Jump to content

Cześć!


Kumeqq

Recommended Posts

Posted

Cześć wszystkim! 

Na imię dano mi Maja, drugiego lutego zdmuchnęłam czternaście świeczek na czekoladowym torcie. Aktualnie mieszkam w Opolu. Dokładniej mówiąc w szeregówce razem z rodzicami i o wiele młodszą siostrą. Zwierząt brak. 

Na początku chciałabym zaznaczyć: nie, nie jestem szaloną nastolatką, zbuntowanym kinder metalem, tumblr girl. Nawet nie leniwą miłośniczką jedzenia i seriali. Kim w takim razie? Jestem do bólu normalną uczennicą kochającą rutynę swojego dnia i planowanie wszystkiego, co tylko da się zaplanować. Powoli dochodzę do wniosku, że muszę mieć jakąś szajbę na tym punkcie (mój poranek w dzień roboczy jest rozplanowany w minutach), ale nie przeszkadza mi to. Przynajmniej na razie. Co się z tym wiąże, zazwyczaj jestem bardzo punktualna, a czyjeś spóźnianie się naprawdę mnie denerwuje.

Lubię się uczyć, ale nie lubię szkoły. Tak samo naprawdę lubię czytać, jednak do szału doprowadzają mnie szkolne lektury, przez które w  większości nie jestem w stanie przebrnąć. Z tych powodów po wakacjach w drugiej klasie gimnazjum stawię się z niezbyt szczęśliwą miną. To nie tak, że nie lubię całej szkoły. Jestem absolutnie zachwycona moją klasą, a poziom placówki jest dokładnie taki, jaki chciałam. No, może nawet odrobinę zbyt wysoki. Stąd właśnie bierze się mój wieczny niedobór wolnego czasu.

Jak pewnie większość osób słucham muzyki. Odkąd pamiętam w domu rozbrzmiewały płyty przeróżnych polskich raperów, których teraz sama z chęcią słucham i odkrywam innych wykonawców tego gatunku. Oprócz tego w moich słuchawkach grają zespoły grające rock, punk rock i gatunki sąsiedzkie do wymienionych. Mam tendencje do słuchania ulubionego utworu/płyty non stop i późniejszego nienawidzenia jej.

Zdecydowanie nie jestem sportową osobą. Na lekcjach WFu dostaję załamki słysząc o bieganiu, moja zagrywka kwiczałaby, gdyby tylko mogła, a mój wzrost skutecznie kończy  każde myślenie o koszykówce. Kiedyś, jeszcze w podstawówce (jak miałam wystarczająco wolnego czasu), regularnie chodziłam na siłownię razem z ojcem. Świetna sprawa, chętnie bym to kontynuowała, jednak doba ma niestety zaledwie dwadzieścia cztery godziny (nad czym często ubolewam). Obecnie trenuję strzelectwo sportowe. 

To by chyba było na tyle, przynajmniej jeśli chodzi o pierwsze powitanie. Gdyby ktoś miał nadmiar czasu i chciał zgłębić jakikolwiek z podjętych wyżej tematów lub rozpocząć nowy, proszę bardzo. Będzie mi miło. 

 

Link to comment
Posted

Cześć, witam i ja :smile:

Link to comment
Feral Thing
Posted

Jak na czternaście lat bardzo fajnie piszesz (z pewnością lepiej ode mnie) 

O 31.07.2016 at 14:27, Kumeqq napisał:

doba ma niestety zaledwie dwadzieścia cztery godziny (nad czym często ubolewam)

To znaczy, że wykorzystujesz każdą z tych godzin z jakimś pożytkiem ;)

O 31.07.2016 at 14:27, Kumeqq napisał:

Obecnie trenuję strzelectwo sportowe. 

Dlaczego właśnie strzelectwo? Może zrozumiem mojego brata, który jest dokładnie w twoim wieku i wybrał gimnazjum z klasą strzelecką.

Link to comment
Posted

Cześć. Co lubisz zatem czytać?

Link to comment
Posted

Hej Mam na imię Ewa i jestem tutaj nowa, chciałabym zacząć przygodę z Wami, z miłymi ludźmi ;)

Link to comment
Posted

Hej, pozdrowienia z Trójmiasta

Link to comment
 • 2 weeks later...
Posted

bardzo wylewny post, fajnie ;)Witam i ja ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

  • grzechu98
   @Gloria Ale sam w sobie już jestem alertem, jeśli wszystko zbierzemy do kupy. Jeśli nie widziałem do tej pory np spojrzeń.  Tylko nie mam gdzie poznawać młodszych, gdyż na studia nie chodzę, dzienne i zaoczne. Zauważyłem, że dużo właśnie młodszych dziewczyn mało coś od siebie daje; prowadzi tak rozmowę bym ją prowadził i ciągle dawał. Facet introwertyk ma o wiele gorzej w tych sprawach.
  • Gloria
   Moim zdaniem, mógłbyś troszeczkę popracować nad dowartościowaniem się. Na pewno posiadanie dziewczyny nie może być wyznacznikiem tego, jakim człowiekiem jesteś. Co do samego poznawania kobiet, to trzeba by po prostu udać się w miejsca, gdzie kobiety można spotkać (w zasadzie może być to jakiekolwiek miejsce). Piszesz o rówieśniczkach - być może warto zapoznać się z młodszymi dziewczynami? W końcu one także nie powinny mieć dużego doświadczenia w relacjach damsko-męskich. Często zdarza się, że kobiety szukają starszych od siebie mężczyzn.
  • Gloria
   Słabo się znam, ale jak już mam coś wybierać to może przedział 14 - 17 lat?
  • grzechu98
   Nie wiem jaki sam jestem w skali 1-10. Nigdy nikogo nie pytałem o to, ale jeśli nigdy nie widziałem zaintesowania od drugiej strony, to znaczy że jestem odpadem genetycznym. Warsztów z moich ulubionych dziedzin brak w mojej okolicy. Przeglądam grupy na Facebooku z tym. Oswoilem się wokół kobiet dzięki tej pracy i poprzedniej, gdzie 90% kadry to kobiety w różnym wieku. Dwie tylko moje rówieśniczki. Nie biorę pod uwagę z pracy, bo romansowanie itp w pracy to się źle kończy.  Facet chodzący na prostytutki, pokazuje że nie jest pożądany przez kobiety. A kobiety z tego co widzę, wola tych, co kręci się wokół kobiety. Zresztą skreślamy jest facet, co ma 25 lat i "czystą kartkę" posiada.
  • yiliyane
   I to był błąd. Po pierwsze, skoro ich nie znałeś, nie mogłeś wiedzieć, czy były wolne. Po drugie, jeśli startowałeś do dziewczyn typu supermodelka, samemu będąc przeciętnym... to też nie mogło skończyć się dobrze. Nie zrozum mnie źle, to nie tak, że przeciętny mężczyzna nie może być z piękną kobietą. Tylko musi czymś to nadrobić. A trudno jest to nadrobić, jeśli kompletnie się wcześniej nie znaliście. Bo ona widzi tylko Twoją powierzchnię i wyłącznie na tej podstawie Cię ocenia. Aplikacje randkowe też bazują wyłącznie na wyglądzie. Niczym innym nie można się tam wykazać, więc przeciętni mają znacznie trudniej. I to dotyczy obu płci. Warto to zmienić. Nie po to, by podrywać wszystkie dziewczyny jak leci i a nuż się uda, a by nauczyć się czuć swobodnie w damskim towarzystwie. Gdy się nauczysz, będzie Ci dużo łatwiej poderwać jakąś dziewczynę. Może jakieś warsztaty, kursy, wykłady byłyby dobrym pomysłem? Jako rozwijanie swoich hobby i jako poznawanie nowych ludzi. Czy Twoi znajomi nie spotykają się czasem w szerszym gronie, tj. gronie mieszanym? Może warto byłoby na takie spotkanie pójść. Po to, żeby interakcje z płcią przeciwną były dla Ciebie równie proste jak interakcje z tą samą płcią. Żadna koleżanka z pracy Ci się nie podoba? Mielibyście wspólny punkt zaczepienia. Mógłbyś którąś zaprosić np. na lunch, jeśli macie lunchowe przerwy w pracy. To stereotyp. Chociaż też zależy w jakim środowisku się obracasz. Normalna, zdrowa psychicznie, dojrzała kobieta, szukająca stałego związku będzie chciała wspierającego partnera, który umie słuchać i chce pomagać. Trudno mi to oceniać z medycznego punktu widzenia, ale z punktu widzenia kobiety mężczyzna chodzący na prostytutki jest mało ciekawą partią. Jak rozwiązać ten problem, może by Ci seksuolog doradził. Ja niestety w kwestii medycznej nic Ci nie powiem.
 • Recent Status Updates

  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   4
  2. 2
   wolnaczeczenia
   wolnaczeczenia
   2
  3. 3
   Celt
   Celt
   2
  4. 4
   wabbit
   wabbit
   1
  5. 5
   Weronika
   Weronika
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  6 posts
  Kerosine
  Kerosine
  5 posts
  grzechu98
  grzechu98
  4 posts
  Celt
  Celt
  3 posts
  MightyWozz
  MightyWozz
  2 posts
  Gloria
  Gloria
  2 posts
  Olcia15273
  Olcia15273
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  24 posts
  Celt
  Celt
  17 posts
  yiliyane
  yiliyane
  13 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  480 posts
  yiliyane
  yiliyane
  440 posts
  wardrum
  wardrum
  163 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up