Jump to content

Hejka! Tu Delikwent!

Delikwent

Recommended Posts

Posted

Przybyłem na forum, aby czerpać informacje dotyczące życia seksualnego oraz urozmaicania go. Pojawiam się również, aby dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy z życia codziennego, oraz aby poznać może kogoś ciekawego na forum?

W życiu realnym jestem 20 letnim facetem, który planuje zacząć studiować w przyszłości humanistykę. Uwielbiam filmy sci-fi oraz dobre kino akcji. Jeżeli ktoś z was ma jakieś pytania, śmiało, chętnie odpowiem - lubię odpowiadać na pytania. :ph34r:

Posted

Przerobiona twarz Gabe Newell'a - szefa Valve. :laugh:

Posted

Cześć, dlaczego akurat humanistyka? Nie potrafisz się kompletnie odnaleźć w przedmiotach ścisłych? Zaplanowałeś sobie taką ścieżkę kariery czy idziesz po najmniejszej linii oporu? 

19 minut temu, Delikwent napisał:

Uwielbiam filmy sci-fi oraz dobre kino akcji.

Ulubione tytuły? W szczególności chodzi mi o sci-fi.

Posted
14 minut temu, Mr.Wolf napisał:

Cześć, dlaczego akurat humanistyka? Nie potrafisz się kompletnie odnaleźć w przedmiotach ścisłych? Zaplanowałeś sobie taką ścieżkę kariery czy idziesz po najmniejszej linii oporu? 

Ulubione tytuły? W szczególności chodzi mi o sci-fi.

Wiadomo, że Avatar. Dla mnie to fenomenalny hit, dla niektórych gniot. Musiałbym poszperać w spisie filmów, żeby wszystkie wymienić.

Po najmniejszej linii oporu? Nie, raczej nie. Po prostu bardzo się tym interesuje, kariera nie ma nic z tym wspólnego.

Posted
34 minut temu, Delikwent napisał:

Wiadomo, że Avatar. Dla mnie to fenomenalny hit, dla niektórych gniot.

Przyzwoity film i chociaż Cameron jak zwykle całkiem dobrze zaimplementował zasady fizyki rządzące światem, tak mnie jako fanatycznego miłośnika astronomii i astrofizyki niektóre nieścisłości mocno rażą. Nie będę zanudzał tym, że księżyc Pandora będąc na tak ciasnej orbicie wokół gazowego olbrzyma, nie miał prawa mieć cyklu dnia i nocy, ponieważ siły pływowe planety macierzystej wyhamowałyby obrót ciała niebieskiego wokół własnej osi. Nie wspominając już o przerażającej aktywności wulkanicznej takiego globu spowodowanego wcześniej wspomnianymi siłami pływowymi starającymi się rozerwać planetę na strzępy. Kończę, bo zaczynam się już rozgrzewać do napisania pracy na ten temat :D.

Mam nadzieję, że zostaniesz na forum dłużej, niż statystyczny nowy użytkownik.

Posted

Chętnie. Mam dosyć mało czasu przez to, że ciągle jestem w biegu, ale zawsze na wieczór znajdę kilka minut, żeby podyskutować.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Olcia15273
      Zastanawiam się na ile lat brzmi mój głos dlatego proszę o pomoc. 7 sie, 19.50​.aac
    • yiliyane
      Przytulenie powinieneś zostawić na koniec. Jeżeli znacie się tylko z cześć-cześć, to byłoby trochę dziwne, gdybyś nagle ją przytulił, mogłaby się speszyć i straciłbyś wszystko co osiągnąłeś do tej pory. Skupiłabym się na zaproszeniu jej gdzieś. Próbuj ją upolować jak będzie sama, a jeżeli zawsze porusza się z koleżankami, podejdź do nich, przywitaj się ze wszystkimi i poproś Twoją wybrankę na stronę i wtedy zapytaj ją czy nie chciałaby gdzieś z Tobą wyskoczyć.
    • Kerosine
      ... ciekawe czy żyłam tym życiem już kiedyś. I czy będę żyć jeszcze. Dopóki wreszcie nie dokonam właściwych wyborów...
    • Kerosine
      Założyłeś już taki temat:
    • MightyWozz
      Witam mam 11 lat chodzę do 6 klasy od 1 chodzi do szkoły taka pewna dziewczyna, no tam anime lubi, jest wesoła, no ogólnie bomba. Dałem jej już różę ale teraz mam w planach ją objąć no ale wszystko tkwi w tym że ona cały czas łazi z dwoma koleżankami więc jakby to ująć nie mam jak jej "przytulić" zaprosić na jakieś pogadanko też raczej jest trudno bo albo ona wraca z tymi koleżankami do domu albo... No no poprostu się nie da.. Plis dajcie radę co zrobić w takiej sytuacji bo jeszcze ta klasa i następne dwie to niedługo a później jej raczej nie spotkam. 
  • Recent Status Updates

• Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      3
    2. 2
      wolnaczeczenia