hildegarda

Bielizna - wasze propozycje

Recommended Posts

To ja mam pytanie do wszystkich;).. Mianowicie, czym kierujecie sie przy doborze i kupnie bielizny;) :?: , macie jakas obsesje na tym punkcie??;>

Dopisuję: Wklejajcie propozycje bielizny jaką chcielibyście mieć, jakie Wam się podobają bądź jakie już macie : )

Edit by cyniczna_ :)

czym się kieruję.. hmm.. przede wszystkim kolorem i fasonem. ;) potem dopiero ceną.. ewentualnie jeszcze myślę, do czego ją założę. :) pozdrawiam :)

HydePark? Raczej jakiś Świat kobiet...

macie jakas obsesje na tym punkcie?

Trafiłaś w mój słaby punkt ;) Uwielbiam bieliznę wszelaką. Kolekcję mam naprawdę pokaaaźną a i tak nigdy nie mogę się powstrzymać przed kupnem kolejnych pończoch, koszulek, staników itede...

Mianowicie, czym kierujecie sie przy doborze i kupnie bielizny;)

Pierwsza sprawa - gustem. Ciekawy kolor, wzór, fason itepe przyciąga mnie do konkretnej rzeczy.

Potem wygoda. Szczególnie z biustonoszami jest problem bo jestem niewymiarowa a muszą leżeć idealnie.

I tyle.

Zupełnie nie mam problemu

do czego ją założę

- do niczego ;)

Bielizna sama w sobie jest sztuką ;)

:) oczywiscie kieruje się fasonem, kolorem i wzorem. Tylko i wyłącznie ciepłe tonacje, fajny materiał, musi być dobrze odszyte:) No i oczywiście cena też jest wazna - im niższa tym więcej mozna kupić;)

HydePark? Raczej jakiś Świat kobiet...

faceci tez kupuja bielizne.. tyle ze wiekszosc pierwsza lepsza;/ moj kolega z klasy kupije "gacie" po 170zl.. to juz przesada;)

[fquote]Trafiłaś w mój słaby punkt Wink[/fquote]

Bielizna to chyba słaby punkt każdej kobietki ^_^

No w każdym razie ja siedopisuję :wink:

[fquote]Mianowicie, czym kierujecie sie przy doborze i kupnie bielizny;)[/fquote]

Raz żeby była wygodna(fason). Szczególnie za biustonoszem się trzeba nachodzić czasami, ale warto :wink:

Dwa, żeby była z odpowiedniej tkaniny, nie była sztuczna, żeby ciało mogło oddychać swobodnie, bo może być nieprzyjemnie :wink:

No i jak te warunki powyższe są spełnione to już można się skupić swobodnie na estetyce ^_^ ^_^

A na koniec najgorsze czyli decydujące spojrzenie na metkę :wink:

[fquote]macie jakas obsesje na tym punkcie??;>

[/fquote]

Takie swoje małe i niewinne ^_^

[fquote]moj kolega z klasy kupije "gacie" po 170zl.. to juz przesada;)[/fquote]

z lekka :wink:

Jak juz wyzej wspomniano, duzo kobiet uwielbia bielizne. Mam cała szuflade wszelkiego rodzaju majtek, zwykle, stringi, bokserki- niektore ubierane tylko po 2-3 razy, bo potem przestały mi sie podobac :(

Wybierajac bielizne kieruje sie przede wszystkim krojem i kolorem (o rozmiarze nie wspominajac ;))

Stanik musi byc push- up i dosc wyciety z przodu. Majtki nie moga miec koronki z przodu- bo takie mi sie nie podobaja, najlepiej jak sa to stringi.

macie jakas obsesje na tym punkcie??;>

Hmm no to chyba zdziwię pare osob. Z tego co mi sie wydaje nie mam hopla na punkcie majtek :crazy: Wiadomo lubie mieć ładna dopasowana bieliznę, sprawia mi radość jej kupowanie ale nie jest to dla mnie az tak ważne. Grunt to czystość :ass:

czym kierujecie sie przy doborze i kupnie bielizny;)

Krojem wzorem dodatkami materiałem i kolorem. Lubie koronkę ale tylko jako dodatek a nie całość. Nienawidzę doszywanych cekinków, podobają mi sie zato wstążki i wiązania. Na biustonoszach najmilej widziane wyhaftowane kwiatki Brąz, biel, czerwień, zielony te kolory u mnie przeważają ale zdarzy sie tez pomarańcz i oczojebny zielony mniam ^_^

Bawełna góra

:jupi:

Tak, ja uwielbiam koronkowe stringi:) nawet nie wiem skąd to się wzięło:) Po prostu tak już mam:)

dla mnie kupowanie bielizny to zlo konieczne :wink: .. biore kilka i jak najszybciej do przymierzalni zeby nikt nie widzial;).. Ja mam swoje takie okresy czasu w ktorych mam obsesje na cos... raz musialy byc rozpinane z przodu:), raz miec koronke, raz bez koronek.. Kobieta zmienną jest;)

biore kilka i jak najszybciej do przymierzalni

hmm ja tam kupuje bieliznę w małych sklepikach bez możliwości przymierzenia :) ( na szczęście)

hmm ja tam kupuje bieliznę w małych sklepikach bez możliwości przymierzenia Smile ( na szczęście)

to skad wiesz czy dobra i wygodna??

hmm moze mam dobre oko xD jak dotąd wszystkie a na pewno większość majtek sie sprawdza :)*

*biustonosz lubie przymierzyć, bo miseczki nie zawsze chcą na każdym biuście leżeć tak samo ładnie :/

hmm moze mam dobre oko xD jak dotąd wszystkie a na pewno większość majtek sie sprawdza Smile*

ja mam nosmalnie S lub M a kiedys kupilam XXXL i byly male;) hehe tzn ledwo w nie sie zmiescilam:)

[fquote]a kiedys kupilam XXXL i byly male;) hehe tzn ledwo w nie sie zmiescilam:)[/fquote]

To może w dziecięcym sklepie? :wink:

Te rozmiary XXXXXL to zazwyczaj sa na tych rynkowych, czy stadionowych ubraniach, robionych w Chinach, czy gdzies tam daleko ;). Jak mam wybierac takie majtki, to albo patrze, na ktorych jest mniej X, albo po prostu "na oko" patrze czy beda pasowac.

[fquote]czym kierujecie sie przy doborze i kupnie bielizny;) [/fquote]

[fquote]macie jakas obsesje na tym punkcie??;> [/fquote]

Muszą być bokserki (moja mała obsesjaXD)

a ja mam bielizne raczej pod biel.... nie wiem czemu :| teraz planuje to zmienic i kupowac czarną.....;];p

ja mam nosmalnie S lub M a kiedys kupilam XXXL i byly male;) hehe tzn ledwo w nie sie zmiescilam:)

No tak. Rozmiary się obłędne. Na mnie na ogół wszystko jest za duże, kiedyś dostałam bokserki w rozmiarze xxxl. Zapytałam tylko: "Yyy... Czy jak przytyłam?". A tak ogólnie to kieruję się na ogół tym, żeby bielizna była ładna i miała jakiś fajny kolor (nie jakiś walący po oczach :P). Na ogół też nie przymierzam. Za mała? Jeszcze mi się nie zdarzyła. Za duża? Trudno. Nie lubię przymierzać. Jak kupuję to mam wrażenie, że wszyscy na mnie patrzą :P

po pierwsze ty, czy jest przyjemna w dotyku...

po drugie, czy ładnie wygląda, boo co mi po bawełnianych, mięciutkich, ale wielkich i wogóle nie sexownych gaciach? heh...

hm... lubię kupowac bieliznę... ale obsesji raczej nie mam... ;) ;) ;)

przede wszystkim kieruję się tym co mi się podoba-biustonosz zawsze mierzę-rozmiar rozmiarowi nie równy i też nie każdy kształt lubie

generalnie jestem wybredna jeśli chodzi o te sprawy...

.. Mianowicie, czym kierujecie sie przy doborze i kupnie bielizny;) :?:

Po pierwsze musi się ona MI podobać. . oczywiście po drugie musi ładnie leżeć i muszę się w niej dobrze czuć (nie lubię jak mi np. majtki w tyłek wchodzą :ass: :ass: ^_^' ) ..

Ja mam bzika ogólnie na punkcie ciuchów.. gdybym mogła całe dnie bym spędzała w centrach handlowych.. wybierać dobierać przymierzać.. dlatego nic dziwnego, ze mam obsesję.. tak jak mówiłam .. musi być ładne i muszę się w niej swobodnie czuć. Pozdrawiam.

Ja kocham kupować sobie bieliznę...jak to nazwałaś: obsesję czy mamy? Chyba mi właśnie uświadomiłas to ;) ja zwracam uwage na wszystko: kolor (szczególnie), materiał, krój, fason itp :)

no tak też sie muszę przyznać, że kupowanie bielizny, a w szczególności staników przyprawia mnie o lekką obsesję. na samym początku zwracam uwagę na wygląd, bo to nie może być jakiś pierwszy lepszy, w większości przypadków wybieram takie gdzie jest jakiś delikatny hafcik, ale zdarzają sie u mnie w szafie też gładkie, które świetnie wyglądają z ubraniem wierzchnim (bo nie widać koronek), kolory głównie bardziej stonowane mhmm kremowe, białe, czarne, czasem spokojny ciemny fiolet, ale za to lubię poszaleć przy wyżej wspomnianych hafcikach, albo jakiś ozdóbkach na ramiączkach. potem oczywiście muszę wygrzebać mój rozmiar, albo jakieś przybliżone, bo czasem zdarzają sie "inne" numeracje, no a potem cena(może powinnam na nią zwrócić uwagę wcześniej, ale jak już się wcześniej napale pod wpływem wyglądu to cena spada na następny plan :P ) i muszę przyznać, że choćbym miała nie wiem jak zrujnowany dzień, to po zakupie nowej bielizny czuje sie bosko :)

Wygoda i wygląd, to jest właśnie to na co zwracam uwagę. Musi mi się podobać i musi dobrze leżeć. Bardzo lubie bokserki, te krótsze, jak i te dłuższe, choć te drugie częściej do spania. Staniki, przedewszytskim musi być idealny rozmiar, a z tym nie kiedy ciężko, zawsze muszę przymierzać, bo na oko poprostu nie da się określić czy będzie dobry. Później wygląd, jak już dopasuje rozmiar to mogę wybierać ;) Jeśli chodzi o kolory to przeważnie biały, kremowe, czarne i brązowe.

Wyglądem zewnętrznym ;) Przyznaję się, w tej dziedzinie zwracam na to uwagę... Mam takie małe zboczenie, bo podobają mi się czarne koronki. Oprócz tego przydałby się materiał dobrej jakości.

Czarne koronki, czarne koronki, czarne koronki...