Jump to content

Witajcie moi mili

GrzegorzKajstura

Recommended Posts

GrzegorzKajstura
Posted

Cześć,

Nazywam się Grzegorz, zapisałem się na forum bo widzę tu dla siebie ciekawą tematykę. Mam 25 lat, pracuje w branży automotive, konkretnie jestem Technikiem Procesu w firmie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Praca ciekawa, kontakt z ludźmi, nazdzór nad porcesem technologicznym wtryskarek, no i dobrze płatna. W wolnych chwilach nabijam kolejne kilometry na swoim rowerze, zakochałem się w tym. Nie ma miesiąca żebym nie kupił sobie jakiegoś gadżetu do roweru :) w tym roku mam ambitny plan zrobić 5000 km na rowerze. Jeżdzę z kamerą go-pro na kasku, więc być może pojawią się jakieś ujęcia również i na tym forum. Poza tym jestem chyba jak każdy inny młody człowiek, ciekawy świata, cały czas szukam nowego pomysłu na siebie i swoją przyszłość, uczę się języków, zrozumiałem to niestety dopiero po skończeniu technikum, gdzie łagodnie mówiąc, olewałem ten temat. Dużo czytam, przeważnie kryminały i książki motywujące, umożliwiające rozwój osobisty. Od roku czasu dość poważnie podszedłem do tematu inwestycji. Działam trochę na giełdzie, w pożyczkach społecznościowych i marketingu internetowym. Daje to fajne rezultaty. Prowadzę też swojego bloga, gdzie dziele się swoimi przemyśleniami :) 

Jeszcze raz Witajcie :) e-inwestycje.com.pl

GrzegorzKajstura
Posted

Hej, moje gusta muzyczne zmieniały się wraz z dojrzewaniem i doświadczeniami życiowymi. Chyba jak każdy słucham aktualnie to co odpowiada mojemu nastrojowi. Czasy młodociane oraz dojrzewania to Rock, w różnych postaciach, jednak najbliżej było mi do Heavy Metalu oraz Punka w tym również polskiego. Długie włosy, glany na nogach, ciemne ubrania, tanie wino i gromadka podobnych do mnie osób. Później dochodząc już powoli do pełnoletności me gusta poszły również w kierunku rocka alternatywnego, indie rocka, reggae, ska. Lubię muzykę, z niebanalnym tekstem, niszową. radia nie słucham, bo ileż można w ciągu dnia słuchać tego samego popowego kawałka. W samochodzie króluje Country i muzyka uwaga irlandzka! Co roku jeżdżę też na Woodstock i jestem chyba muzycznie tak różnorodny, jak muzyka którą gra się na Przystanku Woodstock. 

Za linki przepraszam, niedoczytałem. postaram się poprawić posty gdzie je wstawiłem.

Shady-Lane90
Posted

Witam Cię serdecznie!

Napisz proszę coś więcej na temat literatury, jaką czytasz :)

GrzegorzKajstura
Posted

Lubię wielowątkowe kryminały. Obecnie "wałkuje" twórczość Jo Nesbo, kupiłem kilka lat temu na jakieś wyprzedaży jego książkę "Upiory", przypadł mi do gustu jego sposób prowadzenia wątków, sprytnie tworzy kilka możliwych wytłumaczeń danej sytuacji, tworzy ślepe zaułki, a na końcu wyjasnienie całej sytuacji zaskakuje. Postanowiłem zacząć czytać chronologicznie jego twórczość dotyczącą serii w której bohaterem jest komisarz norweskiej policji Harry Holle, obecnie jestem na czwartej części.

Poza tym na bieżąco jestem z tym co tworzy Stephen King.

Skonsumowałem większość twórczości Harlana Cobena.

Cała saga o wiedźminie Sapkowskiego.

Lubię też poczytać to co wydaje Jeremy Clarkson. Ma on lekkość w pisaniu, dodaje świetne porównania no i można się czasem pośmiać.

Poza tym książki o biznesie, o motywacji, o działalności na giełdzie itd.

Bardzo sobie cenie twórczość Roberta Kiyosakiego odnośnie postrzegania finansów i inwestowania.

Dodatkowo cały czas uczę się i poszerzam wiedzę z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Z prasy to lubię tą dotyczącą historii, zarówno czasy drugiej wojny światowej jak i wcześniejsze. 

Shady-Lane90
Posted
8 minut temu, GrzegorzKajstura napisał:

Poza tym na bieżąco jestem z tym co tworzy Stephen King.

Ogromny plus! Również jestem na bieżąco. Kupuję od razu wszystkie premierowe wydania :)

GrzegorzKajstura
Posted

Osobiście z ostatnich książek Kinga największe wrażenie zrobiła na mnie ta o zamachu na JFK, "Dallas 63" motyw z podróżą w czasie i oddany klimat ameryki lat 50-tych i 60-tych, czytając to ma się przed oczami te amerykańskie miasteczka, nietuzinkowe samochody i kobiety w zwiewnych różnokolowoych sukienkach. Bardzo się ciesze że powstał mini-serial na podstawie tej ksiązki, osobiście jeszcze nie widziałem, lecz mam nadzieje, że jest dobrze zrealizowany.

Posted

Chciałam sprawdzić cóż to za miniserial na podstawie książki... i wpadłam. Nie tak łatwo obejrzeć wszystkie ekranizacje i filmy powstałe na motywach z Kinga :D 

1. CARRIE - 1976r. reż. B. De Palma
wyst. S.Spacek, P.Laurie, J.Travolta, N.Allen
Doskonała ekranizacja, młoda dziewczyna odkrywa w sobie zdolność telekinezy.
/nominacja Sissy Spacek do Oscara/ 
OCENA 5/5

2. SALEM'S LOT - 1979r. reż. T. Hooper
wyst. J.Mason, D.Soul, L.Kerwin
Pisarz jest świadkiem inwazji wampirów w małej mieścinie w Maine.
/oryginalny film tv trwa 184min, na video wyszła bardzo skrócona wersja/
4/5

3. SHINING - 1980r. reż. S. Kubrick
wyst. J.Nicholson, S.Duvall, D.Lloyd
Pisarz opiekujący się w zimie odcietym od świata hotelem zdradza objawy szaleństwa zagrażając rodzinie.
/amerykańska wersja trwa 146min, w Europie (również w Polsce) można dostać tylko wersję 119min/
5/5

4. CREEPSHOW - 1982r. reż. G.A. Romero
wyst. L.Nielsen, E.Harris, T.Atkins, H.Holbrook, S.King
Pięć historii z dreszczykiem, w komiksowej konwencji.
4/5

5. WOMAN IN THE ROOM - 1983r. reż. F. Darabont
wyst. B.Brunson, D.Croxton, M.Cornelison
Mężczyzna postanawia ulżyć cierpieniom śmiertelnie chorej matki.
/debiut reżyserski Franka Darabonta, trwający 32min, wydany na taśmie "Night Shift Collection"/
3/5

6. CHRISTINE - 1983r. reż. J. Carpenter
wyst. K.Gordon, A.Paul, R.Blossom
Samochód Plymouth z '58 staje się zazdrosny o właściciela, mordując jego znajomych.
3/5

7. CUJO - 1983r. reż. L. Teague
wyst. Ch.Stone, D.Wallace, D.Pintauro
Wściekły bernardyn zagraża życiu kilku osób w małym miasteczku.
/zdjęcia Jana De Bont'a/
4/5

8. DEAD ZONE - 1983r. reż. D. Cronenberg
wyst. Ch.Walken, B.Adams, M.Sheen, T.Skerritt
Mężczyzna budzi się ze śpiączki i odkrywa zdolność widzenia przyszłości.
4/5

9. CHILDREN OF THE CORN - 1984r. reż. F. Kiersch
wyst. P.Horton, L.Hamilton, J.Franklin
Grupa dzieci poszukuje nowych ofiar, gdyż starsi mieszkańcy miasteczka zostali juz zamordowani.
/lepiej by było, gdyby producenci poprzestali tylko na części pierwszej, a nie kręcili kolejnych sequeli/
1/5

10. FIRESTARTER - 1984r. reż. M.L. Lester
wyst. G.C.Scott, M.Sheen, L.Fletcher, D.Barrymore
Dziewczynka ze zdolnością telekinezy ucieka przed agentami rządowymi,którzy chcą ją poddac eksperymentom 
2/5

11. SILVER BULLET - 1985r. reż. D. Attias
wyst. C.Haim, G.Busey, R.Groves
Chłopiec poruszający się na wózku inwalidzkim odkrywa, że morderstwa w miasteczku to sprawka wilkołaka.
/film na podstawie powiesci "Cycle of the Werewolf"/
4/5

12. CAT'S EYE - 1985r. reż. L. Teague
wyst. D.Barrymore, J.Woods, R.Hays
Trzy opowieści, łączące elementy horroru i humoru (najlepsza jest historia o rzucaniu palenia)
/na poczatku filmu pojawiają sie odnośniki do innych dziel Kinga/
4/5

13. BOOGEYMAN - 1995r. reż. J.C. Schiro
wyst. M.Read, B.Linder, M.Silverman
Historia ojca, który stracił dzieci, po obejrzeniu tego filmu już nigdy nie otworzysz szafy.
/trwający 29min film został wydany na kasecie "Night Shift Collection"/ 
4/5

14. STAND BY ME - 1986r. reż. R. Reiner
wyst. R.Phoenix, C.Feldman, K.Sutherland, J.Cusak, R.Dreyfuss
Czwórka młodych przyjaciół wyrusza na poszukiwanie ciała chłopca zabitego przez pociąg.
5/5

15. MAXIMUM OVERDRIVE - 1986r. reż. S. King
wyst. E.Estevez, J.Short, H.Graham
Grupka ludzi uwięzionych na stacji benzynowej stawia czoło ciężarówkom, które ożyły za sprawą komety.
/muzyka do filmu jest dziełem zespolu AC/DC /
2/5

16. RUNNING MAN - 1987r. reż. P.M. Glaser
wyst. A.Schwarzenegger, Y.Kotto, J.Brown
Schwarzenegger bierze udział w futurystycznej grze na śmierć i życie, transmitowanej na żywo przez tv.
3/5

17. CREEPSHOW 2 - 1987r. reż. M. Gornick
wyst. G.Kennedy, T.Savini, D.Holbrook, S.King 
Trzy nowele z dreszczykiem utrzymane w komiksowym stylu.
/w jednej z ról specjalista od makabrycznych efektów specjalnych, Tom Savini/
3/5

18. PET SEMATARY - 1989r. reż. M. Lambert
wyst. D.Midikiff, D.Crosby, F.Gwynne
Ojciec odnajduje w pobliżu nowego domu indiański cmentarz, gdzie pochowani wracają do życia. 
/ten krwawy horror (oraz jego sequel) wyreżyserowała kobieta/
4/5

19. TALES FROM THE DARKSIDE: THE MOVIE - 1990r. reż. J. Harrison
wyst. Ch.Slater, M.Lawrence, J.Moore, S.Busemi
Trzy opowiadania grozy, King jest autorem jednego z nich.
3/5

20. MISERY - 1990r. reż. Rob Reiner
wyst. J.Caan, K.Bates, L.Bacall
Pisarz budzi się po wypadku samochodowym w domku pielęgnierki i jego fanatycznej wielbicielki.
/Kathy Bates otrzymała Oscara za główną rolę żeńską/
5/5

21. GRAVEYARD SHIFT - 1990r. reż. R.S. Singleton
wyst. D.Andrews, K.Wolf, B.Dourif, S.Macht
W piwnicy fabryki panoszą się olbrzymie szczury.
1/5

22. IT - 1990r. reż. T. Lee Wallace
wyst. J.Ritter, A.O'Toole, T.Curry, D.Christopher
Przyjaciele, którzy będąc dziećmi pokonali ZŁO muszą po latach znów stawić mu czoła.
/telewizyjna produkcja trwająca przeszło trzy godziny/
3/5

23. GOLDEN YEARS - 1991r. reż. J. Anderson
wyst. K.Szarabajka, E.Lauter, F.Sternhagen
Starszy mężczyzna w wyniku rządowych eksperymentów zaczyna młodnieć i musi uciekać przed agentami.
/czterogodzinna produkcja telewizyjna na podstawie powieści "Insomnia"/
1/5

24. SOMETIMES THEY COME BACK - 1991r. reż. T. McLoughlin
wyst. T.Matheson, B.Adams, R.Rusler
Nauczyciel wraca do rodzinnego miasteczka, gdzie musi sie zmierzyć z wrogami z dzieciństwa.
/powstały dwa nieudane sequele/
2/5

25. SLEEPWALKERS - 1992r. reż. M. Garris
wyst. M.Amick, B.Krause, L.Ward, M.Hamill
Matka i syn muszą zmierzyć sie z wampirami. Na szczęście mają za sprzymierzeńców koty.
/w epizodach pojawiają się m.inn Stephen King, Clive Barker, Tobe Hooper, Joe Dante, John Landis/
3/5

26. LAWNMOWER MAN - 1992r. reż. B. Leonard
wyst. P.Brosnan, G.Lewis, J.Fahey
Niezbyt rozgarnięty chłopak, dzięki pomocy naukowca i "virtual reality" staje się groźnym geniuszem.
/powstała także kontynuacja - totalne dno/
3/5

27. TOMMYKNOCKERS - 1993r. reż. J. Power
wyst. J.Cassidy, T.Lords, R.Carradine, C. De Young
UFO zakopane pod ziemią zaczyna oddziaływać na mieszkańców małego miasteczka.
/wersja telewizyjna trwa trzy godziny, dostępna również wersja video 125min/
3/5

28. NEEDFUL THINGS - 1993r. reż. F.C. Heston
wyst. M. von Sydow, E.Harris, A.Plummer, J.T.Walsh, L.Blount
W miasteczku otwarto sklepik, gdzie można za pewną przysługę dostać wymarzone przedmioty.
/podobieństwa do filmu "From Beyond the Grave" z 1974 roku/
4/5

29. DARK HALF - 1993r. reż. G.A. Romero
wyst. T.Hutton, J.Harris, A. Madigan
Pisarz tworzący powieści pod pseudonimem ujawnia swoje nazwisko i musi się zmierzyć ze swoim alter ego.
4/5

30. SHAWSHANK REDEMPTION - 1994r. reż. F. Darabont
wyst. T.Robbins, M.Freeman, B.Gunton, B.Sadler
Historia niesłusznie skazanego człowieka, który latami obmyśla plan ucieczki z więzienia. 
/9 nominacji do Oscara/
5/5

31. STAND - 1994r. reż. M. Garris
wyst. G.Sinise, R.Lowem J.Sheridan, A.Stroke
W wyniku wirusa tylko garstka ludzi przeżyła i musi zdecydować, czy stanąć po stronie dobra,czy zła.360min.
/czas trwania tego dzieła to aż 360 minut/
3/5

32. DOLORES CLAIBORNE - 1995r. reż. T. Hackford
wyst. K.Bates, J.J.Leigh, Ch.Plummer, E.Bogosian
Kobieta zostaje oskarżona o morderstwo pracodawczyni. Jej córka wraca po latach by dowiedzieć się prawdy.
3/5

33. MANGLER - 1995r. reż. T. Hooper
wyst. R.Englund, D.Matmore, T.Levine
Ogromna maglownica zabija ludzi, którzy ją obsługują.
2/5

34. LANGOLIERS - 1995r. reż. T. Holland
wyst. D.Stockwell, D.Morse, P.Wettig
Pasażerowie samolotu znaleźli się w alternatywnej rzeczywistości.
/trzygodzinna produkcja telewizyjna/
3/5

35. THINNER - 1996r. reż. T. Holland
wyst. R.Burke, J.Mantegna, J.Lenz
Grubasek za sprawą klątwy Cygana zaczyna w zastraszającym tempie chudnąć.
2/5

36. TRUCKS - 1997r. reż. C. Thomson
wyst. T.Busfield, B.Bakke
Telewizyjna wersja historii o ożywionych ciężarówkach jak w "Maximum Overdrive".
2/5

37. GHOSTS - 1997r. reż. S. Winston
wyst. M.Jackson
Krótki telewizyjny filmik z Michaelem Jacksonem pełen efektów specjalnych.
3/5

38. SHINING - 1997r. reż. M. Garris
wyst. S.Weber, R.DeMornay, C.Mead
Telewizyjna wersja bardziej wierna książce.
/czas trwania 270min/
4/5

39. NIGHT FLIER - 1997r. reż. M. Pavia
wyst. M.Ferrer, J.Entwisle
Historia wampira przemieszczającego się awionetką, mordującego na małych lotniskach.
3/5

40. QUICKSILVER HIGHWAY - 1998r. reż. M. Garris
wyst. Ch.Lloyd, M.Frewer
Narrator Aaron Quicksilver opowiada dwie historie (wg. Kinga i wg. Clive Barkera)
/opowieść wg. Kinga to "Chattery Teeth"/
?/5

41. APT PUPIL - 1998r. reż. B. Singer
wyst. I.McKellen, B.Renfro, B.Davison
Opowieść o chłopcu, który zaprzyjaźnia się ze zbrodniarzem wojennym.
3/5

42. X-FILES: CHINGA - 1998r. reż. C. Carter
Odcinek popularnego serialu opowiadający o tajemniczej lalce znalezionej w morzu.
3/5

43. GREEN MILE - 1999r. reż. F. Darabont
wyst. T.Hanks, M.C.Duncan, D.Morse, B.Hunt
Akcja toczy się w więzieniu w latach 30tych, gdzie John Coffey oczekuje na wyrok śmierci.
/kilka nominacji do Oscara/
5/5

44.STORM OF THE CENTURY 1999r. reż. C.R. Baxley
wyst. T.Daly, C.Siemaszko, C.Feore
Małe miasteczko w stanie Maine zostaje odcięte od świata przez szalejącą burzę śnieżną.
/telewizyjna ponad trzygodzinna produkcja/
3/5

W 2001 roku rozpoczną się zdjęcia do następujących filmów:
"Rose Red" rez. Craig R. Baxley 
"Girl Who Loved Tom Gordon" rez. George A. Romero 
"Desperation" rez. Mick Garris
"Hearts in Atlantis" rez. Scott Hicks 
"Stud City"

Kopiuj-wklej z filmweba. Przy czym sam wpis na stronie jest sprzed dwunastu lat :D Taka ciekawostka.

@GrzegorzKajstura, a skąd w Tobie taka "wygadaniość"? Odpowiadasz pełnymi zdaniami, nie pomijając żadnych wątków pobocznych, to niemal niezwykłe ^^ Zastanawiam się, czy po prostu lubisz pisać czy zawsze dużo paplesz? Pytam, bo sama nie potrafię wypowiedzieć się w jednym zdaniu, ale to wynika z czystego rozpisania. Jak to wygląda u Ciebie?

I właściwie, skąd się tu wziąłeś? Wciąż mnie zastanawia, skąd na młodzieżowym forum biorą się "świeży" dwudziestopięciolatkowie (bo nieświeżych jest sporo :D

GrzegorzKajstura
Posted

Imponująca lista - to prawda :)

Co do "wygadaniości". Lubię słowa, lubię język polski i uważam, że jest on na tyle bogaty, że mogę wyrazić swoje myśli, to co chcę przekazać mojemu rozmówcy w sposób kompleksowy, wartościowy, używając do tego pełni treści, a nie sloganu. Nie wiem czy wiesz, ale podczas normalnej komunikacji słowa stanowią zaledwie 7 % przekazu. Pozostałe 93 % to komunikacja niewerbalna. Gesty, gestykulacja, modulacja głosu. Więc jeśli poprzez forum, jakikolwiek komunikator, gdzie posługuję się słowem pisanym wykorzystuje zaledwie tych 7 procent, to chcę je wykorzystać w pełni, najlepiej jak potrafię, nie półsłówkami, gdzie często trzeba się domyślać, co autor miał do przekazania. Poza tym szanuję swojego rozmówcę i angażując się w ten sposób w dialog, piszę tak jak bym chciał żeby mi odpisywano. Tutaj nie ma nic skomplikowanego :)

Forum młodzieżowe i dwudziestoparolatek, nie wiem czy to lekki pstryczek w mój nos, tudzież próbowanie wmówienia mi, że nie jestem już nastolatkiem. Otóż dalej się nim czuje, jestem jeszcze głupiutki i u faceta ponoć dojrzewanie trwa spokojnie tak pod pięćdziesiątkę, więc jestem dopiero w połowie drogi. Chce zostać tym nastolatkiem jaknajdłużej bo nadal mam marzenia, jakieś głupie pomysły, które czasem realizuje, zdarza mi się "bujać w obłokach". Nie chce dorastać i stać się kolejnym smutnym polakiem, dla którego tematem przewodnim jest dyskusja na temat rządu, podatków i zusu, owszem te tematy mnie również dotyczą, ale daleki jestem od "wylewania jadu" na lewo i prawo i prowadzenie życia wiecznego narzekacza na wszystkich i wszystko. Wierzę, że czeka mnie taka przyszłość na jaką sobie zapracuje i to jest najlepsze w byciu nastolatkiem. dalej mam całe życie przed sobą i jeszcze dużo pewnie błędów w nim popełnię, jak i wiele radości mnie spotka.

Wziałem się skąd? Na forum wpadłem przypadkiem, od kilkunastu dni czytałem niektóre wątki jako gość i zauważyłem, że jest tutaj oprócz masy przeciętnego tekstu, również ciekawa treść, są ludzie którzy mają coś do przekazania. Po prostu zauważyłem, że mam tutaj możliwość dyskusji, dlatego dołączyłem. Poza tym dużo pracuje przed komputerem i nie muszę nigdzie daleko szukać kontaktu, wystraczy otworzyć nową zakładkę i poczytać wasze wpisy, po czym kolejnym kliknięciem wracam do swojej pracy. :)

Posted
6 minut temu, GrzegorzKajstura napisał:

Forum młodzieżowe i dwudziestoparolatek, nie wiem czy to lekki pstryczek w mój nos, tudzież próbowanie wmówienia mi, że nie jestem już nastolatkiem

też jestem stara, pjona! :D 

Co lubisz robić w wolnym czasie?

GrzegorzKajstura
Posted

Nie mam za dużo wolnego czasu :P ale gdy już go trochę znajdę to staram się go spędzić efektywnie. Zakochałem się w jeździe na rowerze. Kupiłem w zeszłym roku na wiosnę sobie nowy rower i kiedy tylko jest okazja to siadam i jeżdżę, nawet kilkadziesiąt kilometrów w ciągu takiej jednej wyprawy. Np gdy mam sobotę wolną, to wstaje o 6, wyjeżdżam i wracam tak w okolicach 10-11. robiąc w międzyczasie 100 km. Mieszkam w bardzo atrakcyjnym miejscu jeśli chodzi o trasy widokowe, jest to granica beskidu śląskiego, w dwie godziny dojeżdżam do Ustronia czy Wisły. Wiele dużych jezior, lasów, aż żal nie korzystać z tego dobrodziejstwa. Taka jazda raz, że wzmacnia siłę i ciało, to dwa daje też możliwość "przewietrzenia" umysłu. Po takiej wycieczce zawsze rodzą się u mnie jakieś ciekawe pomysły i wraca chęć do działania.

Posted

Hm, piszesz jakbyś był zaprogramowany. Albo jak osoba, który dopiero uczy się polskiego i każde zadane pytanie traktuje jak rozprawkę. Nie wiem czy to komplement :D Nie mam pojęcia dlaczego, ale mam głupie uczucie, że gdzieś tkwi haczyk. Jesteś botem? ; )

2 godziny temu, Liszka napisał:
2 godziny temu, GrzegorzKajstura napisał:

Forum młodzieżowe i dwudziestoparolatek, nie wiem czy to lekki pstryczek w mój nos, tudzież próbowanie wmówienia mi, że nie jestem już nastolatkiem

też jestem stara, pjona!

Jak my wszyscy. Tylko większość już tu była :D Nie, to nie miał być pstryczek. Naprawdę mnie to zastanawia. Grzegorz posłużył tylko jako najbliższy przykład, nie myśl sobie, że Cię piętnuję ^^ 

Posted
3 godziny temu, GrzegorzKajstura napisał:

Zakochałem się w jeździe na rowerze. Kupiłem w zeszłym roku na wiosnę sobie nowy rower i kiedy tylko jest okazja to siadam i jeżdżę, nawet kilkadziesiąt kilometrów w ciągu takiej jednej wyprawy.

woooo <3 jaki masz rower? jak jeździsz? w sensie jakiego typu jazda Cię kręci? Trochę kręcę z moim facetem, ale my bardziej w klimacie enduro się obracamy ; )

GrzegorzKajstura
Posted
2 minuty temu, Liszka napisał:

woooo <3 jaki masz rower? jak jeździsz? w sensie jakiego typu jazda Cię kręci? Trochę kręcę z moim facetem, ale my bardziej w klimacie enduro się obracamy ; )

Ja znowu bardziej turystycznie. Kupiłem Krossa Trans Siberiana 2015, jest to trekking, nie dużym budżecie do 2000. Nie wiedziałem, że tak mnie to wciągnie, praktycznie co miesiąc dokupuje jakieś akcesoria/ubrania rowerowe. Plan na kwiecień to zakup porządnych sakw, tak by szło się zmieścić z namiotem i ekwipunkiem do spędzenia weekendu gdzieś w plenerze. Rower mimo niskiej ceny jest niezawodny, bardzo wygodny i w miarę lekki. Specyfika terenu po którym jeżdzę pozwala mi na to bym poruszał się częściej leśnymi ścieżkami, to dobrze bo bardzo lubię być blisko przyrody. Jazda 50-80 km asfaltową szosą nie sprawia mi takiej frajdy jak chrzęszczący żwir pod kołami i zapach lasu :)

43 minut temu, Lamia napisał:

Hm, piszesz jakbyś był zaprogramowany. Albo jak osoba, który dopiero uczy się polskiego i każde zadane pytanie traktuje jak rozprawkę. Nie wiem czy to komplement :D Nie mam pojęcia dlaczego, ale mam głupie uczucie, że gdzieś tkwi haczyk. Jesteś botem? ; )

Pierwszy raz mnie ktoś nazwał botem, nie powiem ciekawa koncepcja :) W takim razie idę popracować nad swoim skryptem, żeby udoskonalić swój SPAM :)

Posted
2 minuty temu, GrzegorzKajstura napisał:

Jazda 50-80 km asfaltową szosą nie sprawia mi takiej frajdy jak chrzęszczący żwir pod kołami i zapach lasu

wiesz co dobre <3 las to najlepsze, co może być! fajnie, że ludzie jeżdżą

GrzegorzKajstura
Posted

Z roku na rok coraz więcej aktywnie jeżdżących ludzi. Chyba przychodzi na to moda. Jest to aktywność, która nie wymaga specjalnych umiejętności, jest łatwo dostępna, no i można ją uprawiać z całą rodziną. Do tego mnóstwo inwestycji w ścieżki rowerowe w ostatnich latach. To wszystko procentuje.

Posted

Nesbo, King i Coben? Dogadamy się! 

Posted

Zgadzam się, nie trzeba dużo zarabiać by móc wybrać się na przejażdżkę