Jump to content

Rodzice koleżanki


bolek12

Recommended Posts

Posted

Witam

Napisze krótko i na temat. Poznałem fajna dziewczynę dobrze się dogadujemy itd. Widzę jak się ona stara w stosunku do mnie itd. Zależy mi na niej. Ostatnio była głupia sytuacja, że wróciliśmy po imprezie do niej do domu i chwile rozmawialismy (zawsze tak robiliśmy) i nagle usnęła, a ja przypadkowo też na jakieś 30min i jej ojciec to widział. Do niczego nie doszło, bo od razu poszedłem jak wstałem. Mieliśmy oglądać film u niej na następny dzień, ale ma pretensje do niej o to... Powinienem porozmawiać z jej ojcem na ten temat? Jak tak to jak zacząć taka rozmowę i na spokojnie mu to wytłumaczyć? 

 

 

Link to comment
Posted

Szczerze ja z ojcem swojej dziewczyny miałem ( bo już z Nią nie jestem :v )bardzo dobry kontakt, nigdy nie miałem z Nim problemów bo zawsze byłem wobec niego szczery i mówiłem co myśle, wydaje mi się, że szczerośc i rozmowa jest zawsze najlepsza, a jesli on Cię lubi, akceptuje mimo tego incydentu to nic się chyba nie stanie jesli z Nim porozmawiasz :)

Link to comment
Posted

Głupia sytuacja, ale moim zdaniem ojciec tej dziewczyny też nie postąpił właściwie, tym bardziej, że skoro to widział, było to równoznaczne z tym, że nie zamknęliście drzwi, a i oboje byliście ubrani. Takie trochę robienie z igły widły. Myślę, że dziewczyna powinna z nim porozmawiać i wytłumaczyć jaka była sytuacja i że niedługo po tym wróciłeś do domu. 

Link to comment
Posted

To,że ojciec tak zareagował ,wcale sią nie dziwię,a z drugiej strony jeśli idzie się do kogoś nie należy się pokładać,a potem zasypiać.To wyłącznie Twoja wina,że teraz ojciec dziewczyny ma pretensje.

Link to comment
Księżycowa
Posted

To jakieś takie dziwne, nie rozumiem czemu miałby być o to zły, zdarza się. Jak już ktoś miałby gadać z nim, to Twoja dziewczyna. A poza tym jak się zaczniecie tłumaczyć, to tak jakbyście serio mieli coś na sumieniu.

Link to comment
 • yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • Olcia15273
   Zastanawiam się na ile lat brzmi mój głos dlatego proszę o pomoc. 7 sie, 19.50​.aac
  • yiliyane
   Przytulenie powinieneś zostawić na koniec. Jeżeli znacie się tylko z cześć-cześć, to byłoby trochę dziwne, gdybyś nagle ją przytulił, mogłaby się speszyć i straciłbyś wszystko co osiągnąłeś do tej pory. Skupiłabym się na zaproszeniu jej gdzieś. Próbuj ją upolować jak będzie sama, a jeżeli zawsze porusza się z koleżankami, podejdź do nich, przywitaj się ze wszystkimi i poproś Twoją wybrankę na stronę i wtedy zapytaj ją czy nie chciałaby gdzieś z Tobą wyskoczyć.
  • Kerosine
   ... ciekawe czy żyłam tym życiem już kiedyś. I czy będę żyć jeszcze. Dopóki wreszcie nie dokonam właściwych wyborów...
  • Kerosine
   Założyłeś już taki temat:
  • MightyWozz
   Witam mam 11 lat chodzę do 6 klasy od 1 chodzi do szkoły taka pewna dziewczyna, no tam anime lubi, jest wesoła, no ogólnie bomba. Dałem jej już różę ale teraz mam w planach ją objąć no ale wszystko tkwi w tym że ona cały czas łazi z dwoma koleżankami więc jakby to ująć nie mam jak jej "przytulić" zaprosić na jakieś pogadanko też raczej jest trudno bo albo ona wraca z tymi koleżankami do domu albo... No no poprostu się nie da.. Plis dajcie radę co zrobić w takiej sytuacji bo jeszcze ta klasa i następne dwie to niedługo a później jej raczej nie spotkam. 
 • Recent Status Updates

  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   3
  2. 2
   wolnaczeczenia
   wolnaczeczenia
   2
  3. 3
   Celt
   Celt
   2
  4. 4
   wabbit
   wabbit
   1
  5. 5
   Weronika
   Weronika
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  6 posts
  Celt
  Celt
  4 posts
  Kerosine
  Kerosine
  4 posts
  MightyWozz
  MightyWozz
  3 posts
  Nieprzenikniona
  Nieprzenikniona
  2 posts
  supermati2009
  supermati2009
  1 post
  nadia13_modelowa
  nadia13_modelowa
  1 post
  Kreciolek16
  Kreciolek16
  1 post
  Olcia15273
  Olcia15273
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  24 posts
  Celt
  Celt
  17 posts
  yiliyane
  yiliyane
  16 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  478 posts
  yiliyane
  yiliyane
  438 posts
  wardrum
  wardrum
  163 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up