Jump to content

Cześć, witam, dzień dobry


avantt

Recommended Posts

Posted

Mało tych powitań w tytule, więc napiszę jeszcze raz - Witam! Nie wiem czy z potrzeby porozmawiania z ludźmi którzy mają coś do powiedzenia, czy raczej bardziej po prostu z nudy, ale jakiś diabeł mnie podkusił do rejestracji, więc oto i jestem. Tak na wstępie może napiszę, że na imię mi Ola i doczekałam się wreszcie super ważnej i nic nie zmieniającej w życiu 18! No, może jeszcze nie tak całkiem, ale w końcu to nic nie zmienia :) Jestem w drugiej klasie liceum na profilu humanistycznym-medialnym (i frytki do tego?) i naiwnie wiążę z tym swoją przyszłość, przynajmniej najbliższą. Reszta zapewne wyjdzie w praniu, jeżeli kogokolwiek kiedykolwiek zainteresuje. Witam jeszcze raz i liczę na owocną współpracę! :D

Link to comment
Posted

Witam, widzę, że na awatarze masz Pocahontas, czy przypadkiem jest to Twoim ulubionym filmem? :smile:. Lubisz filmy Disneya? Wolisz te klasyczne, czyli rysowane, czy obecne w 3D?

Link to comment
Posted
1 minutę temu, Melodia93 napisał:

Witam, widzę, że na awatarze masz Pocahontas, czy przypadkiem jest to Twoim ulubionym filmem? :smile:. Lubisz filmy Disneya? Wolisz te klasyczne, czyli rysowane, czy obecne w 3D?

Ulubionym może nie, chociaż uwielbiam tę postać :) Filmy Disneya zwłaszcza te klasyczne, mają w sobie ten urok <3 Nie wiem, czy tym dzisiejszym brakuje "tego czegoś", czy po prostu klasyki mi się miło kojarzą. Chociaż taką "Krainą lodu" jestem naprawdę zauroczona!

1 minutę temu, Kerosine napisał:

Cześć, masz ładny avatar. Czego lubisz słuchać i co czytać?

Dziękuję :) Słucham metalu od ładnych paru lat, ale czas latania w ciężkich butach mam już za sobą. Jestem metalem po cywilu!
Jeżeli powieści, to Pratchett :)

5 minut temu, karr napisał:

Cześć, Ola. Jaka jest twoja ulubiona epoka literacka? 

Myślę i myślę i szczerze powiem, że nie wiem. Każda ma jakiś swój urok i nie potrafię wybrać mojej ulubionej. Mogę za to powiedzieć na pewno, że irytuje mnie romantyzm - ileż można tęsknić za ojczyzną? ;)

Link to comment
Posted
5 minut temu, Kerosine napisał:

Czego konkretnie słuchasz z metalu? Ulubione podgatunki/zespoły?

Co chwilę czegoś innego, ale generalnie, to raczej klasyczne brzmienia. Do tych wszystkich nu metali się nigdy nie przekonałam i nie przekonam. Najwięcej słucham typowego heavy typu Iron Maiden (nasze polskie Monstrum ktoś zna?), ale przewijają mi się też takie rzeczy jak Dark Tranquillity, Paradise Lost, Type o Negative, naprawdę, nie umiem się ograniczyć. A w ogóle, to Kabanosa też kocham.

1 minutę temu, karr napisał:

Ulubiona postać ze Świata Dysku? 

 

Śmierć oczywiście! I trochę Mort. uwielbiam ten duet.

Link to comment
Posted
2 godziny temu, avantt napisał:
2 godziny temu, karr napisał:

Ulubiona postać ze Świata Dysku? 

 

Śmierć oczywiście! I trochę Mort. uwielbiam ten duet.

To było proste ^^ Choć jest jedna, najjedniejsza, najcudowniejsza, najgenialniejsza postać, która bije ich wszystkich na głowę. Albo na nóżki może :D 

 

2 godziny temu, avantt napisał:

zwłaszcza te klasyczne,

Tak mówisz, bo widziałaś kilka i nie masz co powiedzieć czy może jesteś maniakalną oglądaczką klasycznych bajek disneya? 


Cześć! 

 

Link to comment
Posted
13 godzin temu, Lamia napisał:

Tak mówisz, bo widziałaś kilka i nie masz co powiedzieć czy może jesteś maniakalną oglądaczką klasycznych bajek disneya?

Tak mówię, bo (prawie) wszystkie klasyki widziałam za dzieciaka, a teraz mam w domu 9-letnią siostrzenicę, która na bieżąco ogląda wszystkie nowości :)

Link to comment
Posted

No tak, z dziećmi można sobie powtórzyć wiele bajek ;)

Link to comment
 • 2 weeks later...
Posted

Hej :) Dlaczego chcesz studiować prawo? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • grzechu98
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

  • grzechu98
   @Gloria Ale sam w sobie już jestem alertem, jeśli wszystko zbierzemy do kupy. Jeśli nie widziałem do tej pory np spojrzeń.  Tylko nie mam gdzie poznawać młodszych, gdyż na studia nie chodzę, dzienne i zaoczne. Zauważyłem, że dużo właśnie młodszych dziewczyn mało coś od siebie daje; prowadzi tak rozmowę bym ją prowadził i ciągle dawał. Facet introwertyk ma o wiele gorzej w tych sprawach.
  • Gloria
   Moim zdaniem, mógłbyś troszeczkę popracować nad dowartościowaniem się. Na pewno posiadanie dziewczyny nie może być wyznacznikiem tego, jakim człowiekiem jesteś. Co do samego poznawania kobiet, to trzeba by po prostu udać się w miejsca, gdzie kobiety można spotkać (w zasadzie może być to jakiekolwiek miejsce). Piszesz o rówieśniczkach - być może warto zapoznać się z młodszymi dziewczynami? W końcu one także nie powinny mieć dużego doświadczenia w relacjach damsko-męskich. Często zdarza się, że kobiety szukają starszych od siebie mężczyzn.
  • Gloria
   Słabo się znam, ale jak już mam coś wybierać to może przedział 14 - 17 lat?
  • grzechu98
   Nie wiem jaki sam jestem w skali 1-10. Nigdy nikogo nie pytałem o to, ale jeśli nigdy nie widziałem zaintesowania od drugiej strony, to znaczy że jestem odpadem genetycznym. Warsztów z moich ulubionych dziedzin brak w mojej okolicy. Przeglądam grupy na Facebooku z tym. Oswoilem się wokół kobiet dzięki tej pracy i poprzedniej, gdzie 90% kadry to kobiety w różnym wieku. Dwie tylko moje rówieśniczki. Nie biorę pod uwagę z pracy, bo romansowanie itp w pracy to się źle kończy.  Facet chodzący na prostytutki, pokazuje że nie jest pożądany przez kobiety. A kobiety z tego co widzę, wola tych, co kręci się wokół kobiety. Zresztą skreślamy jest facet, co ma 25 lat i "czystą kartkę" posiada.
  • yiliyane
   I to był błąd. Po pierwsze, skoro ich nie znałeś, nie mogłeś wiedzieć, czy były wolne. Po drugie, jeśli startowałeś do dziewczyn typu supermodelka, samemu będąc przeciętnym... to też nie mogło skończyć się dobrze. Nie zrozum mnie źle, to nie tak, że przeciętny mężczyzna nie może być z piękną kobietą. Tylko musi czymś to nadrobić. A trudno jest to nadrobić, jeśli kompletnie się wcześniej nie znaliście. Bo ona widzi tylko Twoją powierzchnię i wyłącznie na tej podstawie Cię ocenia. Aplikacje randkowe też bazują wyłącznie na wyglądzie. Niczym innym nie można się tam wykazać, więc przeciętni mają znacznie trudniej. I to dotyczy obu płci. Warto to zmienić. Nie po to, by podrywać wszystkie dziewczyny jak leci i a nuż się uda, a by nauczyć się czuć swobodnie w damskim towarzystwie. Gdy się nauczysz, będzie Ci dużo łatwiej poderwać jakąś dziewczynę. Może jakieś warsztaty, kursy, wykłady byłyby dobrym pomysłem? Jako rozwijanie swoich hobby i jako poznawanie nowych ludzi. Czy Twoi znajomi nie spotykają się czasem w szerszym gronie, tj. gronie mieszanym? Może warto byłoby na takie spotkanie pójść. Po to, żeby interakcje z płcią przeciwną były dla Ciebie równie proste jak interakcje z tą samą płcią. Żadna koleżanka z pracy Ci się nie podoba? Mielibyście wspólny punkt zaczepienia. Mógłbyś którąś zaprosić np. na lunch, jeśli macie lunchowe przerwy w pracy. To stereotyp. Chociaż też zależy w jakim środowisku się obracasz. Normalna, zdrowa psychicznie, dojrzała kobieta, szukająca stałego związku będzie chciała wspierającego partnera, który umie słuchać i chce pomagać. Trudno mi to oceniać z medycznego punktu widzenia, ale z punktu widzenia kobiety mężczyzna chodzący na prostytutki jest mało ciekawą partią. Jak rozwiązać ten problem, może by Ci seksuolog doradził. Ja niestety w kwestii medycznej nic Ci nie powiem.
 • Recent Status Updates

  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   4
  2. 2
   wolnaczeczenia
   wolnaczeczenia
   2
  3. 3
   Celt
   Celt
   2
  4. 4
   wabbit
   wabbit
   1
  5. 5
   Weronika
   Weronika
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  6 posts
  Kerosine
  Kerosine
  5 posts
  grzechu98
  grzechu98
  4 posts
  Celt
  Celt
  3 posts
  MightyWozz
  MightyWozz
  2 posts
  Gloria
  Gloria
  2 posts
  Olcia15273
  Olcia15273
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  24 posts
  Celt
  Celt
  17 posts
  yiliyane
  yiliyane
  13 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  480 posts
  yiliyane
  yiliyane
  440 posts
  wardrum
  wardrum
  163 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up