Jump to content

Moje rysunki


KapitanNemo

Recommended Posts

KapitanNemo
Posted

Jestem dosyć nowy na forum i nie wiem jaka jest aktywność na tej sekcji. Szukałem jakiegoś miejsca gdzie mógłbym podzielić się moimi rysunkami i poczytać trochę opinii, a to forum wydaje się być całkiem adekwatne :) Prace podczepiam poniżej i zachęcam do komentowania :)

http://kapitannemo2222.deviantart.com/art/Cyklum-595249845

http://kapitannemo2222.deviantart.com/art/Pompeii-595249685

http://kapitannemo2222.deviantart.com/art/Creator-595250695

http://kapitannemo2222.deviantart.com/art/Petram-595258718

 

Link to comment
Posted

Dosyć nowy, rzeczywiście ; ) Aktywność w tej sekcji czeka na ostatnie namaszczenie, a ja przychodzę do Ciebie w fazie przedśmiertnych drgawek Waszej twórczości, więc będzie krótko. Lubię trójeczkę, ale może to kwestia zupełnie kobiecej słabości do dłoni. Że są. Lubię dłonie. 

Nie, nieprawda. Nie tylko o to chodzi. 

Klimat jest miły (w moim dziwnym poczuciu przyjemności). Pewnie jakiś czas temu pociągałby mnie bardziej, dziś już trochę wyrosłam. Myślę, że to może być ciekawe i znaleźć swoich sympatyków w jakichś buntowniczo-depresyjnych kręgach.  Ogól wydaje się jeszcze dosyć banalny, ale gdyby to była kreskówka, pewnie chętnie obejrzałabym tak narysowaną bajkę. 

Gdyby to nie miał być Twój ostatni post, może następnym razem wstawiaj rysunki od razu tu na forum? Kiedy widzę labirynt odnośników do deviantartów nie mogę oprzeć się wrażeniu, że komuś się nie chce dość, żeby mi się chciało ; )

Link to comment
Posted

Bardzo specyficzne rysunki i ponure, mam wrażenie jakbyś narysował swoje koszmary gdzie nic nie jest oczywiste tylko trzeba się zastanowić co one przedstawiają.

Cyklum jest ciekawy, choć nie potrafię rozszyfrować co to są za te trzy cudaki po prawej stronie wyglądające jak łapy pająka.

Pompeii wydaje mi się najciekawszy ze wszystkich, ponieważ zobrazowałeś tragedię w sposób metaforyczny. Ten człowiek z lewej strony z tą kulą jakby podarował swoje życie tym łapom które wyłaniają się ze śmiercionośnego dymu pochodzące z wulkanu, a te nitki z kulami to tak jakby nitki życia, a kule najważniejsze życiowe wydarzenia; drugi człowiek, ten pośrodku, jakby zanikał, jakby już ta tragedia go dotknęła i zakończył swój żywot na ziemi by obrócić się w piach; trzeci człowiek patrzy się na tego zanikającego z pozą pełną desperacji.

Creatora kiepsko widać (użyj skanu następnym razem :wink:), jedynie co widzę to coś w rodzaju upiora trzymanego za nitki jakiejś ręki, stojący obok ptak, którego znaczenie nie rozumiem, i fazy księżycowe jakby symbolizujące fazy życia.

Petrama w ogóle nie rozumiem o co tam chodzi. Koło ognia widzę symbole znaków zodiakalnych, ale kompletnie nie rozumiem znaczenia tego rysunku.

Tutaj jest temat zadedykowany pozostawianiu linków do DeviantArta :): http://m-forum.pl/topic/6079-deviantart/#comment-167499

11 godzin temu, Lamia napisał:

Kiedy widzę labirynt odnośników do deviantartów nie mogę oprzeć się wrażeniu, że komuś się nie chce dość, żeby mi się chciało ; )

Jeżeli ktoś jest ciekawy to kliknięcie na odnośniki nie będzie żadnym problemem.

Link to comment
Posted
9 godzin temu, Melodia93 napisał:
21 godzin temu, Lamia napisał:

Kiedy widzę labirynt odnośników do deviantartów nie mogę oprzeć się wrażeniu, że komuś się nie chce dość, żeby mi się chciało ; )

Jeżeli ktoś jest ciekawy to kliknięcie na odnośniki nie będzie żadnym problemem.

Możliwe, to była tylko sugestia. Wypowiadam się za siebie, więc ja, jako ta niezainteresowana - często nie klikam. Zwykle, gdy artysta chce, żeby ktoś zobaczył jego obrazy raczej organizuje wystawy niż wręcza adres zamieszkania. Nie mówię, że nikt jego obrazów w domu nie ogląda. Mówię, że wystawa daje szansę, że zobaczy to większa liczba osób, a wnioskuję, że na tym zależało autorowi tematu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • Olcia15273
   Zastanawiam się na ile lat brzmi mój głos dlatego proszę o pomoc. 7 sie, 19.50​.aac
  • yiliyane
   Przytulenie powinieneś zostawić na koniec. Jeżeli znacie się tylko z cześć-cześć, to byłoby trochę dziwne, gdybyś nagle ją przytulił, mogłaby się speszyć i straciłbyś wszystko co osiągnąłeś do tej pory. Skupiłabym się na zaproszeniu jej gdzieś. Próbuj ją upolować jak będzie sama, a jeżeli zawsze porusza się z koleżankami, podejdź do nich, przywitaj się ze wszystkimi i poproś Twoją wybrankę na stronę i wtedy zapytaj ją czy nie chciałaby gdzieś z Tobą wyskoczyć.
  • Kerosine
   ... ciekawe czy żyłam tym życiem już kiedyś. I czy będę żyć jeszcze. Dopóki wreszcie nie dokonam właściwych wyborów...
  • Kerosine
   Założyłeś już taki temat:
  • MightyWozz
   Witam mam 11 lat chodzę do 6 klasy od 1 chodzi do szkoły taka pewna dziewczyna, no tam anime lubi, jest wesoła, no ogólnie bomba. Dałem jej już różę ale teraz mam w planach ją objąć no ale wszystko tkwi w tym że ona cały czas łazi z dwoma koleżankami więc jakby to ująć nie mam jak jej "przytulić" zaprosić na jakieś pogadanko też raczej jest trudno bo albo ona wraca z tymi koleżankami do domu albo... No no poprostu się nie da.. Plis dajcie radę co zrobić w takiej sytuacji bo jeszcze ta klasa i następne dwie to niedługo a później jej raczej nie spotkam. 
 • Recent Status Updates

  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   3
  2. 2
   wolnaczeczenia
   wolnaczeczenia
   2
  3. 3
   Celt
   Celt
   2
  4. 4
   wabbit
   wabbit
   1
  5. 5
   Weronika
   Weronika
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  6 posts
  Celt
  Celt
  4 posts
  Kerosine
  Kerosine
  4 posts
  MightyWozz
  MightyWozz
  3 posts
  Nieprzenikniona
  Nieprzenikniona
  2 posts
  supermati2009
  supermati2009
  1 post
  nadia13_modelowa
  nadia13_modelowa
  1 post
  Kreciolek16
  Kreciolek16
  1 post
  Olcia15273
  Olcia15273
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  24 posts
  Celt
  Celt
  17 posts
  yiliyane
  yiliyane
  16 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  478 posts
  yiliyane
  yiliyane
  438 posts
  wardrum
  wardrum
  163 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up