insomniaa

konkurs Konkurs z super nagrodami

9 postów w tym temacie

Kochani konkurs ogłaszam .. 

do wygrania niespodzianka, miła oczywiście, nie żadna figa z makiem ! 

wszystko co musicie zrobic too.. napisać wasze motto i jak to sie ma do waszego życia 

będzie świetna zabawa ! musisz wziąć udział.. Powodzenia 

(ze względu na grobową atmosferę na forum data końca tego konkursu będzie ogłoszona w późniejszym czasie..) nie martw sie ..to be continued

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Lepiej niech pada, niż ma być błoto" - Wolę jak pada, niż jak jest błoto. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Co dwie głowy tonie jedna" - Zawsze lubie być przygotowany na wszystko dlatego nauczyłem się nawet pływać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

,, Gdy  Ci smutno, gdy Ci źle - napie*dol się!"

komentarza nie trzeba chyba

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"To nie sztuka jebnąć kruka, ale sowę pierdolnąć w głowę." 

^^

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rób swoje pod siebie i nie pod kogoś nie pozwól by inni pogrywali z tobą !

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Co Was najbardziej motywuje w pracy?
      Przez Misterial
      Jakie macie pomysły na motywację pracowników?  Co Was motywuje najbardziej? Jakieś benefity, wypłata, atmosfera?  A może jest to zespół,  wyjazdy służbowe, wyjścia integracyjne, szkolenia i inne możliwości rozwoju, premie lub dodatki? Jakieś szczególnie rozwinięte pomysły?

//Pozwól, że jeszcze trochę zmienię nazwę ~Borowy.
    • POMOCY! Co z tą pracą?
      Przez Misterial
      Jakie macie pomysły na motywację pracowników?  Co Was motywuje najbardziej? Jakieś benefity, wypłata, atmosfera? Jestem ciekawy Waszej opinii

//Temat poważnie łamie punkt w regulaminie, a sam regulamin wręcz nakazuje mi co mam robić. Radzę założyć, nowy temat z odpowiednią nazwą. ~Borowy.
      5. Nazwy pisanych przez nas tematów powinny w dokładny sposób odzwierciedlać treść postu. Należy pamiętać, że poprawne nazywanie tematów ułatwia innym użytkownikom poruszanie się na forum i w pewnym stopniu zapobiega dublowaniu się tematów.
      Nazywanie tematów w sposób niesprecyzowany, np. „Mam problem”,” Pomóżcie”, „Pytanko” jest niedozwolone. Podobne tematy będą przenoszone przez Moderatorów do śmietnika.