Świtezianka

Zadanie domowe

Recommended Posts

Witam,

moja nauczycielka od j. polskiego zadała nam zadanie domowe. Mamy napisać post na jakimś forum dyskusyjnym. Zadanie niby proste, jednak nie mam żadnego pomysłu. Na jaki temat mógłbym napisać post? Czekam na Wasze propozycje :smile:

Bartek

Wpływ indyjskich dżdżownic ryjących nocą na cykl rozmnażania się krasnali ogrodowych w południowej Bawarii ;)

A tak na powagę, poszperaj po forum. Zajrzyj do działu sportowego, do Gier, muzyki. Pewnie znajdziesz temat, w którym będziesz mógł włączyć się do dyskusji pisząc jakiś merytoryczny post.

Z tego co widzę, napisałeś post o pisaniu postu. Ba! Otworzyłeś nowy temat nawet.

Wypowiedz się w dowolnym temacie na tym forum, tematów jest w ciul dużo, więc możesz wybierać do woli. Proste, no nie:)?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• mw2
    • Slipknot87
    • Filip
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Filip

Filip

Słoneczny Filip niczym Słoneczny Patrol 8-) 
      · 4 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

Rzadko o coś proszę.
      Ale dzisiaj - proszę Was o pomoc.
      https://zrzutka.pl/bf8wmk
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Fifi! Do lekcji! ;D 
      · 3 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92

Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
      · 3 replies
    • Filip

Filip

Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
      · 16 replies
    • Slipknot87
      Jak zrozumieć zachowanie dziewczyny
      Byc moze ma inne ale widzialem jak sie zachowuje przed zerwaniem kontaktu i sama mowila o nienawisci itp. no i znam ja troche. No zalezy i nie mam jej tego za zle, pisze tylko ze w ogole sie nie spodziewalem odzewu. W sumie kiedys mowila ze nie daje jej tam wsparcia i obecnosci (co bylo troche trudne na tamten moment) ale masz racje moze go nie potrzebowac. Mysle jednak ze czesto ludzie czuja jakas potrzebe naprawienia bledow po czasie nawet jesli do konca nie jest to potrzebne lub sluszne. Wyrz
    • Shady-Lane90
      Hity i Kity Spożywcze
      @Kerosine nazwa gryczotto jest strasznie odpychająca, nie neguję jednak faktu, że może być to smaczne. Mamy już jednak kaszotto, risotto i teraz gryczotto.... brak tylko jeszcze chujotto ;D 
    • Kerosine
      Hity i Kity Spożywcze
      Kategoria Zdrowo na gotowo część pierwsza: Zdecydowanie nie tylko najbardziej udany wariant dań [teoretycznie] obiadowych Innej Bajki, ale również ogólnie najlepszy produkt z ich oferty; znakomity szczególnie w połączeniu z chłodnym kefirem. Do nabycia w Auchan, wybranych Rossmannach [u mnie w największym - reprezentacyjnym - sklepie tej sieci znajdującym się w galerii handlowej] oraz okazjonalnie w Żabce. Wysokobiałkowe i niskokaloryczne, a zatem polecane przede wszystkim 
    • mw2
      Ateizm - Wasze opinie.
      Podpisuję się pod tym   Nie wartościuję ludzi pod kątem ich wiary. Wśród znajomych mam zarówno osoby wierzące, jak i ateistów, a ich wiara lub jej brak nie wpływa na moje postrzeganie ich. 
    • mw2
      Kucharki
      Lubię gotować. Niestety w ciągu tygodnia mam na to mało czasu, dlatego ograniczam gotowanie do 0,5-1h na dzień/dwa dni. Jest to zawsze jakiś akt kreacji, przy czym bardzo satysfakcjonujący, jeśli się uda  Oczywiście uwielbiam eksperymentować i nie trzymać się sztywnych ram przepisów, co czasem różnie się kończy