damianiik

Partnerka lub żona jako Pani domu

27 postów w tym temacie

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Borowy
    • Raffael95
    • nulla
    • Wrażliwy smutas
  • Ostatnie aktualizacje statusu

• Anarchist
      O czym teraz myślisz?
      Po intensywnej nauce i zaliczeniu dzisiejszego egzaminu i tak musisz się martwić, bo pojutrze czeka egzamin combo.
    • Borowy
      Chciałbym aby się spełniło moje największe marzenie
      Załóż kanał na YT, jeśli jesteś w tym dobry, to jest dość duża szansa, że, zostaniesz zauważony i może coś z tego wyjdzie.
    • Borowy
      Trudny Charakter
        No ja osobiście bym podziękował..  
    • Wrażliwy smutas
      Trudny Charakter
      Witam wszystkich użytkowników tego forum. Z góry uprzedzam że nie mam na celu wychwalania sie. Tylko mam problem. Mianowicie jestem zwykłym 19 latkiem ktory w październiku rozpoczyna studia. Chodzi o to że nigdy nie miałem prawdziwego przyjaciela. Wszstko przez moje takie dwie zjechane cechy charakteru mianowicie wrażliwość i empatia. Tak w skrócie. Jestem bardzo opiekuńczy nie przechodze obojętnie wobec ludziej krzywdy zawsze wysłuchuje uważnie czyiś problemów oraz je przeżwywam razem z tą osobą. Ciesze sie szczęściem drugiej osoby szybciej sie zakochuje przywiązuje i wgl nie mam żadnego problemu z okazywaniem uczuć. Jeżeli lubie przyjaciela i jest dla mnie ważny do nie widze problemu by mówić mu o tym otwarcie. Jeżeli chce zrobić głupotę to wybić mu to z głowy. Martwić sie o niego tęsknić jak sie niewidzimy dłuszy czas. Przyulić w gorszy dzień. Na przywitanie i porzegnanie. Problem jest w tym że ludzie to wykorzystują. Jak jestem im potrzebny to walą drzwiami i oknami a jak ja chce wsparcia to nagle wszystkim telefony wysiadają. Mam 2 zanjomych ale mnie wgl nie rozumieją. A trzymam z nimi bo samotność jest gorsza niż udręka. Chciałbym poznać kogoś nowego ale nie wiem co zagadać na początek? Jestem dojrzały jak na swój wiek i inteligentny. Ponadto jestem stały w uczuciach i jak przyjaźń to do końca życia. Miłość tak samo. Seks tylko z miłości. Wgl jestem pusty emocjonalnie. I dokucza mi samotność. Przez to jestem sumtny. Czy panie były by w stanie być z takim facetem? Czy panowie byli by w stanie zaprzyjaźnić sie z taką "ciepłą kluchą"?
    • duce
      Mundial 2018 w Rosji - temat zbiorczy
      Grupa G
      Tunezja - Anglia 1:2
  • Aktywni użytkownicy

1. 1
      Shady-Lane90
      Shady-Lane90
      7
    2. 2
      Nineku
      Nineku