Jump to content

jaki tusz do rzęs polecacie?

Raba

Recommended Posts

Posted

Hej Dziewczyny :)

Szukam tuszu do rzęs który ogarnie moje mizerne rzęsy do ładu i składu. Są krótkie i jest ich mało. Myślałam nad metodą 1:1, ale to na tą chwilę nie na moją kieszeń. 

Księżycowa
Posted

Moim zdaniem największe efekty daje Volume Million Lashes So Couture z Loreala lub Lancome Hypnose, ale to drogi interes. A z tych tańszych to na pewno Colossal Volume Express 100% Black z Maybelline ;)

Posted

Myślę, że cenę mogę przeboleć, jeżeli tylko efekt będzie spektakularny. 

Posted

jak chcesz spektakularnych efektów to polecam False Lash Wings Sculpt  od Loreala - efekt sztucznych rzęs gwarantowany

Posted

Ale naturalnie sztucznych rzęs, czy taki przesadzony? 

Posted

Hej,

ja się przyłączę do opinii dziewczyn. Jeśli chcesz mocnego efektu na rzęsach i widocznego ich pogrubienia i wydłużenia, to tylko tusze L'oreala. Teraz szczególnie ten Fasle Lash Wings Sculpt. Można go dopiero od niedawna kupić w drogeriach, ale jest to taki rewolucyjny produkt jak dla mnie, bo świetnie poradził sobie z wydłużeniem moich rzęs, szczoteczka/grzebyk bardzo dobrze rozczesuje każdy włosek, rzęsy są tak przyjemnie napompowane:) Kobiece, głębokie spojrzenie. Więc Raba, pomyśl nad nim.

Posted

uzywalam max factora false lash effect, ale jest dosc drogi :/ a teraz mam sztuczne 2:1 i uwielbiam nie musiec tuszowac rano rzes :D

Posted

Ja swój tusz kupiłam w promocji. I faktycznie, nie jest to najwygodniejsze, że codziennie trzeba tusz aplikować i zmywać (dlatego czasem też robię hennę, ale i ją trzeba powtarzać, a na to nie zawsze masz czas/pieniądze/czas, żeby się wybrać do kosmetyczki). Ale na doklejanie sobie czegoś do rzęs niestety chyba nigdy nie pójdę. Wolę pomaziać oko, mieć efekt sztucznych rzęs, a na noc już tylko własne :)

Posted
O ‎2016‎-‎04‎-‎25 at 21:28, Raba napisał:

Ale naturalnie sztucznych rzęs, czy taki przesadzony? 

nie no jak polecam tzn że taki ładny efekt, jak doczepianie 1:1

21 godzin temu, ilonesap napisał:

uzywalam max factora false lash effect, ale jest dosc drogi :/ a teraz mam sztuczne 2:1 i uwielbiam nie musiec tuszowac rano rzes :D

ja sztucznych rzęs już nigdy więcej nie założę - straciłam połowę swoich przy tym interesie

16 godzin temu, kalinka napisał:

Ja swój tusz kupiłam w promocji. I faktycznie, nie jest to najwygodniejsze, że codziennie trzeba tusz aplikować i zmywać (dlatego czasem też robię hennę, ale i ją trzeba powtarzać, a na to nie zawsze masz czas/pieniądze/czas, żeby się wybrać do kosmetyczki). Ale na doklejanie sobie czegoś do rzęs niestety chyba nigdy nie pójdę. Wolę pomaziać oko, mieć efekt sztucznych rzęs, a na noc już tylko własne :)

Ja właśnie tez - za 50%, a co do tego codziennego malowania i zmywania to nie ma z tym znowu aż tak dużo pracy i tak i tak robi się makijaż i trzeba go zmyć

Posted

Chyba właśnie czegoś takiego bym się bała, bawiąc się w sztuczne rzęsy, że mi moje własne rzęsy zaczną wypadać... Ależ bym za nimi tęskniła!

Profesjonalistka
Posted

Maxfactor jakościowo ostatnio nie wygląda za dobrze na tle konkurencji. Mi osobiście najbardziej odpowiada Big&Beautiful, Eternal Muse Ultra Black ASTOR,

Posted
O 28.04.2016 at 09:55, kalinka napisał:

świetnie poradził sobie z wydłużeniem moich rzęs, szczoteczka/grzebyk bardzo dobrze rozczesuje każdy włosek, rzęsy są tak przyjemnie napompowane

A jaki masz typ rzęs? 

riki tiki
Posted

Max Factor 1000 Calorie lub Volume Million Lashes So Couture z L'Oreal

Posted
O 24.04.2016 at 21:48, Raba napisał:

Myślę, że cenę mogę przeboleć, jeżeli tylko efekt będzie spektakularny. 

ja miłam kiedys tusz za 200zł ponad, kupiony za voucher, i nie powiem,żeby był jakiś mega i wiele różniący się od innych 

O 29.04.2016 at 16:26, kalinka napisał:

Chyba właśnie czegoś takiego bym się bała, bawiąc się w sztuczne rzęsy, że mi moje własne rzęsy zaczną wypadać... Ależ bym za nimi tęskniła!

rzęsy cały czas Ci wypdają, po prostu przy doklejaniu sztucznych klej je osłabia, i jak wypadnie Ci rzęsa z doklejoną to bardzo to widać ,bo robi ci się ubytek nagle;] 

ja zawsze miałam proste oczekiwania, chcę ,żeby rzęsy były idealnie rozczesane, bez sklejania

riki tiki
Posted
2 godziny temu, riki tiki napisał:

Max Factor 1000 Calorie lub Volume Million Lashes So Couture z L'Oreal

Miałam na myśli 2000, literówka :<

Posted

Kupiłam dziś Loreal FLW Sculpt i zabieram się za testy. Dam znać jak poszło. 

Posted
O 8.05.2016 at 17:20, riki tiki napisał:

Miałam na myśli 2000, literówka :<

1000 kalorii , dziewczyno to nie takie hopsiup :D

Posted
O 3.05.2016 at 17:20, Raba napisał:

A jaki masz typ rzęs? 

Szczerze mówiąc, to nie wiem, czy moje rzęsy są w ogóle w jakimś typie ;) Powiedziałabym, że są takie nieszczególne - ni to długie, ni krótkie, jakoś specjalnie długi, czy gęste też nie, więc u mnie tusz jak znalazł.

Zresztą jak kupiłaś ten sam, to sama się przekonasz.

Posted

Pierwsze starcie z tuszem  były porażką. Jednak na początku aż chce się malować tak jak zawsze, ale z tą szczoteczką trzeba inaczej i nie ma się co zrażać. Kolejne próby poszły znacznie lepiej. Już wiem  jak go nakładać, trzeba lekko kręcić szczoteczką i efekt jest bardzo fajny :)

Posted

rzęsy to nie cera, żeby miec ich kilka typów, Albo masz zdrowe albo zajechane klejem do sztucznych rzęs i mocnym tuszami, oraz złym demakijaiżem. 

Posted
O 16.05.2016 at 19:35, Raba napisał:

Pierwsze starcie z tuszem  były porażką. Jednak na początku aż chce się malować tak jak zawsze, ale z tą szczoteczką trzeba inaczej i nie ma się co zrażać. Kolejne próby poszły znacznie lepiej. Już wiem  jak go nakładać, trzeba lekko kręcić szczoteczką i efekt jest bardzo fajny :)

Hehe, dzielna dziewczyna! :D Tutaj wyraźnie warto się przemóc i współpracować z grzebykiem. Widziałam kilka filmików youtuberek z tym tuszem w roli głównej i w zasadzie każda podkreślała, że na początku było "o, co to?!", a potem to już tylko magia. :wub:

Posted

Dziewczyny, ten grzebyk od False Lash Sculpt mocno wydłuża? Mi się mega podoba taki efekt wachlarzyka i ładnie rozczesanych rzęs.

Posted

a czemu porażka? Z każdym tuszem trzeba uważać, jaki by nie było ożna narobić szkód;] Na pewno głowna zasada makeupu, czesem mniej robi większy efekt

8 godzin temu, Żanecia napisał:

Dziewczyny, ten grzebyk od False Lash Sculpt mocno wydłuża? Mi się mega podoba taki efekt wachlarzyka i ładnie rozczesanych rzęs.

Ja tez bardzo lubię taki efekt. Jest bardzo aturalny i dodaje uroku i wdzięku. Też bym chciała takie mieć <3

Posted
14 godzin temu, Żanecia napisał:

Si, u mnie wydłuża bardzo, przez to też pewnie jakoś bardziej nawet otwiera oko i pogłębia spojrzenie. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Posted

Zawsze trzeba się przyzwyczaić do nowej szczoteczki. Mi osobiście bardzo ale to bardzo przypasowała ta szczoteczka.

17 godzin temu, Żanecia napisał:

Oj bardzo i jest dokładnie taki efekt jaki Ci się podoba. Nie skleja rzęs tworząc poprzez to złudzenie grubych rzęs tylko ta magiczna szczoteczka bardzo równomiernie nakłada tusz. Polecam!

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Olcia15273
      Zastanawiam się na ile lat brzmi mój głos dlatego proszę o pomoc. 7 sie, 19.50​.aac
    • yiliyane
      Przytulenie powinieneś zostawić na koniec. Jeżeli znacie się tylko z cześć-cześć, to byłoby trochę dziwne, gdybyś nagle ją przytulił, mogłaby się speszyć i straciłbyś wszystko co osiągnąłeś do tej pory. Skupiłabym się na zaproszeniu jej gdzieś. Próbuj ją upolować jak będzie sama, a jeżeli zawsze porusza się z koleżankami, podejdź do nich, przywitaj się ze wszystkimi i poproś Twoją wybrankę na stronę i wtedy zapytaj ją czy nie chciałaby gdzieś z Tobą wyskoczyć.
    • Kerosine
      ... ciekawe czy żyłam tym życiem już kiedyś. I czy będę żyć jeszcze. Dopóki wreszcie nie dokonam właściwych wyborów...
    • Kerosine
      Założyłeś już taki temat:
    • MightyWozz
      Witam mam 11 lat chodzę do 6 klasy od 1 chodzi do szkoły taka pewna dziewczyna, no tam anime lubi, jest wesoła, no ogólnie bomba. Dałem jej już różę ale teraz mam w planach ją objąć no ale wszystko tkwi w tym że ona cały czas łazi z dwoma koleżankami więc jakby to ująć nie mam jak jej "przytulić" zaprosić na jakieś pogadanko też raczej jest trudno bo albo ona wraca z tymi koleżankami do domu albo... No no poprostu się nie da.. Plis dajcie radę co zrobić w takiej sytuacji bo jeszcze ta klasa i następne dwie to niedługo a później jej raczej nie spotkam. 
  • Recent Status Updates

• Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      3
    2. 2
      wolnaczeczenia