy dziennie. 

• 5 weeks later...

A robił sobie badania hormonalne? Może byś go na te badania namówiła? Bo w niektórych przypadkach jest to spowodowane hormonami. Poza tym czy próbował środków na erekcję? Dodam, ze nie pisze tutaj od razu o sildenafilu ale o tych bez recepty.

Na początek warto będzie przebadać sobie prolaktynę, testosteron, zrobić sobie ogólne badania krwi. Co do środków to również można byłoby mu coś takigo podsunąć.Na przykład cum on albo penis complete (nie polecam natomiast olimpu, bo dużo się reklamuje ale jest kiepski jeśli chodzi o skład). Nie sądziłem nigdy, że będę zmuszony z czegoś takiego skorzystać, ale przyszedł czas kiedy musiałem sięgnąć po takie tabletki i mi osobiście pomogły.

Porozmawiałam z nim o tym i idziemy za kilka dni na badania. Może coś wyjdzie. Jeśli chodzi o tabletki to również powiedziałam ale zdenerwował się, ze nie będzie szedł do lekarza. 

Czy ktoś mu każe iść do lekarza? Nikt go do tego nie zmusza, bo tabletki można kupić bez recepty.Akurat cum on są do kupienia w sieci w wielu sklepach. Tabletki są dopuszczone przez krajowy rejestr farmaceutyczny, tak więc nie ma się co tutaj obawiać o ich skład. Już po kilku tabletkach powinna być różnica (o ile nie jest to spowodowane hormonami).

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• yiliyane
    • Zielona.
    • Kerosine
  • Najnowsze posty

• yiliyane
      Odpowiedziałam w pierwszym   Wyznaczam teraz @Vertigos i @Anarchist, a tematy to:  
    • yiliyane
      Już dawno nie byłam u lekarza państwowego. Nie chodzę za często do lekarzy, ale jak już idę, to raczej prywatnie. Prędzej człowiek umrze niż doczeka się wizyty na NFZ. Pół roku czekania na wizytę u lekarza rodzinnego, potem co najmniej półtora roku na wizytę u specjalisty. NFZ "opłaca się" tylko przy bardzo drogim leczeniu i takim, które może być odwleczone w czasie. Jeżeli jest pilna potrzeba wizyty u lekarza, zrobienia badań i postawienia diagnozy, to w naszym pięknym kraju takie są realia, że się człowiek tej wizyty państwowo nie doczeka. Powinien być państwowy, plus oczywiście możliwość otwarcia i prowadzenia prywatnych klinik i gabinetów. Całkowicie płatna służba zdrowia prowadziłaby do tego co jest w Stanach - że za byle wizytę z katarem dostajesz rachunek na tysiąc dolarów, w efekcie czego na leczenie stać tylko najbogatszych. Nie. Jak już wspomniałam, całkowicie wolny rynek w przypadku służby zdrowia spowodowałby, że większość ludzi de facto straciłaby możliwość leczenia się, bo nie byłoby ich na to stać. Teraz za wizytę u specjalisty płacisz, powiedzmy, 200 zł. To i tak dużo i wiele osób na to nie stać. Ale wyobraźmy sobie byle wizytę za 2 tysiące. Nie chcielibyśmy takiej sytuacji.
    • Kerosine
      @Gloria i @yiliyane, zapraszam  
    • yiliyane
      Nie. Nie mam takiej potrzeby. Stosuję filtry tylko na intensywne letnie słońce, a i też nie zawsze. Słońce rzadko mnie parzy. Ratują mnie włoskie geny Nie. Właściwie tylko na początku lata, kiedy skóra jest jeszcze zupełnie nieopalona po zimie, muszę uważać. W ten sposób trochę mnie przypiekło w czerwcu, kiedy byłam w termach (w Polsce) na świeżym powietrzu. Z kolei jak byłam teraz we wrześniu na Teneryfie, to w ogóle się nie smarowałam i nic mi nie było - bo skóra już się przyzwyczaiła do słońca. Opalanie się nie jest niczym złym, o ile robi się to z umiarem. Spiekanie się na raka, leżąc od rana do wieczora plackiem na plaży to zdecydowanie zły pomysł. Podobnie jak chodzenie na solarium. Ale lekka, naturalna opalenizna, która tworzy się latem, nie jest niezdrowa. Zupełnie nie wystawiając skóry na światło słoneczne blokuje się dopływ witamy D3. Kiedyś więcej się smarowałam kremami z filtrem i unikałam słońca i efektem było stężenie witaminy D3 na poziomie 7 ng/ml (gdzie norma to 31-50 ng/ml, a mój wynik uznawany jest za ciężki niedobór). Więc, jak we wszystkim, trzeba umieć znaleźć złoty środek. Może nie nazwałabym tego obawą, ale nie przepadam za efektami długiego siedzenia przed urządzeniami elektronicznymi. Najczęściej skutkuje to u mnie bólem głowy, silniejszym niż zazwyczaj.
    • yiliyane
      Nie mogłabym oddawać krwi, nawet gdybym bardzo chciała. Ze względu na problemy zdrowotne moja krew nie zostałaby przyjęta. Poza tym nie sądzę, żeby mój organizm zniósłby taki ubytek krwi. Przy krwiodawstwie pobiera się aż 450 ml krwi, co trwa 5-8 minut. Do morfologii pobiera się podobno do 5 ml krwi, a mnie już zdarzyło się raz zemdleć (spadek cukru najprawdopodobniej, spowodowany utratą krwi i byciem wiele godzin na czczo), wielokrotnie też robiło mi się słabo lub też mdliło mnie, ale poza tym obyło się bez większych konsekwencji. Tak więc w moim przypadku bycie dawcą krwi odpada.
  • Recent Status Updates

• Anarchist

Anarchist

Och, te remonty w mieście, nie widać końca :C 
      · 2 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

Więcej czasu potrzebne od zaraz! :/
      · 2 replies
    • NYC

NYC  »  Martusiaaaaaa92

Odpisałam;)
      · 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Z okazji dzisiejszego święta - ku przypomnieniu, że pokochanie drugiego człowieka [przynajmniej tym zdrowym rodzajem miłości] jest niemożliwe bez uprzedniego przynajmniej zaakceptowania i uszanowania samego siebie, a każdy z nas już na starcie jest kompletną całością, nie zaś czyjąkolwiek połówką 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Dziś tak bardziej...
      Zimowo. O.
      · 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Anarchist
      Anarchist
      2
    2. 2