KapitanNemo

Moje rysunki

Recommended Posts

Jestem dosyć nowy na forum i nie wiem jaka jest aktywność na tej sekcji. Szukałem jakiegoś miejsca gdzie mógłbym podzielić się moimi rysunkami i poczytać trochę opinii, a to forum wydaje się być całkiem adekwatne :) Prace podczepiam poniżej i zachęcam do komentowania :)

http://kapitannemo2222.deviantart.com/art/Cyklum-595249845

http://kapitannemo2222.deviantart.com/art/Pompeii-595249685

http://kapitannemo2222.deviantart.com/art/Creator-595250695

http://kapitannemo2222.deviantart.com/art/Petram-595258718

 

Share this post


Link to post

Dosyć nowy, rzeczywiście ; ) Aktywność w tej sekcji czeka na ostatnie namaszczenie, a ja przychodzę do Ciebie w fazie przedśmiertnych drgawek Waszej twórczości, więc będzie krótko. Lubię trójeczkę, ale może to kwestia zupełnie kobiecej słabości do dłoni. Że są. Lubię dłonie. 

Nie, nieprawda. Nie tylko o to chodzi. 

Klimat jest miły (w moim dziwnym poczuciu przyjemności). Pewnie jakiś czas temu pociągałby mnie bardziej, dziś już trochę wyrosłam. Myślę, że to może być ciekawe i znaleźć swoich sympatyków w jakichś buntowniczo-depresyjnych kręgach.  Ogól wydaje się jeszcze dosyć banalny, ale gdyby to była kreskówka, pewnie chętnie obejrzałabym tak narysowaną bajkę. 

Gdyby to nie miał być Twój ostatni post, może następnym razem wstawiaj rysunki od razu tu na forum? Kiedy widzę labirynt odnośników do deviantartów nie mogę oprzeć się wrażeniu, że komuś się nie chce dość, żeby mi się chciało ; )

Share this post


Link to post

Bardzo specyficzne rysunki i ponure, mam wrażenie jakbyś narysował swoje koszmary gdzie nic nie jest oczywiste tylko trzeba się zastanowić co one przedstawiają.

Cyklum jest ciekawy, choć nie potrafię rozszyfrować co to są za te trzy cudaki po prawej stronie wyglądające jak łapy pająka.

Pompeii wydaje mi się najciekawszy ze wszystkich, ponieważ zobrazowałeś tragedię w sposób metaforyczny. Ten człowiek z lewej strony z tą kulą jakby podarował swoje życie tym łapom które wyłaniają się ze śmiercionośnego dymu pochodzące z wulkanu, a te nitki z kulami to tak jakby nitki życia, a kule najważniejsze życiowe wydarzenia; drugi człowiek, ten pośrodku, jakby zanikał, jakby już ta tragedia go dotknęła i zakończył swój żywot na ziemi by obrócić się w piach; trzeci człowiek patrzy się na tego zanikającego z pozą pełną desperacji.

Creatora kiepsko widać (użyj skanu następnym razem :wink:), jedynie co widzę to coś w rodzaju upiora trzymanego za nitki jakiejś ręki, stojący obok ptak, którego znaczenie nie rozumiem, i fazy księżycowe jakby symbolizujące fazy życia.

Petrama w ogóle nie rozumiem o co tam chodzi. Koło ognia widzę symbole znaków zodiakalnych, ale kompletnie nie rozumiem znaczenia tego rysunku.

Tutaj jest temat zadedykowany pozostawianiu linków do DeviantArta :): http://m-forum.pl/topic/6079-deviantart/#comment-167499

11 godzin temu, Lamia napisał:

Kiedy widzę labirynt odnośników do deviantartów nie mogę oprzeć się wrażeniu, że komuś się nie chce dość, żeby mi się chciało ; )

Jeżeli ktoś jest ciekawy to kliknięcie na odnośniki nie będzie żadnym problemem.

Share this post


Link to post
9 godzin temu, Melodia93 napisał:
21 godzin temu, Lamia napisał:

Kiedy widzę labirynt odnośników do deviantartów nie mogę oprzeć się wrażeniu, że komuś się nie chce dość, żeby mi się chciało ; )

Jeżeli ktoś jest ciekawy to kliknięcie na odnośniki nie będzie żadnym problemem.

Możliwe, to była tylko sugestia. Wypowiadam się za siebie, więc ja, jako ta niezainteresowana - często nie klikam. Zwykle, gdy artysta chce, żeby ktoś zobaczył jego obrazy raczej organizuje wystawy niż wręcza adres zamieszkania. Nie mówię, że nikt jego obrazów w domu nie ogląda. Mówię, że wystawa daje szansę, że zobaczy to większa liczba osób, a wnioskuję, że na tym zależało autorowi tematu. 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  • Chris1991
  • Sandra998
 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 1 reply
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
  • Borowy

   Borowy

   Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
   Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
   · 3 replies
 • Posts

  • Kerosine
   Książka, którą aktualnie czytasz
   Pozycja z rodzaju "fraszki-igraszki", ale skoro już zgłębiać jakąś dziedzinę to kompleksowo - nawet takie tytuły znajdują swoje miejsce na jednej z moich ulubionych [ostatnimi czasy zdecydowanie najulubieńszej] półek tematycznych.
  • Martusiaaaaaa92
   Witam
   Cześć, Sandra Oby Twoja przygoda z tym forum była długa i udana
  • Kalafior_Grozy
   O czym teraz myślisz?
   Miałem ze znajomym niezły ubaw ostatnio gdy jego Hyundaiem i20 powolutku jeździliśmy około godziny 21-22 po osiedlowych dróżkach
  • obrona1
   oficjalny program UE
   Zaznaczam, tutaj jest mowa nie o jakichś tekstach, których przywoływanie stoi w sprzeczności z prawem, ale o oficjalnie zatwierdzonych i obowiązujących deklaracjach Unii Europejskiej. W marcu 2017 została opublikowana Biała księga w sprawie przyszłości Europy, która następnie została zatwierdzona przez głowy państw UE (Polskę reprezentowała Beata Szydło) w Deklaracji Rzymskiej. Jedynym wskazanym w Białej księdze dokumentem programowym jest "Manifest z Ventotene" napisany w 1941 roku przez w
  • Shady-Lane90
   za czym tęsknisz?
   za szczęściem.