Jump to content

Dziewczyna plus dyskoteki


Kamisko456

Recommended Posts

Posted

Jestem z dziewczyną od 9 miesięcy, jestem strasznie zaangażowany w ten związek.. Wszystko super.. Kłótnie jak kłótnie, zawsze są i będą.. Ale największym problemem dla mnie ie jest to, że.. 

Moja dziewczyna ciągle zaczyna temat dyskoteki.. Ciągle chce abym z nią poszedł, a jak nie z nią to pójdzie z koleżankami.. Byłem z nią raz, owszem było fajnie ale to nie jest miejsce dla mnie, ja wolę skupić się na szkole, oraz pracy aby cokolwiek jej dać.. Nie potrafi uszanować mojego zdania względem dyskotek.. Odnoszę czasem wrażenie, że zabawa jest dla niej ważniejsza... Ja mam 19 lat, ona 18.. Może i jestem jeszcze nie dojrzałym gowniarzem ale myślę na poważnie na temat tego związku.. 

Nie chce iść na dyskotekę, bo to nie jest miejsce dla mnie, nie moja muzyka, full pijanych, napalonych chłopaków patrzących na moją dziewczynę, podbijajacych do niej.. Nie nie.. Jestem osobą w miarę zazdrosna.. I nie pozwolę jej iść, postawiłem jej nawet ultimatum, albo ja albo dyskoteki... Wzięła to za żart... Co mam zrobić w takiej sytuacji..? 

 

Druga kwestia... 

Ona pisze z takim chłopakiem.. Codziennie, zaczęła olewac moje wiadomości, odpisywać później a do niego pisze na bieżąco.. Czuję się o to zazdrosny, ostatnio nawet zdjęcie jej nóg dostał... No trochę szacunku do siebie oraz do mnie... 

Moglibyście mi w miarę mądrze doradzić? 

Link to comment
Posted

Miałem coś wpodobe! Też ciągle jakieś wypady ze znajomymi, fejs zawalony "pijanym" zdjęciami w objęciach kolegów, potem doszły kłamstwa, kiedy się nie zgadzałem na takie wypady. A koniec końców, wyszło, że mnie zdradzała i rzuciła dla tego chłopaka.
A tak całkiem na poważnie, dałeś jej ultimatum (co w związku często jest głupotą) ona poniekąd dokonała wyboru, ale ty nie dotrzymałeś słowa. Więc słabo z tym.

Druga kwestia....

Ma po prostu znajomego, a wysyłanie zdjęcia nóg to niewysyłanie zdjęcia cycków (o ile koleś nie ma fetyszu nóg i mu nie robi różnicy).

Gadaj z nią o tym dużo. Jeśli nie przemówisz do niej, to ja bym się pożegnał. Nie ma co trwać w związku, który wkurza.

Link to comment
Posted

Może słabo trochę, że wyskoczyłeś z ultimatum. Ale wierzę, że przed tym próbowałeś z nią poważnie porozmawiać i powiedzieć, co Cię boli i przeszkadza. Według mnie po prostu do siebie nie pasujecie, Ty chcesz czego innego, a ona czego innego. 

Też nie lubię spędów takich jak dyskoteki i nie wyobrażam sobie chodzić tam z przymusu, tak samo pewnie Ty. Ale jednocześnie Twoja dziewczyna dobrze się tam czuje i też nie chce z tego rezygnować. Może jakiś kompromis? Zamiast dyskoteki, pójście razem na imprezę do znajomych, gdzie będą sami swoi? I też się pobawić, wypić. 

Dodam, że dla mnie panna byłaby już spalona. Czasem w związku przychodzi czas na kryzys, chyba mało który związek to omija, ale jeśli druga osoba zaczyna flirtować z kimś innym i co lepsze, wysyłać mu zdjęcia swoich części ciała, to to jest świństwo i przepraszam, ale kurestwo. Nogi i stopy to może nie tyłek, ale też kojarzą się erotycznie, szczególnie jak się je kokieteryjnie ułoży. Zresztą moment, takich zdjęć po prostu nie wysyła się kolegom, jeśli jest się w związku, o czym my w ogóle mówimy. Ja w tym momencie zakończyłabym związek, nie znoszę nielojalności i braku szacunku do mnie, bo tak odebrałabym takie zachowanie. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • Olcia15273
   Zastanawiam się na ile lat brzmi mój głos dlatego proszę o pomoc. 7 sie, 19.50​.aac
  • yiliyane
   Przytulenie powinieneś zostawić na koniec. Jeżeli znacie się tylko z cześć-cześć, to byłoby trochę dziwne, gdybyś nagle ją przytulił, mogłaby się speszyć i straciłbyś wszystko co osiągnąłeś do tej pory. Skupiłabym się na zaproszeniu jej gdzieś. Próbuj ją upolować jak będzie sama, a jeżeli zawsze porusza się z koleżankami, podejdź do nich, przywitaj się ze wszystkimi i poproś Twoją wybrankę na stronę i wtedy zapytaj ją czy nie chciałaby gdzieś z Tobą wyskoczyć.
  • Kerosine
   ... ciekawe czy żyłam tym życiem już kiedyś. I czy będę żyć jeszcze. Dopóki wreszcie nie dokonam właściwych wyborów...
  • Kerosine
   Założyłeś już taki temat:
  • MightyWozz
   Witam mam 11 lat chodzę do 6 klasy od 1 chodzi do szkoły taka pewna dziewczyna, no tam anime lubi, jest wesoła, no ogólnie bomba. Dałem jej już różę ale teraz mam w planach ją objąć no ale wszystko tkwi w tym że ona cały czas łazi z dwoma koleżankami więc jakby to ująć nie mam jak jej "przytulić" zaprosić na jakieś pogadanko też raczej jest trudno bo albo ona wraca z tymi koleżankami do domu albo... No no poprostu się nie da.. Plis dajcie radę co zrobić w takiej sytuacji bo jeszcze ta klasa i następne dwie to niedługo a później jej raczej nie spotkam. 
 • Recent Status Updates

  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   3
  2. 2
   wolnaczeczenia
   wolnaczeczenia
   2
  3. 3
   Celt
   Celt
   2
  4. 4
   wabbit
   wabbit
   1
  5. 5
   Weronika
   Weronika
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  6 posts
  Celt
  Celt
  4 posts
  Kerosine
  Kerosine
  4 posts
  MightyWozz
  MightyWozz
  3 posts
  Nieprzenikniona
  Nieprzenikniona
  2 posts
  supermati2009
  supermati2009
  1 post
  nadia13_modelowa
  nadia13_modelowa
  1 post
  Kreciolek16
  Kreciolek16
  1 post
  Olcia15273
  Olcia15273
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  24 posts
  Celt
  Celt
  17 posts
  yiliyane
  yiliyane
  16 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  478 posts
  yiliyane
  yiliyane
  438 posts
  wardrum
  wardrum
  163 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up